Колектив Ужгородського пологового будинку у відеозверненні поскаржився Зеленському і Богдану на братів Андріївих (ВІДЕО)

Міський голова вже місяць не призначає кандидатку від колективу, що виграла конкурс, бо робить ставку на корупціонера

Колектив Ужгородського пологового будинку у відеозверненні поскаржився Зеленському і Богдану на братів Андріївих (ВІДЕО)

У червні місяці Богдан Андріїв намагався призначити керівником пологового будинку лікаря з корупційним минулим. Чоловік уже намагався у 2013 році очолити пологовий будинок під покровительством попереднього ужгородського мера Віктора Погорелова.

Пізніше під тиском громадськості та завдяки активній позиції нардепа Роберта Горвата, було прийнято рішення призначити керівником Вікторію Пантьо. З того дня пройшло більше місяця, а договору з жінкою підписувати схоже не збираються. Колектив пологового будинку впевнений: виною – корупція в органах місцевого самоврядування.

Відповідний допис з відеозверненням трудового колективу до Андрія Богдана та Володимира Зеленського розмістила на своїй сторінці Вікторія Пантьо:

30 липня 2019р.

Теги: пологовий, Пантьо

Коментарі

Вуву 2019-07-31 / 06:44:46
Так і шо .?
Які проблеми ?
Хто і коли будував ?
Перевести на баланс МОЗу і крапка.
А кошторисну вартість будівлі хай кабмін компенсує місту.
Просто до примітивності.
Головне аби зробити щось із нічого.

Царь Зєльоний 2019-07-30 / 20:34:55
Слушайтє, парні, сюда! Я ваш вопрос порєшаю бистро... Єслі ви, пацани, думаєте, что согласно Констітуції і ... как єго... а законодавства Украіни діректор ізбіраєтся, а нє назначаєтся, то я імею вам сказать, что такі нєт! Об етом мнє доложил... как его.. короче,пацани... начальнік медслужби Ужгорода Васілій Решетар. Послє согласованія в кабмінє я обещаю указом назначить на ету должность мужіка. Зуб даю! Ви будетє удівлєни етім кандідатом...Спасібо, что проголосовалі за мойо (йо мойо!!!) прєвосходітєльство! Будєтє рипаться, Я ВАС СДЄЛАЮ!

Іван 2019-07-30 / 19:59:43
Нехай скаже вся ця пи.з.о.А скільки вони беруть зелених за прийняття пологів,про це скажіть ПРЕЗИДЕНТУ

Якось так 2019-07-30 / 19:50:23
Щось мені це нагадує ... Добре що на коліна хоч не падають. (так як у Росії). Проблеми вирішувати потрібно, звичайно, але чи вирішать їх звернення до ,,царя,, ? Питання відкрите ...

Степан Крук Вуву 2019-07-30 / 17:24:02
Ця будівля, побудована ще за Рати, завжди була власністю громади Ужгорода. Він "доїв" цей пологовий будинок, а зараз інші "доять". Так буде, поки медзаклад не передадуть на баланс області...

Вуву 2019-07-30 / 16:43:53
Шо за дурь .
Як пологовий будинок може не належати до МОЗ(у).?
А ще й бути перетвореним в
Комунальне некомерційне підприємство.

ЯК РОДДОМ МОЖЕ БУТИ ... ПІДПРИЄМСТВОМ.???
НЕВЖЕ СУПРУН ... ТОЧНО ...МОЗГАМИ ТРОНУЛАСЬ.?

Вуву 2019-07-30 / 16:36:52
Ну є ще У.Супрун.
Це йійі "парафія" кого призначати а кого знімати.
Чого мовчить МОЗ УКРАЙІНИ ... НЕ ЯСНО ?
Хай бере і наводить порядок ... Воно якраз попадає під всі реформи ... От А до Я.
А "носатому і мордатому" вже давно пора сидіти на нарах.

Степан Крук на попередній коментар 2019-07-30 / 15:43:59
Гарант Конституції захищає лише рультати виборів, а не вибору! Я тільки про це...Зверніться у суд із позовною заявою та відстоюйте результат конкурсу, а я бажаю Вам у цьому успіхів. Зрозумійте, що ці флешмоби, пікети за посаду директора медзакладу абсолютно по-барабану громадськості на яку вони і розраховані. Тут підтримки Ви в Ужгородців не отримаєте....

До Степана Крука 2019-07-30 / 15:28:12
Дозвольте трішки Вас виправити. Згідно медреформі, вводиться посада директора комунального некомерційного підприємства (замість головного лікаря). На дану посаду було оголошено конкурс, за результатами якого обрано Пантьо В.А. Суть звернення до Гаранта полягає у захисті даного вибору, оскільки міський голова не підписав відповідного розпорядження у встановлений законом термін.

Марія 2019-07-30 / 15:04:39
Не знаю ко там у пологовому безгрішний але нехай хтось з тих ко не взяв за час роботи хочь 200 грн хабарів піде на цю посаду ! Не повірю жодному слову ! Нехай анонімно в СБУ напишуть усі призвища . А вони розберуться .

Ужгородець 2019-07-30 / 14:49:54
Хто такий,що намагався стати у 2013 роцI головним лiкарем . ?Прозвище у студiю ! ДоречI у 2013 роцI не було закону про призначення через конкурс.чому лапшу вiшаетепростим ужгородцям.???

Степан Крук 2019-07-30 / 14:33:38
Не підтримую жодну із сторін. Але хочу нагадати, що даний медичний заклад перебуває у власності громади, тобіш знаходиться на балансі та управлінні Ужгородської міської ради. У даному випадку протестувальники звертаються до президента Зеленського, як гаранта Конституції, чи як до приватної особи??? Якщо перше, то права цих медиків ніхто не порушував, оскільки йдеться про кадрове призначення. Якщо до Зеленського звернулися, як до приватної особи, то він вам свистався, він в Одесі із Богданом на відпочинку. Згідно із Законом "Про місцеве самоврядування" призначення головного лікаря цього комунального закладу повністю у компетенції міськради. Якщо виник спір, то його потрібно вирішувати у судовому порядку. Іншими словами, не смішіть народ дохтори, бо рівень у вас вищий за данацків, ступачок та інших негативістів.

Міра 2019-07-30 / 13:59:46
По улицам слона водили...

Тетяна 2019-07-30 / 11:28:26
Молодці, що не мовчите і відстоюєте позицію трудового колективу. Ваш приклад надихає, бо в Новопсковському районі Луганської області ситуація з керівником ЦПМСД одни в один з вашою. Перемогла на конкурсі Бакало Ю.В., а призначили Чугая, який близький до керівника райради. Давайте медичний флешмоб

zzz до скрипта 2019-07-30 / 11:27:53
Виходить, що андрієви, білак та решетарь - найчесніши чинуші. Та вони знищують медицину в Ужгороді. До кого через пару років, ви скрипт будете звертатися та за які гроши.

Скрипт 2019-07-30 / 10:37:12
И видколи то в пологовому будинку вони там стали честными а всих звинувачують в корупции?)от тварюки лицемирни

Пацієнтка 2019-07-30 / 09:42:35
Молодці, що відстоюють свою позицію!

НОВИНИ: Соціо

23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
» Всі новини