Вибори скінчилися, у середу виконком підніме вартість проїзду в "маршрутках" Ужгорода до 7 грн

Питання було свідомо винесене на перше після виборів засідання виконавчого комітету

Вибори скінчилися, у середу виконком підніме вартість проїзду в "маршрутках" Ужгорода до 7 грн

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, у середу, 24 липня, о 10.00 відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Порядок денний оприлюднено на сайті Ужгородської міської ради.

15-м пунктом порядку денного зазначено питання "Про тарифи на міські пасажирські перевезення". 

Доповідатиме по ньому начальник управління економічного розвитку міста Павло Логвінов.

За інформацією Закарпаття онлайн, йтиметься про підняття тарифу на проїзд у маршрутних таксі обласного центру Закарпаття до 7 гривень. Проект рішення з цього приводу вже також публікувало Закарпаття онлайн.

До парламентських виборів розгляд цього проекту було тимчасово знято з порядку денного, оскільки до парламенту балотувалися міський голова Ужгорода Богдан Андріїв (перша десятка "Опозиційного блоку") та його брат Андрій андріїв (самовисуванець по виборчому округу №68 з центром в Ужгороді).

Якщо рішення буде прийнято, зросте також вартість проїзду для ужгородських школярів: згідно з проектом рішення тариф мають підняти з 3-х до 5-ти гривень.

Як уже інформувало Закарпаття онлайнз темою російського "Альфа-Банку" пов'язана чергова корупційна оборудка мера Ужгорода під назвою "електронний квиток".

 

 

23 липня 2019р.

Теги: тариф, перевезення, маршрутка

Коментарі

*** 2019-07-30 / 14:57:32
До Олега,проста влада,тобто бездушна,тому,що у високоморальної влади,громадський транспорт,вулиці і все інше було би на високому рівні,як у Латвії,Литві,Естонії. А унас простота,хуже воровства!І взагалі простих людей не буває є равнодушні!

Лана 2019-07-25 / 18:26:54
За що сім гривень? За поломані маршрутки типу 10-ки в які неможливо влізти особливо зранку коли всі спішать на роботу. Взяти б того Андрієва і вивозити в такій будці хоть півдня. Що не можна закупити нормальні автобуси? Ганьба такому меру!

Олег 2019-07-24 / 17:41:04
Читателю. Громадським транспортом користуються МАЛОзабезпечені, а не ті хто має 8 тис. Рахуй виходячи з цього, чи ти з арифметкою не дружиш. Закладає обов'язкові платежі за льготниками на наступний рік, а платити мають простаки.

Степан Крук 2019-07-24 / 15:34:05
Вирішення проблеми бачу в електричному громадському транспорті: це дешево та екологічно. Здається, Ужгород єдиний обласний центр в котрому діти ще не бачили тролейбуса... А це прикордонне, туристичне місто із серйозними заявками на європейські стандарти. Якщо б мер звернувся до Кабміну із вмотивованим проханням, то кабмін би профінансував цей проект..

Степан Крук -читатель 2019-07-24 / 15:26:25
Парадокс в тому, що якщо громадський транспорт буде працювати "на ура", то це вже буде коштувати 20 гривень. У них буде коштувати...

Читатель 2019-07-24 / 12:35:41
Также, может, я вызову гнев. ))) Но, при безупречной (!) работе общественного транспорта, я готов платить даже 10 гривен за поездку. Только чтобы он работал "на ура".

Потому, что, может, плохо, что с 5 до 7 проезд подняли. Но, извините, когда ожидать приходится транспорт долго - это непорядок!

Читатель 2019-07-24 / 12:31:20
Много тут недовольных. ))))
1) Я готов платить 7 гривен, если действительно лучше хоть немного будет.
2) Соотношение "оплата проезда - зарплата" постоянно уменьшается! К примеру, при зарплате 2000 гривен, проезд был 4 гривни. А сейчас 8 тыс. гривен - проезд будет 7 гривен.

економіка 2019-07-24 / 12:19:31
Конюх-у Англії найпристижніше заняття,професія,яка дорого коштує. Людина ,яка займається кіньми,заслуговує на велику повагу у суспільства. Скільки грошей економіка Закарпаття потратила на культуру кінного тваринництва!

*** 2019-07-24 / 12:14:11
18-й поїде маршрутом 27 -тоді і заплатимо за новизну!Оштрафуйте стоячі авто- транспорт на прїздній дорозі і оплатіть маршрутки!

