Вибори на Закарпатті: "Слуга народу", Горват, Балога, Лунченко, Петьовка і два під питанням

Як уже інформував портал "Закарпаття онлайн", за даними з офіційного сайту Центральної виборчої комісії станом на тепер у багатомандатному виборчому округу по всіх шести виборчих округах Закарпаття з відривом лідирує політична партія "Слуга народу".

Вибори на Закарпатті: "Слуга народу", Горват, Балога, Лунченко, Петьовка і два під питанням

У одномандатних виборчих округах досі неоднозначна ситуація вже викристалізовується.

Так, розкорковувати шампанське за перемогу вже може чинний нардеп, самовисуванець Валерій Лунченко у виборчому округу №71 (з центром у Хусті). При опрацьованих станом на цей час 100% протоколів за нього віддали свої голоси 49,14% виборців. Тоді як у найближчого суперника - Сергія Грабара зі "Слуги народу" - лише 28,14%.

На 72 в. о. (Тячів), де підраховано 98,07% протоколів, святкувати перемогу може також чинний народний депутат і самовисуванець Василь Петьовка (34,26%). У його найближчого опонента Вадима Носи зі "Слуги народу" - лише 23,39%.

У в. о. №73 (Виноградів), де підбито 70,43% протоколів, майже переможно почувається Владіслав Поляк - 41,16%, тоді як у ставленика офіційного Будапешта Василя Брензовича - наразі 27,61%. Однак 30% протоколів, які можуть виявитися поспільзугорських сіл, ще формально залишають інтригу.

У окрузі №68 (Ужгород) формально явного лідера наразі все ще немає - тут за результатами офіційного підрахунку практично ніс в ніс йдуть самовисуванець Роберт Горват, "слуга народу" Олександр Пекарь і самовисуванець Андрій Андріїв, різниця між якими бувквально в 0,5-1%. Станом на тепер тут пораховано вже 66,66% протоколів. Однак попередньо, за результатом паралельного підрахунку, перемогу вже святкує Роберт Горват. По суті, "Слуга народу" вже визнала поразку в окрузі, заявивши, що оскаржить результат під приводом скупки голосів. Однак чітко відомо, що щодо Р.Горвата жодного такого факту не було зареєстровано, більше того - навіть не було звинувачень на його адресу в соцмережах. Інформації про фальсифікації підкупом були тільки щодо кандидата А.Андріїва, який, однак, не переміг, а тому оскарження результату Р.Горвата насправді не має під собою реальних підстав, тільки формальні.

У в.о. №69 (Мукачево) багаторічний переможець парламентських виборів Віктор Балога, схоже, ціною надзусиль таки вирвав перемогу, адже патія "Слуга народу" вже заявила, що оскаржуватиме і цей результат. При підбитих 96,24% протоколів у нього - 35,76, тоді як у Едгара Токаря зі "Слуги народу" - 34,63%. Деякі ЗМІ передчасно встигли оголосити перемогу останнього.

І, нарешті, у в. о. №70 (Свалява), де підбито всього 54,24%, лідерами є Михайло Лаба зі "Слуги народу" (25,04%) і Іван Дрогобецький з "Опозиційної платформи - За життя" (20,66%). Третій - Іван Балога з "Єдиного Центру" -з 15,52% навряд чи вже зможе вклинитися в їх боротьбу.

Нагадаємо, що явка виборців на Закарпатті станом на 20.00дня голосування сягла 41,15%.

22 липня 2019р.

Теги: вибори, Горват, Петьовка, Лунченко, Балога

Коментарі

njksr 2019-07-23 / 00:22:00
ну хоч десь здоровий глузд переміг...

Опа 2019-07-22 / 21:11:28
В Мукачеві голова Бюта та голова Рда Пороха, то не помилка, а правда, в такій опозиціі тіпа Бля до всіх влад, мало в опозиціі а мало коло корита. Так іі голова тоже дись у ж.пі, спасає лим авторитет Тимошенко, іі стабільні дись 7 відсотків і все інше нуль повний.

інфа 2019-07-22 / 20:59:44
Забули вкзати,що по № 70 друге місце твердо тримає Щур Василь Михайлович,а вже потім Дрогобецький,Балога Ваня-молодший,і десь згубився Каменяш.

до Виборця 2019-07-22 / 20:00:29
Ти правий і компетентний на 100 відсотків.

Лотар матеус 2019-07-22 / 18:56:16
Які у нас правоохоронні органи ? Ти з місяця впав ? За Балогу в Мукачові такі шахери - махери йшли , що Опора за голову взялася . Кликали ментів запротоколювати порушення , айно - што , свистали они ...

