Роберт Горват привідкрив секрети особистого життя (ВІДЕО)

У соцмережах набирає популярності відеофільм відомої журналістки Лариси Липкань «Інший ракурс: Роберт Горват».

Роберт Горват привідкрив секрети особистого життя (ВІДЕО)

У притаманній їй манері Лариса «розкрутила» кандидата в народні депутати по 68-му Ужгородському округу на відверту розмову. Глядач побачив Роберта Горвата таким, яким його знають родичі, друзі і колеги. На роботі – жорсткого і вимогливого, в гостях у батьків – м’якого і домашнього, в ресторані за бокалом вина – розслабленого і жартівливого. 

Роберт розповів про своїх батьків і про те, чому оберігає від публічності дружину та доньку. А ще – про те, як будував супермаркет «Дастор» та навіть їздив на заробітки. 

– Знаю, що 40 хвилин це багато навіть для Ютуба. Однак, коли запитують хто такий Горват і де він був усі ці 5 років – то кілька хвилин не вистачить, щоб відповісти на ці питання. За цей час я так і не звик до камер та уваги. Але бути відвертим дуже просто, коли розмовляєш із Ларисою Липкань. Я вдячний знімальній групі за те, що дозволили мені бути самим собою, з усіма моїми плюсами та мінусами, –  прокоментував прем'єру відео Роберт Горват.

15 липня 2019р.

Теги: Горват

Коментарі

культура 2019-07-16 / 15:08:27
А санітарна зона по-при словацьку границю. Це трошечки далі,у напрямку очистних споруд!?Від аеропорта поза очистні-фантастика!Справді,хто має наводити елементарний порядок?

Варош 2019-07-15 / 23:06:08
Проплачений рекламний ролик .Аналогічний був про акушера .Забули запитати про неподану декларацію за 2014 рік. КНОПКОДАВСТВО .Лобіювання будівництва дороги на Київщині, а не на Закарпатті. Та багато інших незрозумілих тендерів з прогнозованими результатами. Як можна бути директором фірми. А потім комерційним директором тоїж фірми . Про санітарну зону довкола аеропорту. Та про початковий капітал зароблений у Польщі. Одним словом янгол, а оператор не зняв правильний ракурс. Крил не видно.

Малий Березний до Вуву 2019-07-15 / 20:36:26
А що ці співачки тепер будуть голосувати за голос Вакарчука:)?

Вуву. м.березному 2019-07-15 / 19:41:15
А ти шо думаєш шо то лем вона в "мікрофон" співати вміє ?
Та в нашому ОДА і міськраді стільки співачок ...
... Шо Закарпатський хор поголовно всіх разом мож відправити на пенсію.

Малий Березний 2019-07-15 / 18:25:14
Чому не відкрили секрети його особистого життя з Наталкою Мордованець з Малого Березного його помічницею, з якою у них дуже "теплі" стосунки і яка співала на концертах ПР потім перейшла в УДАР, потім до Горвата в БПП і тепер співає в його "мікрофон".

Катерина 2019-07-15 / 15:58:28
Ларису навіть не засуджую.
Зрубала капусту, як могла.....у властивій їй манері.
Але правда дуже проста....як не називай г*вно шоколадом, від цього ВОНО солодким не буде !

Люстратор 2019-07-15 / 15:29:30
А як він задницю рвав на німецький хрест за Поросенка (свинарчука) на виборах президента чому про це не написали? Треба не відкривати його секрети життя, а уже закривати.

Катерина 2019-07-15 / 12:50:10
Як зворушливо......аж сльозу пустила.....
Шкода, що не розповів про те, як "тяжко" прибирав до рук земельку.....сотнями гектарів під горішки та як для цього йому довелося сходити на заробітки в Раду.
На роботі вдома та за бокалом вина уже знаємо..... а можна привідкрити завісу того, який він в момент дерибану бюджету???

*** 2019-07-15 / 11:56:11
5-ТЬ газет,5-ть книг на робочому столі пана Роберта? Дерево по гороскопу?Один з мерів ненавидить петрушку,ВІДНОШЕННЯ ДО КУЛЬТУРИ -ПЕТРУШКА(дуже серйозно,без задніх думок).Відношення до культури,кодексу вулиць,тротуарів(їх нема),культури садово-паркове місто!?Який ресторан,нікого не цікавлять ресторани і кафе,як шопи у селі!Практична дія і факт на лице! А лице нікого не цікавить!

Magyar-Hun 2019-07-15 / 10:59:42
Кого цикавить Роберт Горват Порошенко?

Горожанин 2019-07-15 / 08:23:22
БЕ-ПЕ-ПЕ -ШНИК ...Для чого він туди лізе ?
Для свого подальшого благополуччя і респекту , напевно так .Не видів я цього чоловіка ни в боротьбі з корупцією ( бррр, про шо я ?! )))) ни на захисті Боржавської полонини ( знов про шо я ? ) яке там діло чуваку до полонини )))).Ні виступів на захист карпатських лісів ... а взагалі , був хоч один виступ з парламентської трибуни , небуло ? Не мав що сказати ? То нахрена тоді йти туди .....а то який він вдома , нам уже давно наплювати ...це вже не прац ...Не РАБОТАЕТ ...

НОВИНИ: Політика

12:09
Не всі парламентські партії створили осередки на Закарпатті, окремі політсили знайти майже неможливо
10:58
/ 10
Першим заступником голови Закарпатської ОДА стане генерал СБУ Олег Коцюба
01:41
Із 5 червня – нові послаблення карантину: для ресторанів, храмів, літніх людей, літаків
08:21
/ 11
Суд в Ужгороді всупереч Б.Андріїву вп'яте (!) поновив Іштвана Цапа на посаді першого заступника міського голови (ДОКУМЕНТ)
03:47
/ 34
На Закарпатті передбачається створити 5 районів. Будапешт таки домігся від Києва створення Берегівського анклаву?
11:00
/ 2
Новим заступником голови Закарпатської ОДА стане "анонсований" Віталій Цвігун
00:07
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.3
15:19
/ 5
Міністри закордонних справ України та Угорщини поговорили про модернізацію ПП Чоп-Загонь та новий пункту Дийда-Берегдароц
02:51
/ 17
Будапешт чекає, коли Київ піде на поступки у питаннях угорської меншини
00:39
/ 3
Колишній генпрокурор Рябошапка нагадав про незавершену кримінальну справу по "кнопкодавству" закарпатського нардепа Поляка
15:40
/ 2
Україна розраховує на відновлення повноцінної підтримки Угорщиною України в НАТО – Кулеба
20:39
/ 13
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 21
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 6
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
15:37
/ 16
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
/ 1
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів