Захисники Боржави вручили звернення особисто президенту Зеленському (ВІДЕО)

Захисники полонини Боржава передали особисто Президенту України Володимиру Зеленському звернення з проханям захистити перлину Карпат.

Захисники Боржави вручили звернення особисто президенту Зеленському (ВІДЕО)

Передав звернення В.Зеленському громадський правозахисник Віталій Грегор.

Копію даного відкритого листа двох десятків громадських та природозахисних організацій було оприлюднено раніше на інтернет-порталі Закарпаття онлайн.

Йдеться про наміри турецької фірм побудувати 34 гігантські вітряки висотою 180 м. і загальною потужністю 120 МВт на території Воловецького та Свалявських районів в межах полонини Боржава.

Лобіював це нищнівне для природи і туристичного потенціалу Закарпатської області будівництво попередній керівник Закарптської ОДА Геннадій Москаль.

Підтвердженям цим вочевидь незаконним і, вочевидь, корупційно зумовленим діям Г.Москаля є і вчорашнє розпорядження т.в.о. голови ОДА І.Дурана про визнання документів щодо будівництва вітряків на Боржаві такими, що суперечать законодавству.

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса в своєму листі на адресу ОДА, також чітко зауважило, що будь-яка будівельна діяльність на цих територіях буде мати НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ на стан грунтів та підстилаючої поверхні і, як наслідок, - посилення ерозійних процесів, зокрема - погіршення умов проходження паводків.

06 липня 2019р.

Теги: Зеленський, Боржава

Коментарі

С Круку 2019-07-10 / 11:55:16
Пак йо! Задрали Ва !? Пак ліпше розклеюйте вуха та - по локшині, слухайте свого солодкого бублгумового тетєрєва на пл.Театральній. Давно не було!

Степан Крук - до попрередника 2019-07-07 / 19:54:44
Так і я про те! До кого звертаються правозахисники по до помогу Боржаві?! ((( Зеленський та його оточення не зможуть зрозуміти сутті проблеми у силу своєї тупості...

До Степана Крука 2019-07-07 / 19:38:20
Давайте свою анти-агітацію по Зеленському на своєму профзахисників Боржави. Навіщо тут? Ця інформація по зверненню захисників Боржави. Яке відношення звернення має до будь-якої столиці, окрім Києва?! Зі своєю словесною діареєю - до себе в блог

Степан Крук 2019-07-07 / 13:40:43
Люди! У нас нема президента. Йде війна, маса соціальних, економічних, геополітичних проблем. а президента НЕМА! Є хвора, розпіарена, але неадекватна людина. 73% українців познущалися над Зеленським, котрий зараз страждає. Подивіться це відео! Не потрібно бути фахівцем, щоб зрозуміти - Зеленський потребує негайної медичної допомоги, навантаження він не витримує... Це добром не закінчиться! Інше Відео ТУТ https://www.youtube.com/watch?v=tOcWcXTCmiE

Степан Крук -Гуцул 2019-07-07 / 13:29:23
Візит Зеленського в Ужгород очима мордорського агресора (ВІДЕО). Я не хочу, щоб над президентом України, котрий є символом державності, насміхався Світ! Бо це принизливо для кожного українця...https://www.youtube.com/watch?v=r2s_XIXLSj8

Гуцул 2019-07-07 / 13:13:35
Отава столиця всієї Канади, а Торонто столиця української Канади:)

Степан Крук -Гуцул 2019-07-07 / 09:41:17
Зате Буш твердо знає, що столиця Канади не Торонто, а Отава

верховинець 2019-07-07 / 07:00:41
Та верховинцям чхати на вітряки.Їх більше турбує, що ліси вирізані і тепер топить села. А вітряки турбують тих, хто уже нелегально приватизував полонини та чиновників, яким не дають відкати.

Гуцул 2019-07-06 / 23:31:46
Президент США Буш тоже плутав Словакію із Словенією.

Люстратор 2019-07-06 / 23:27:59
Та це ми і не помітили як Закарпаття скоріше за нашу країну потрапило в євросоюз, якщо ми уже біля Словенії.

Йончі3 2019-07-06 / 23:23:58
Ба чого соломка так хоче нашкодити воловчанам,сам як кандидат у народні депутати проживає в Ужгороді так написано на ЦВК а волоівчанам під ніс хоче вітряки а сам здалеку буде милуватися