Ізраїльтянина, що смертельно травмував дівчину на Ужгородщині, через щире каяття та на прохання батьків відпустили з іспитовим терміном

Судом постановлено вирок іноземцю, який восени минулого року, порушуючи правила дорожнього руху, здійснив смертельний наїзд на неповнолітню дівчину.

Ізраїльтянина, що смертельно травмував дівчину на Ужгородщині, через щире каяття та на прохання батьків відпустили з іспитовим терміном

Побоюючись відповідальності за вчинене, громадянин Ізраїлю покинув місце ДТП, тим самим залишивши дівчину в небезпечному для її життя стані.

У ході судового розгляду обвинувачений вину у вчинених злочинах визнав повністю, щиро розкаявся та добровільно відшкодував родині загиблої дівчини матеріальну та моральну шкоду в повному обсязі.

Суд, проаналізувавши наявні в матеріалах справи докази, заслухавши пояснення свідків та врахувавши зізнавальні покази обвинуваченого, констатував наявність вини у діях останнього й призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі.

Разом з тим, судом прийнято до уваги щире каяття обвинуваченого, повне відшкодування ним шкоди та прохання батьків загиблої, а також прокурора, обрати винуватцю ДТП покарання, не пов’язане з позбавленням волі.

Окрім цього, судом враховано, що на утриманні 22-річного обвинуваченого перебуває двоє малолітніх дітей та вагітна дружина. Стан здоров’я громадянина Ізраїлю вимагає його постійного лікування.

Враховуючи вищезазначене, суд призначив остаточне покарання обвинуваченому у вигляді п’яти років позбавлення волі, звільнивши його від відбуття покарання, якщо він протягом іспитового строку в три роки не вчинить нового злочину. Також, обвинуваченого на три роки позбавлено права керувати транспортними засобами й зобов’язано відшкодувати судові витрати, повідомляють в Ужгородському міськрайонному суді.  

20 червня 2019р.

Теги: ізраїльтянин, термін, каяття

Коментарі

Ніж 2019-08-23 / 13:04:41
У нас в країні жиди вже відверто на українців плюють. То хасиди в Умані на людей полюють, то дружина нетаньягу коровай на землю кинула, то тепер це. І президент у нас теж жид)) Ви зробили це разом

РУХ- інфо 2019-07-27 / 22:47:43
ЩО в нас за судж? ЗА вбивство людини -воля. Як можна за такий важкий злочин та й ще дитини відпускати людину на волю. Продажний суд. Як можна приймати таке злочинне рішення? Цього суддю треба позбавити суддівської ліцензії довічно. ЯК на цю справу дивиться Вища Рада Юстиції?

Адвокат Диявола 2019-06-28 / 03:19:51
Батьки взяли гроші від вбивці. Через свого адвоката, якого доречі, вдумайтесь, спонсорував представник і рішала цього хасида - забудовник Гозда (чи Газда), от вам і пироги!!!

заслужений юрист України - Черничко 2019-06-27 / 17:54:35
Ідіть усі на ХЕР

мані 2019-06-23 / 16:45:58
Ходити в суд чи пркуратуру, все одно, що таксі викликати.

Вуву 2019-06-21 / 23:32:04
А фазікош як проходить як "наша" чи по якій "національності" ?

хенерал Гаврилюк 2019-06-21 / 22:05:16
Коломойський із командою ЗЕ планують провести рехформу судової системи і прокуратури. Хлопці з прокуратури і суду почали готуватися, зберають гроші.

команді ЗЕ 2019-06-21 / 22:01:53
Напишіть це Коломойському у ФБ.

І взагалі, жиди жидами, а судді ж то "наші". Легше хламити жидів, мацкалів і мадярів, аніж своїх покидьків, правда?

електорат 2019-06-21 / 21:46:13
Цікаво пучути позицію з приводу даного судово-прокурорсько-адвокатського рішення діючих депутатів від Закарпаття і кандидатів?

