Відбулися матчі 10 туру Вищої ліги чемпіонату Закарпаття з футболу

Сьогоднішні результати подивували неабияк.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Витязь» (Концово) – 6:4 (юнаки – 5:0)

Голи: Артур Вайда, 9; Михайло Чедрик, 14; + 46; 58; Юрій Чонка, 39; Михайло Реплюк, 45; – Руслан Соскида, 19, 84, 88, 89.

Попередження: Едуард Готра, 83 («Витязь»).

Усе відбувалося за традиційним сценарієм. Господарі грали першим номером. Напосіли на ворота суперника й уже в першому таймі володіли комфортною перевагою у вигляді 4:1. У другому таймі виноградівці продовжили натиск (Михайло Чедрик навіть оформив хет-трик) і притому результативно діяли в захисті. Здавалося, бути розгромному результату. Та розслабленість в кінці зустрічі зробила свою злу справу. Руслан Соскида ближче до фінального свистка відзначився хет-триком (а загалом покером), і рахунок для гостей у загалом коректному матчі хоч і став програшним, проте все ж прийнятнішим.

ФК «Середнє» – ФК «Бужора» (Іршава) – 4:0 (3:1)

Голи: Валерій Роля, 29, 80; Микита Гальчак, 57; Валентин Павлик, 88.

Попередження: Руслан Куртанич, 70 – Олександр Пахомов, 11; Іван Кормош, 64.

Господарі продемонстрували чудову гру (особливо в другому таймі) і здобули закономірну перемогу. До перерви іршавці діяли непогано, а ось потім суперник відчутно виглядав краще.

ФК «Вільхівці» – ФК «Поляна» – 3:1 (0:0)

Голи: Мартин Бакша, 6; Мирослав Мудра, 33; Олександр Грицкевич, 60 – Михайло Хміль, 90+4.

Попередження: Євген Русин, 21; Іван Жаренко, 21 («Поляна»).

Господарі старалися, створили моменти й реалізували їх. У гостей були нагоди відігратися, та в одному випадку виручив воротар «Вільхівців» Віталій Гринишин, а в іншому епізоді допомогла бокова стійка. На матчі були присутніми 500 глядачів.

МФА «Мункач» (Мукачево) – СК «Карпати» (Рахів) – 2:2

Голи: Олег Луців, 45+1; Ілля Дяков, 67 – Юрій Яремчук, 18, 79.

Попередження: Антон Береш, 29; Олександр Апарін, 84 – Роман Папарига, 18; Іван Микуличинський, 29; Михайло Томашук, 43; Микола Гаць, 43

Вийшла бойова гра, у якій ніхто не хотів поступатися. Команди старалися в нападі, забили в кожному з таймів по голу й у підсумку завершили результативними 2:2.

У турі домінували господарі – у їх активі три перемоги при одній нічиїй. Результативність – надвисока – 5,5. І погодьтеся: результати певною мірою доволі неочікувані. Особливістю ж туру слід вважати й те, що вікторія підопічних Юрія Бучка допомогла «Вільхівцям» повернутися до першої трійки.