На суботу запланований візит Зеленського на Закарпаття і представлення нового керівника ОДА

Представлення Ігора Бондаренка на посаді керівника регіону заплановане на суботу, 6 липня.

На суботу запланований візит Зеленського на Закарпаття і представлення нового керівника ОДА

Про це Varosh повідомили відразу 2 незалежні один від одного джерела, які, разом з тим, залучені до підготовки офіційного представлення нового голови Закарпатської обласної державної адміністрації та, дуже ймовірного, візиту Володимира Зеленського на Закарпаття.

Представлення Ігора Бондаренка на посаді керівника регіону заплановане на суботу, 6 липня. Попередньо – близько обіду. Водночас, не планується ніяких особливих урочистостей з цього приводу, а представлення голови ОДА планується у форматі робочого візиту нового президента України, який матиме ще кілька робочих зустрічей на Закарпатті.

Варто зауважити, що кандидатура Ігора Бондаренка була затверджена доволі випадково. Окрім нього на цю посаду розглядалися також екс-голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай та директор заводу «Чизай» Анатолій Полосков. Більше того, саме останній вважався фаворитом, але з наразі не відомих причин призначили саме Ігоря Бондаренка.

Що нетипово для української, а тим паче закарпатської політики, щойно про затвердження кандидатури Бондаренка стало відомо офіційно, як Анатолій Полосков публічно привітав його з призначенням на нову посаду.

Що відомо про Ігора Бондаренка? Це підприємець з Мукачева, який є власником мережі кондитерських Bondarenko та салонів оптики в Мукачеві та Ужгороді. Народився Ігор Бондаренко в Криму. До початку 90-х працював військовослужбовцем, а тоді зайнявся приватним бізнесом. Щодо досвіду роботи на державній службі, то працював і заступником голови Мукачівської РДА, і керував департаментом у міністерстві юстиції.

03 липня 2019р.

Теги: візит, представлення, Зеленський

Коментарі

ганна 2019-07-05 / 08:54:54
Нумерологи, екстрасенси, тарологи відмічають, що Володимир любить Україну, український народ. Заради цього прийшов і змінює на краще не гаслами. Чорний піар ексів захлинає нас. Нардепам платимо за пусті обіцянки і крісла,несплату налогів, шикарне життя, чи змогли б вони не красти?

Тарас 2019-07-04 / 18:33:01
Дуже вдала кандидатура ! Свiй , дисциплінований,толерантний, вимогливий ,як підприємець розуміе у виробництві та економіці . Поза політикою !

Вуву 2019-07-03 / 20:45:35
От якраз кадрів йому і не вистачає ... А призначати когось треба.
І ось із тих "когось" ... Одна частина буде гниль яка захоче дерти бабло ... а друга навпаки ... наводити порядки.
В усякому разі саме болото через нові призначення "порухається".
А як воно буде далі в нашій області це вже більш цікаво.
Он виплила інфа шо склади з контрабосовими сигаретами (які недавно арештували на 70 млн.гр) "належали" родичам клану баблог і через підставних людей самому орбану.
Таке міжнародне СП.
І ці тут заробляли і податки не платили (а перед цим платили насралову і зробили йому ... сіск in ass) ....
І хуни (орбан) заробляли коли каміонами гнали сигаретли туди де майдорожче мож загнати.
Ну а гроші то вже таке.
Десь на офшори ... Десь на пропладу закарпатським кабінетним жукам ... Таможеникам.
Ну і організаторам тойі схеми і кураторам ... бриндзовичу і оросці щоб не задаром хліб жерли і без діла не сиділи склавши руки.
Ось така весела казочка.

Горожанин 2019-07-03 / 19:10:36
Цирк шапіто у нас почався рівно через тиждень після обрання президентом Порошенка.Косяків кадрових було не менше ніж у Зеленського .Тільки при Порошенку це вдало і доволі професійно камуфлювалося за патріотичними лозунгами і месиджами від Порошенка і тої зграї професійних балаболів які массово побігли під Петрово крило . Як на мене нічого не міняється , Зеленський зі своїми кадрами є продовженням Порошенка і його політики ...

Вуву 2019-07-03 / 18:37:41
Хай не прилітає і не преставляє.
Бо це на дурно буде "вбитий день"
Краще хай посадить вальцмана і прийме рішення по бриндзовтчу тбт.
дасть вказівку ЦВК розібратись ... Користі від цього буде ЗНАЧНО БІЛЬШЕ.

Степан Крук -Олегу 2019-07-03 / 18:25:29
Олеже! А давай не підемо нікуди за бугор! Залишимося в Україні по приколу...

Українець 2019-07-03 / 18:18:15
На Закарпатті Гену-фестивальщика міняють на олімпійського кондитера (назву імені Ігор давали раніше на честь проведення олімпійських ігор).

Олег 2019-07-03 / 17:46:18
Дійсно представить достойного вояку, який пройшов і крим, там мама поживає і війну на Донеччині, раді цього лим стояло поміняти Петю на Зе, а щи які цікаві представлення будуть по районах, ой пожремо, а потом заплачемо і помалу треба чухати за бугор.

Читач 2019-07-03 / 17:36:38
Повезло Зеленому - нажреться тістечок на шару.....

ужгородка 2019-07-03 / 15:58:04
Ну так, з тваринами

Степан Крук 2019-07-03 / 15:39:33
Бля... Ніби підписувалася петиція про заборону в"їзду цирку-шапіто на територію Ужгорода?!

НОВИНИ: Політика

14:25
Запрацював додаток для контролю обсервації і самоізоляції: за відмову - штраф
12:49
/ 27
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 11
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5