Відповідний указ з'явився на офіційному сайті глави держави.
Уродженець Львівщини, безпосередньо перед призначенням на Закарпаття він працював у центральному апараті СБУ, куруючи боротьбу з тероризмом.
Раніше І..Рудницький працював також на посаді заступникка голови Управління СБУ у Львівській області.
Як раніше інформувало Закарпаття олайн, 11 червня президент звільнив попереднього начальника Управління СБУ в Закарпатській області Володимира Пахнюка.
ужгородка 2019-07-03 / 09:18:34
З таким гнилим наслєдієм від влади ексів великий ризик щось міняти.Треба мати чисті наміри і любов до свого народу. Народу хочеться і колеться жити краще, як в Європі! Але привичніше, коли його обдурюють в тіхую,обкрадають,страшать щоб волю зв"язати, а я к дадуть трохи гречки й медову ообіцянку-цяцянку, то щастя нема меж.
R.L 2019-07-02 / 23:39:33
все то буде добре
Йося 2019-07-02 / 19:10:42
Левович уже попрацював на Закарпаття у 2014-2016 роках начальноком відділу СБУ по боротьбі з контрабандою, нелегальною міграцією і орг.злочинністю. Результати боротьби були помітними
Вуву 2019-07-02 / 17:05:23
Так я не поняв.
Всі кажуть
... што оні всє давно уєхалі ... Патаму шо здєсь дєлать нечево.
Так откудаво йіх столько асталось і шо оні здєсь дєлают ?
ГАЛА 2019-07-02 / 12:59:57
ЖИДИ по новому
Давід 2019-07-02 / 11:15:58
Зеля-президент,Гройсман-премєр,Самуїлович губернатор,Іван Львович начальник СБУ,Мендель прес-секретар.Всюди наші!
Степан Крук 2019-07-02 / 10:42:01
Подивимося,що це за фрукт! Але тішить те, що із професіоналів.І не дай Боже на таку відповідальну посаду призначити когось із клоунів, та ще в такий важкий час для держави! (((
Катерина 2019-07-02 / 10:33:41
"Зе" не жадний....."Зе" не Порох.
"Зе" достатньо одного терміну.
Встигне за один термін не тільки внукам, але й пра-пра-пра-пра-пра..... правнукам.
Боятися йому немає чого..... Ізраїль своїх не видає.
Ужгород 2019-07-02 / 10:05:54
Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін
Вуву 2019-07-02 / 07:48:17
Подібно виглядає до пахнюка в молодості.
Вуву 2019-07-02 / 07:45:59
Поміняли шило на мило.
Ну молодший ... Але все одно ... "з того самого поля ягода".
Тепер ще моМЕНТ. Він з львівщини.
Чи не почнеться протекція "носатого конюха з братаном" і перетягування львівських кадрів з тим щоб добре так закріпитись на новому місці а далі брати все під свій контроль.
Благо таможня дає колосальний прибуток і конфіскату вистачає який тепер кудись зникає .
Одним словом грошовите місце.
А тепер хуни будуть через свойі канали (можливо старого маскаля) шукати вихід на "співпрацю".
Бо кому кому а будапешту дуже легко керувати підкупленими очільниками в області.
Берегівський бабак і політичний флюгерщик бриндзович то класичний приклад того як містом яке знаходиться в Украйіні ... Через свойіх ставлених сраколизів ... Фактично керує і приймає рішення будапешт.
Де що будувати ... як вулиці назвати (чи перейменувати) ... Які хунські памятники і де ставити .
Фактично пряме керування з відти.
А в києві дядько "Зє" який обіцявся бути президентом всього один термін ... Раптом вирішив змінити місце для адміністраційі президента.
Ну хіба йому до того "яка політична комедія" робиться на заході крайіни ?