За минулу добу на Закарпатті затримували п'яних водіїв без посвідчень, водіїв, що в'їхали в стовп і карусель, та "п'яний" міні-трактор

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані сп’яніння в Ужгородському, Хустському, Виноградівському, Берегівському, Великоберезнянському, Іршавському районах. Ще двох нетверезих водіїв виявили працівники обласного управління патрульної поліції. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.

За минулу добу на Закарпатті затримували п'яних водіїв без посвідчень, водіїв, що в'їхали в стовп і карусель, та "п'яний" міні-трактор

У селі Велика Добронь Ужгородського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили мотоцикл, водій якого не мав захисного шолома. За кермом перебував житель Мукачівського району, який не мав водійського посвідчення і був у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,52 проміле алкоголю. Водій спробував відкупитися від правоохоронців, запропонувавши гроші. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, яка задокументувала спробу дачі поліцейським хабара. Тож окрім адміністративної, чоловік понесе ще й кримінальну відповідальність. 

У тому ж селі ввечері поліцейські зупинили автомобіль марки ВАЗ-2101, який робив незрозумілі маневри, а водій не був пристебнутий паском безпеки. За кермом перебував житель міста Берегово. Чоловік взагалі не має водійського посвідчення і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,66 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили від керування. 

Трьох п’яних водіїв виявили працівники груп реагування поліції Виноградівського району. У Королеві вночі сталася ДТП: автомобіль марки Volkswagen Pаssаt іноземної реєстрації в’їхав на залізничному переїзді в електроопору. Водій зняв номерний знак і залишив місце пригоди. Його розшукали працівники групи реагування патрульної поліції.

З’ясувалося, що аварію скоїв іноземець. Водійського посвідчення чоловік не надав і був у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,4 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування. Машину затримали на спецмайданчик поліції. 

Про іншого п’яного водія в поліцію повідомили небайдужі громадяни. Працівники групи реагування патрульної поліції зупинили у місті Виноградів вночі вказаний автомобіль марки Аudі іноземної реєстрації. За кермом перебував місцевий житель, якого суд уже позбавив права керування. Тепер чоловік знову перебував у стані алкогольного спя’ніння, драгер виявив у нього 0,7 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротокол за повторне керування в  стані алкогольного сп’яніння, машину затримали на спецмайданчик поліції. 

У тому ж Виноградові вночі зупинили мотоцикл, водій якого не мав захисного шолома. Мотоцикліст, місцевий житель, не мав водійського посвідчення, перебував у стані алкогольного сп’яніння, але від проходження медосвідування відмовився. На нього склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили від керування. Мотоцикл затримали на спецмайданчик. 

У селі Білки на Іршавщині місцевий житель, перебуваючи в стані алкогольного спяніння, в’їхав на автомобілі марки Fоrd в дитячу карусель. Від проходження медосвідування чоловік відмовився. На правопорушника склали адмінпротоколи за скоєння ДТП, за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування. 

У Берегівському районі поліція зупинила міні-трактор, який робив незрозумілі маневри. Тракторист був у стані алкогольного сп’яніння, драгер виявив у нього 0,39 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол і відсторонили від керування. 

У селі Сіль на Березнянщині ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2108», водій якого, житель села Кострино, не був пристебнутий паском безпеки і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Водійського посвідчення водій не надав, від проходження медосвідування відмовився. На нього склали відповідні адмінпротоколи, машину затримали на спецмайданчик. 
Нетверезого водія також виявили працівники Хустської поліції, ще двох – працівники обласного управління патрульної поліції.   

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення. 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області   

 © Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області : https://zk.npu.gov.ua/news/adminprotokoli/zakarpatski-pravooxoronczi-viyavili-za-dobu-11-p-yanix-vodijiv/

12 липня 2019р.

Теги: алкоголь, водій

НОВИНИ: Кримінал

18:17
/ 3
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
» Всі новини