Це все екстрені аварійні роботи – пояснює проректор з адміністративно-господарської роботи вишу. негайно почати їх були змушені після того, як з фасаду просто на тротуар попадали великі шматки цегли.
Акт технічного обстеження і звернення про те, що будівля аварійна і потребує невідкладних робіт від керівництва вишу надходив, кажуть у відділі охорони культурної спадщини облдержадміністрації. Таке втручання не передбачає розроблення окремого проекту чи отримання погодження.
Будівля цінна історично та архітектурно, – це чи не єдина в Ужгороді неоготична споруда. Хоч і трохи видозмінена та має понад сторічну історію.
В УжНУ на припис відділу охорони культурної спадщини відреагували відразу. Щойно отримали – роботи припинили, а пінопласт (який, наголошують, ремонтники встановили лише тимчасово) – повністю демонтували. Наразі працюватимуть над розробкою проекту відновлення фасаду, до якого залучатимуть фахівців.
Люстратор 14.07.2019 / 13:48:47
Давно пора цю історичну будівлю реставрувати, але не пінопластом це гордість Ужгорода.
Читатель 13.07.2019 / 13:10:56
В общем, как всегда - саморазрушение здания в приоритете, чем какой-то ремонт. И пенопласт приклеить не дадут, и денег заодно на ремонт не выделят, и кого винить в утрате здания через пару лет? Волошина? А он тут при чём?
Или же дешевый ремонт, но здание сохранить хоть как-то, или же его утратить - не доходит до госорганов. Дуб-дубом!
Читатель 13.07.2019 / 13:03:07
Вот, поэтому, все беды! Схожая ситуация и с "Короной" была - госорганы только предписания разные набирать на компьютере умеют. А толку? Толку ноль!