Вибори скінчилися, у середу виконком підніме вартість проїзду в "маршрутках" Ужгорода до 7 грн

Питання було свідомо винесене на перше після виборів засідання виконавчого комітету

Вибори скінчилися, у середу виконком підніме вартість проїзду в "маршрутках" Ужгорода до 7 грн

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, у середу, 24 липня, о 10.00 відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Порядок денний оприлюднено на сайті Ужгородської міської ради.

15-м пунктом порядку денного зазначено питання "Про тарифи на міські пасажирські перевезення". 

Доповідатиме по ньому начальник управління економічного розвитку міста Павло Логвінов.

За інформацією Закарпаття онлайн, йтиметься про підняття тарифу на проїзд у маршрутних таксі обласного центру Закарпаття до 7 гривень. Проект рішення з цього приводу вже також публікувало Закарпаття онлайн.

До парламентських виборів розгляд цього проекту було тимчасово знято з порядку денного, оскільки до парламенту балотувалися міський голова Ужгорода Богдан Андріїв (перша десятка "Опозиційного блоку") та його брат Андрій андріїв (самовисуванець по виборчому округу №68 з центром в Ужгороді).

Якщо рішення буде прийнято, зросте також вартість проїзду для ужгородських школярів: згідно з проектом рішення тариф мають підняти з 3-х до 5-ти гривень.

Як уже інформувало Закарпаття онлайнз темою російського "Альфа-Банку" пов'язана чергова корупційна оборудка мера Ужгорода під назвою "електронний квиток".

 

 

23 липня 2019р.

Теги: тариф, перевезення, маршрутка

Коментарі

*** 2019-07-30 / 14:57:32
До Олега,проста влада,тобто бездушна,тому,що у високоморальної влади,громадський транспорт,вулиці і все інше було би на високому рівні,як у Латвії,Литві,Естонії. А унас простота,хуже воровства!І взагалі простих людей не буває є равнодушні!

Лана 2019-07-25 / 18:26:54
За що сім гривень? За поломані маршрутки типу 10-ки в які неможливо влізти особливо зранку коли всі спішать на роботу. Взяти б того Андрієва і вивозити в такій будці хоть півдня. Що не можна закупити нормальні автобуси? Ганьба такому меру!

Олег 2019-07-24 / 17:41:04
Читателю. Громадським транспортом користуються МАЛОзабезпечені, а не ті хто має 8 тис. Рахуй виходячи з цього, чи ти з арифметкою не дружиш. Закладає обов'язкові платежі за льготниками на наступний рік, а платити мають простаки.

Степан Крук 2019-07-24 / 15:34:05
Вирішення проблеми бачу в електричному громадському транспорті: це дешево та екологічно. Здається, Ужгород єдиний обласний центр в котрому діти ще не бачили тролейбуса... А це прикордонне, туристичне місто із серйозними заявками на європейські стандарти. Якщо б мер звернувся до Кабміну із вмотивованим проханням, то кабмін би профінансував цей проект..

Степан Крук -читатель 2019-07-24 / 15:26:25
Парадокс в тому, що якщо громадський транспорт буде працювати "на ура", то це вже буде коштувати 20 гривень. У них буде коштувати...

Читатель 2019-07-24 / 12:35:41
Также, может, я вызову гнев. ))) Но, при безупречной (!) работе общественного транспорта, я готов платить даже 10 гривен за поездку. Только чтобы он работал "на ура".

Потому, что, может, плохо, что с 5 до 7 проезд подняли. Но, извините, когда ожидать приходится транспорт долго - это непорядок!

Читатель 2019-07-24 / 12:31:20
Много тут недовольных. ))))
1) Я готов платить 7 гривен, если действительно лучше хоть немного будет.
2) Соотношение "оплата проезда - зарплата" постоянно уменьшается! К примеру, при зарплате 2000 гривен, проезд был 4 гривни. А сейчас 8 тыс. гривен - проезд будет 7 гривен.

економіка 2019-07-24 / 12:19:31
Конюх-у Англії найпристижніше заняття,професія,яка дорого коштує. Людина ,яка займається кіньми,заслуговує на велику повагу у суспільства. Скільки грошей економіка Закарпаття потратила на культуру кінного тваринництва!

*** 2019-07-24 / 12:14:11
18-й поїде маршрутом 27 -тоді і заплатимо за новизну!Оштрафуйте стоячі авто- транспорт на прїздній дорозі і оплатіть маршрутки!

Богдан 2019-07-24 / 11:28:28
Мало.Треба було зразу 10.Ботва багата.На виборах заробила)

Рем 2019-07-24 / 11:00:15
Андріїв має спершу сісти - на ньому куча кримінальних злочинів.

zzz 2019-07-24 / 10:03:05
Відібрати гроші потрачені на підкуп виборців - це закон підкупу виборців. Підняття тарифів, цін і т.д., або безсоромний грабіж ваших грошей з бюджету. Так що не треба соплі розпускати, а допоможіть слідству по розслідуванню 12 кримінальних проваджень, пов’язаних із виборами до ВР. Зберіться будинками, де роздавали кошти, групами та надайте інформацію слідству про підкупи. А там, дивись, мер опиниться там, де давно, вже має бути. Часи змінились, Москаль втік, і свої в слідчих органах вже не свої.

Ірина 2019-07-24 / 09:12:53
Скотиняки!!!!!

Вуву 2019-07-24 / 05:48:00
Цей ... мордатий і носатий конюхи ... вже пролетіли як фанєра над Ужгородом .
Так тепер шоб "відригнутися" нате 7 гр за пройізд.
А якби народ потолочив йім йіхні машини ... За наш з вами кошт ... якими вони йіздять.
То більшеб з народнародом таких жартів не булоб.
Тепер почпвся інший відлік часу.

Гоша 2019-07-23 / 23:22:02
Кажуть, що потратив на вибори, в тому числі на підкуп біля 95 мілліонів грн. Звідки ці кошти ? Прокурор , СБУ. ???????????

ужгородка 2019-07-23 / 23:15:27
Як мож так безпідставно піднімати ціни на маршрутки. У нас маленьке місто - маршрути не великі.

гуцул 2019-07-23 / 22:29:54
би ся вже вдавили ті галицькі чмошники, би їм ті мільйони били для гробів усього виводку.....

Ціган 2019-07-23 / 22:14:44
То шо таке?Бо не пройшов на вибори..ми ту при чім? Нашто такий мєр?

НОВИНИ: Політика

23:53
/ 34
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая