На Закарпатті "накрили" оптову базу, де накопичували сигарети для подальшої контрабанди за кордон (ФОТО, ВІДЕО)

Це найбільша партія контрабандних сигарет, вилучених СБУ за всю історію Незалежності України

На Закарпатті "накрили" оптову базу, де накопичували сигарети для подальшої контрабанди за кордон (ФОТО, ВІДЕО)

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБ України перекрили функціонування потужного каналу контрабанди сигарет до країн Європейського союзу. 

Оперативники спецслужби встановили, що організована група осіб, пов’язана із міжнародними злочинними угрупованнями, налагодила постачання в Україну з інших країн сигарет відомих світових брендів поза митним контролем без сплати відповідних обов’язкових платежів. Надалі ділки планували транспортувати продукцію до країн Євросоюзу через державний кордон у Закарпатській області, частину реалізувати на «чорному» ринку в нашій країні.

Під час проведення санкціонованих обшуків на нелегальній «оптовій базі» в прикордонному  районі Закарпаття, яка використовувалась контрабандистами для накопичення товару та формування вантажів, правоохоронці вилучили більше десяти тисяч коробів сигарет різних марок та виробників без марок акцизного податку та без відповідних документів. Орієнтована вартість вилученої продукції становить близько сімдесяти мільйонів гривень. Крім того виявлено тринадцять вантажних автомобілів, які переміщали підакцизну продукцію.

Це найбільша партія контрабандних сигарет, вилучених СБУ за всю історію Незалежності України, повідомляє прес-центр СБ України.

29 червня 2019р.

Теги: база, контрабанда, сигарети

Коментарі

Вуву 2019-07-04 / 04:47:26
Мі 6 відпрацювала як треба.
Тепер нехай британська "Philip Morris" через міжнародний арбітражний суд подасть позов проти банди орбана і його бізнескотрабанди сигаретами на 2 - 3 млр.£ (ну так ... Для прикладу)
А заодно і виведуть на чисту воду всіх хто був повязаний в цьому орг.злочинному угрупуванні.
Це не та справа коли баба ороска "ЗАГАНЯЛА ТЄЛЄГИ В ООН" про утиски хунськойі меншини ... Укр.освітньою реформою.
Це той випадок коли дехто з хунських горлопанів може загриміти конкретно в тюрягу за екномічний злочин.
Все буде залежати яке рішення буде прийняте у британських високих кабінатех .
Час покаже.

Вуву 2019-07-02 / 17:35:45


Так "зє" вже он які порядки наводить. Сам сказав я на один термін ... А тут раз і вже подавай йому нову резиденцію ... Тому що йому так захотілось і це той випадок коли він обіцявся економно себе поводити і не тринькати бездумно державні гроші . При тому що віддавати борги які нам зробив вальцман - пі***ар ... Зйідають левову частку всі надходжень нашого ввп. А для "зє" всьо по х*й ... Бо не із своєйі кишені а з "общого котла" як казала капітельманша "біомаси". (Це вона так про украйінський народ) Будуть вийматися гроші.


Катерина 2019-07-02 / 11:03:10
Не переживайте!
Зараз призначать губернатором човколадного з Мукачева і стане все на свої місця. Відіб'є Вітя свій прокол. КГБіштів заберуть звідси на підвищення і все наладиться. Не заздріть хлопаки, а вчіться як косити капусту.
Чи ви справді вірили, що прийде "Зе" і порядок наведе???

Вуву 2019-07-01 / 20:33:54
А ми ще забули про педраса вальцмана ?
І його державотворення через "свойі" політичні і "кадрові" призначення ...
Які грабували всіх нас до нитки і набивали баблом його офшорні рахунки.

Вуву 2019-07-01 / 20:28:44
Якщо маскалюга сука і пахнюк про це знали ...
А вони про це НЕ МОГЛИ НЕ ЗНАТИ.
То проти них теж потрібно відкривати кримінальні папочки ... такі грубі і жирні як йіхні морди.
Ps.
Яку команду на це дасть президент "ЗЄ" ?