Богдан 2019-07-24 / 11:28:28
Мало.Треба було зразу 10.Ботва багата.На виборах заробила)

Рем 2019-07-24 / 11:00:15
Андріїв має спершу сісти - на ньому куча кримінальних злочинів.

zzz 2019-07-24 / 10:03:05
Відібрати гроші потрачені на підкуп виборців - це закон підкупу виборців. Підняття тарифів, цін і т.д., або безсоромний грабіж ваших грошей з бюджету. Так що не треба соплі розпускати, а допоможіть слідству по розслідуванню 12 кримінальних проваджень, пов’язаних із виборами до ВР. Зберіться будинками, де роздавали кошти, групами та надайте інформацію слідству про підкупи. А там, дивись, мер опиниться там, де давно, вже має бути. Часи змінились, Москаль втік, і свої в слідчих органах вже не свої.

Ірина 2019-07-24 / 09:12:53
Скотиняки!!!!!

Вуву 2019-07-24 / 05:48:00
Цей ... мордатий і носатий конюхи ... вже пролетіли як фанєра над Ужгородом .
Так тепер шоб "відригнутися" нате 7 гр за пройізд.
А якби народ потолочив йім йіхні машини ... За наш з вами кошт ... якими вони йіздять.
То більшеб з народнародом таких жартів не булоб.
Тепер почпвся інший відлік часу.

Гоша 2019-07-23 / 23:22:02
Кажуть, що потратив на вибори, в тому числі на підкуп біля 95 мілліонів грн. Звідки ці кошти ? Прокурор , СБУ. ???????????

ужгородка 2019-07-23 / 23:15:27
Як мож так безпідставно піднімати ціни на маршрутки. У нас маленьке місто - маршрути не великі.

гуцул 2019-07-23 / 22:29:54
би ся вже вдавили ті галицькі чмошники, би їм ті мільйони били для гробів усього виводку.....

Ціган 2019-07-23 / 22:14:44
То шо таке?Бо не пройшов на вибори..ми ту при чім? Нашто такий мєр?

НОВИНИ: Політика

22:38
Понад 40 дітей із соціально вразливих родин мандрували з "УжТуром" в обласному центрі Закарпаття
20:06
/ 2
Фінансові порушення на майже 39 млн грн за перші півроку 2024-го виявили закарпатські аудитори
11:15
/ 5
Головний опонент орбана Мадяр відвідає Закарпаття і зустрінеться з угорською меншиною
16:34
/ 4
Посадовців Ужгородського райуправління ДСНС викрили на систематичному хабарництві
19:02
Колишню начальницю відділення Ужанського нацпарку судитимуть за допущення незаконної вирубки лісфонду на понад пів мільйона гривень
13:41
У Гукливому Мукачівського району мікроавтобус Mercedes-Benz травмував 10-річну дівчинку, що перебігала дорогу
20:54
/ 7
Закарпаття: ментальна війна
20:25
/ 1
Захищаючи Україну від московських ординців поліг 23-річний Іван Чорій з Лецовиці Чинадіївської громади
19:10
/ 1
Міст через Тересву, завалений автівкою ПП "Стік", демонтують
16:45
/ 1
"Гаряча лінія" Закарпатського ОТЦК та СП поповнилася ще одним номером
21:04
Сержант ЗСУ із Закарпаття півроку не з’являвся на службі і отримав 5 років тюрми
11:17
/ 3
На Закарпатті СБУ повідомила про підозру адміністратору Viber-каналу, який допомагав "ухилянтам" уникати мобілізації
16:27
/ 24
Ужгородський депутат-хабарник Мирослав Горват при річній зарплаті в 326 тис. грн задекларував нові будинок і два авто
11:32
/ 2
Священника УПЦ МП з Тячівщини засудили умовно за виправдовування дій росії
11:24
/ 1
В Ужгороді до 15 років тюрми заочно засудили агента фсб з Херсонщини, який збирав розвіддані про військові об’єкти на Закарпатті
11:40
/ 4
Ужгородський депутат-утікач Риба задекларував $100 тис. готівкою, а також нову роботу та оренду будинка в Канаді
14:15
/ 24
Голова Закарпатської ОВА Микита стане заступником керівника Офісу президента − нардеп
16:37
/ 2
Судитимуть прихильника "русского міра" зі Сваляви, який виправдовував збройну агресію рф проти України
11:07
Мешканці Берегова, яка публічно поширювала російську пропаганду, повідомлено про підозру
04:43
/ 5
Шуфрич сховав родину в Угорщині та переписав активи на підставну особу – розслідування
21:45
/ 3
Скандальні відео за участі президента Федерації легкої атлетики Закарпаття Коноваленка відзняті давно, а сам він з грудня минулого року – у розшуку за бійку
11:41
На Тячівщині місцеву колаборантку на 12 років відлучили від влади
21:45
/ 2
У Хусті біля школи досі стоїть погруддя поету-русофілу Вакарову – "Деколонізація.Україна"
16:20
/ 41
Звільнений екс"воєнком" Музиченко стане заступником голови Закарпатської ОДА