Василь Юрійович до виборця 2019-07-22 / 18:47:04
Всі дані про контрабандистів у правоохоронні органи.

Виборець 2019-07-22 / 18:43:38
Виграли контрабандисти, які на перед поділили між собою округи!

Василь Юрійович 2019-07-22 / 18:23:38
А скільки набрав Павло Павлов у 70 окрузі хто знає? І чи небуде він оскаржувати результати виборів через акції протесту, або через фейсбук?

Адмін 2019-07-22 / 18:15:08


До ЗЕ-КОМАНДА і Противно читати

Нав'язати щось вам змогли виключно політтехнологи ЗЕ. А Закарпаття онлайн оприлюдює інформацію, яка вже є, хочеться вам того чи ні, доконаним фактом. Більше того, її визнала навіть сама ЗЕ-команда - "Слуга народу" визнала поразку в округах №68 і №69 на Закарпатті заявою про оскарження результатів.


Люстратор 2019-07-22 / 18:06:05
Щось у мене є сумнів, що Горват чесно вів виборчу кампанію у 68 окрузі, якщо по справедливому то має бути Пекарь. Для чого Горватом підсилювати партію Порошенка у ВРУ.

Вуву до івана 2019-07-22 / 18:04:16
Направду противно.
Коли тупа у€б@на біомаса вибрала знову тих хто йіх обкрадав ...
Слів нема ... Гидко.

Вуву 2019-07-22 / 18:00:37
Скільки всього було написано ... Розжовано ... Асе одно
Й*бн*ти& у нас нар .
Тепер ясно чого капітельманша злодюга люля сидить у владі далі як 20 років а "тупа біомаса" йійі вибирає і вибирає.
А ці вибори тому підтвердження.
Спочатку "тупа біомаса" верещить що вони зложійі
... Що вони для них нічого не роблять.
І сьогодні ЙІХ ЗНОВУ ВИБЕРУТЬ В ДЕПУТАТИ.
А завтра ... ?
А ЗАВТРА ЗНОВУ БУДУТЬ ПЕРЕКРТВАТИ ДОРОГИ ЩОБ ЙІМ ... "ДЛЯ ОКА" ... ЗРОБИЛИ РЕМОНТ ДОРОГИ.
Яка тупа і у€б@на біомаса ... просто п!$д€ц.!

толік 2019-07-22 / 17:58:58
ВОНИ ГОВОРЯТЬ ПРО ПАРАЛЕЛЬНИЙ !!! ПІДРАХУНОК ГОЛОСІВ, а не про перемогу як факт. які ви зебілоїди тупі ! Помилуй нас , Господи!
зеко-манда - тобі не ясно, що зелені смолі балога висморкав і кинув у сміття? чи ,якщо воно, щось там не визнає, то тепер всім треба не визнавати???

ЗЕ-КОМАНДА 2019-07-22 / 17:54:14
Закарпаття онлан- до закінчення підрахунків голосування ВЖЕ НАМ НАВЯЗУЄ НА РІВНІ ПІДСВІЛОМОСТІ ХТО ВИГРАВ ВИБОРИ,

Противно читати 2019-07-22 / 17:09:39
Шановний "журналіст", противно читати ваші висновки по Ужгороду ще до завершення процесу підрахунку голосів! Ви маєте право призначати переможців виборів своїми домислами?

НОВИНИ: Політика

20:07
Маленька закарпатка вдруге стала чемпіонкою України з шашок-100
04:47
/ 6
Послідовники нацистського пропаґандиста пішли у наступ
23:02
/ 9
Подвійна гра Сійярто: що насправді угорський міністр говорив про Україну в ООН
17:48
/ 1
Україна спільно з Угорщиною працюють над лібералізацією автомобільних перевезень – Криклій
01:09
/ 16
Офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження за фактом кнопкодавства закарпатського нардепа Поляка
23:09
/ 66
В Ужгороді на річницю Майдану антимайданівці вшанували загиблих бійців "Беркута"
19:07
/ 14
Посольство Латвії звільнило консула Ігнатка, затриманого із 3 валізами контрабандних сигарет
17:24
/ 9
Закарпатського нардепа Поляка зловили на кнопокодавстві, яке підпадає під кримінал
00:20
/ 13
Українське Закарпаття та область Боршод-Абауй-Земплен Угорщини підписали документ про співробітництво
16:59
/ 6
Зеленський призначив "смотрящим" по Закарпаттю Арістова
03:21
/ 5
Імперське рило лізе до ідентичности
04:28
/ 73
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 2
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 32
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 17
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 21
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
» Всі новини