Вуву 2019-07-01 / 20:24:12
А чого не зробити простіше .
Чого не написати кому саме належали ці склади і виробництво цих контрабандних сигарет.
Хто кришував цей "бізнес".
МАСКАЛЬ ?
колишній очільник СБУ області ПАХНЮК. ?
Чи попередній олег ЗОЗУЛЯ ?
Чи сімейна мафія БАБЛОГ ?
Разом з ПІТЬОВКОЮ ?
ЧИ БУДЕ ВІДКРИТА КРИМІНАЛЬНА СПРАВА ЗА ФАКТОМ ВИРОБНИЦТВА І ЗБУТУ КОНТРАБАНДНОГО ТОВАРУ У ОСОБЛИВО ВЕЛИКИХ КІЛЬКОСТЯХ ...
ЯКІ ЗАВДАЛИ ШКОДУ КРАЙІНІ У НАДМІРНИХ ФІНАНСОВИХ СУМАХ ЕКВІВАЛЕНТНИХ ....
????
Чи знову все буде як завжди ... Відіжмуть з контрабасників бабло а саму справу спустять по тормозах ... Шоб всі забули ...
І нікого не посадять і нічого не буде.
А американи закриють очі і в тисячне китайське попередження скажуть що нам треба боротись з корупцією.
При цьому виділять із свого бюджету 250 - 300 млн $ на допомогу.

Sisi 2019-07-01 / 16:24:07
Видно не поділилися як треба з сбушниками. Всім понятно що основна криша це СБУ. Аби ся їм жопа не розлізла од потуг.

Люстратор 2019-06-30 / 17:30:27
Залишайте курити і контрабанди не буде:)

Вуйко 2019-06-30 / 12:08:21
А вутки цигарки?

Nana 2019-06-30 / 10:40:33
До Ніки. Ми не завидуємо Балогам та іншим подібним, Ніко. Те, що непроможні, це правда. Бо є певні види заробляння грошей, на які ми нездатні і ніколи не погодимося, бо вважаємо що це негідно робити. Запитайте себе, на що ви згідні, щоб заробити гроші. Можливо, на все.
Я - ні.

Ніка 2019-06-30 / 06:24:15
Люди ви завідуєте Балогам бо самі неспроможні!!! Ви добивайтеся чогось, а не сидіть та пишіть!!!!! І не займайтеся плітками!!! А думайте за себе за свої грн.

попораце 2019-06-30 / 03:46:52
дбр хмельницка теж палити треба

Лоці 2019-06-30 / 00:34:53
Склади Балога Павла та пітьовки Василя .)

Микола 2019-06-30 / 00:14:49
Відкат файний мають за кришування прокурор області Гаврилюк і нардеп Лунченко

контрабас 2019-06-29 / 23:59:11
Лунтік

Вариш 2019-06-29 / 23:42:37
Балога перший контрабандист!!!!!!!!!

Мукачево 2019-06-29 / 23:40:26
КОНКРЕТНО В МУКАЧЕВІ, АВТОБАЗА, ВЛАСНИКИ БАЛОГИ. СИГАРЕТИ БЕЗАКЦИЗНІ, ТЕПЕР ПОНЯТНО ХТО ЗАЙМАЄСЯ КОНТРАБАНДОЮ В ОБЛАСТІ- СІМ‘Я БАЛОГИ,ГРОШІ НА ВИБОРИ З СИГАРЕТ

Ужвар 2019-06-29 / 22:42:45
Скоро чекаємо на підпал елітних СБушних авто "к"-шників. Сим рішили замилити очі новим босам у Києві, які дали час показати профпригодність. Подивимся чи Перекриють границю главному в області контрабандісту Пересоляку? Хотя пару сбушних аудюх майже случайно згорить.

Дежі 2019-06-29 / 20:55:14
Не платили?

Петро 2019-06-29 / 18:29:56
Пашу Балогу трясуть?

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
» Всі новини