Про це повідомляють джерела Закарпаття онлайн в Ужгородській міськраді.
Слідчі дії відбулися в помешканні депутата Юрія Мандича в ужгородському мікрорайоні Радванка.
У цьому мікрорайоні розташований найбільший в обласному центрі Закарпаття циганський табір і Ю.Мандич був контактером між місцевою ромською громадою і владою Ужгорода.
Практично на всіх виборах цигани є найбільш вразливою щодо підкупу категорією виборців.
Що суттєво в цьому контексті, на останній сесії Ужгородської міськради було введено спеціальну посаду радника міського голови, яким став Юрій Мандич.
Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, у депутата з фракції мера Ужгорода Прозора-"Трактора" проходить обшук у справі підкупу виборців.
Слідчі дії проходять у зв'язку з підозрою в причетності до організації підкупу виборців на користь одного з кандидатів в депутати Верховної Ради України.
Здійснюють обшук працівники Департамент захисту економіки Національної поліції України.
Ігор 2019-07-18 / 00:52:11
Він завжди був гнилим скупщиком голосів.
А мусора у нас продажні.
Мандич 2019-07-17 / 23:55:40
А сода море
Рата 2019-07-17 / 23:32:59
а Почему мусора киевские дома в Братьев Мясников не проведут ????Юра тоже раздавал за меня два раза на мера Унгвара но он очень жадний
ВУВУ 2019-07-17 / 23:23:32
СТЬОПА до тебе не прийдуть ... Бо ти вже публічно засвітися .
Ну може шо ПАРАШЕнківці.
Радванка 2019-07-17 / 23:17:34
Відпустіть Юру він ще не всі гроші роздав
Степан Крук-Stepanu kruku 2019-07-17 / 22:41:25
Та я "За" покарання і категорично проти підкупу виборців! Але щось багато обшуків у кандидатів. Невже підкуп так маштабно вразив область??? Ну хоч би одна сука із грошима до мене завітала! Не вірю.
Stepanu kruku 2019-07-17 / 22:24:26
Сього лепавого цигана вивернути наізнанку.
Щей гроші краде від Бодька
Самий главний скупщик голосів… за грати цигана, закрити в кецок, швидко дасть всі розклади
Віктор Лендєл 2019-07-17 / 21:30:14
Добре))