команда ЗЕ 2019-06-21 / 21:30:49
Жиди погані правлять нами!

А ми ще гірші, ніж жиди,

Ми продали дідівську славу,

Жиди ж «в ярмо нас запрягли».

Вуву 2019-06-21 / 21:26:58
Треба сподіватись що "Закарпаття он лайн" ... Не залишить цю спрау осторонь і поза увагою.

Вуву 2019-06-21 / 21:23:57
Я підтримую позицію Ірини.
Ми не повинні сидіти мовчки ... Щоб мовчки ця справа "пішла в небуття".
І обласні ЗМІ повинні нас підтримати
Хочаб для того щоб бувсуспільний розголос ... І справа стала резонансною ... Бо і в інших областях теж мабуть були такі судівсько - адвокатсько - прокурорські "договорняки - междусобою".
А по всі крайіні це мабуть поширена практика судового свавілля і безкарності.

Ірина 2019-06-21 / 21:17:07
У суддів, прокурорів і адвокатів є власні прізвища, чому редакція їх не публікує? Закарпаття має знати цих зухвалих заробітчан від юриспруденції. Цікаво почитати і власне "вирок" "суду".

Паша 2019-06-21 / 21:05:45
Щось не видно коментаря прокуратури, що вони подаватимуть апеляцію, не погодившись з м‘яким покаранням. Бо скосили капусту і погоджуються. Усіх все влаштовує: активістів, суддів, прокурорів, батьків... але з Богом де домовитеся, всім доведеться відповісти

Суддя Дредд 2019-06-21 / 20:57:45
Wv T4, твоя бездумна "думка" нікого не цікавить. Бо "У ході судового розгляду обвинувачений... добровільно відшкодував родині загиблої дівчини матеріальну та моральну шкоду в повному обсязі."

Wv T4 2019-06-21 / 19:55:28
На мою думку батьки дитини нічого не просили та і нічого не дістали
Гроші скосили
Прокуратура
Суддя
Адвокат
99%

ЛОЛА 2019-06-21 / 19:15:33
З такими суддями і прокурорами в Закарпаття скоро будуть приїздити як на сафарі. ПОЗОР!

Вуву до шоні 2019-06-21 / 19:08:32
Судячи по цій справі у феміди получилась велика "ОСЄЧКА" і очевидно що ця справа має піти куди вище в кийів на перегляд .
Бо такий прецедент дає шанс на то що всякий хто нас буде вбивати і калічити на дорогах зможе договоритись за бабло з потерпілими ... адвокатими і суддями
... Забашляти і вийти на волю ...
Щоб знову сісти за руль крутойі тачки і толочити нас як баранів.
Якщо феміда це договорняк ... То хай йійі перенесуть на ринок чи який базар ... А заодно хай випишуть ціни і прейскурант.

прокурор Черничко 2019-06-21 / 18:24:45
Ідіть усі в гузицю, нам з босом Гаврилюком треба бабло

Шоні 2019-06-21 / 18:23:21
Шо не вирішується за грощі, то вирішується за великі грощі, а Феміда завжди права. Слава Україні !!!!

НОВИНИ: Кримінал

03:13
Поліцейські та нацгвардійці посилено патрулюють Мукачево
17:24
На Тячівщині затримали наркоторговця в момент передачі забороненого "товару" своєму клієнту
15:59
На Закарпатті розшукали й затримали двійко шахраїв, що розраховувалися фальшивими купюрами
15:52
В Ужгороді затримали чоловіка з пістолетом у сумці
15:09
/ 2
Торік за матеріалами У СБУ на Закарпатті розпочато 3 кримінальні провадження щодо злочинів проти основ нацбезпеки
14:30
У раніше судимого мешканця Мукачева вилучили розфасовані у пакети канабіс та метамфетамін
14:19
Суд визнав винним начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства в адмінкорупції
10:28
З помешкань раніше судимих мукачівців вилучили наркотики, вибухові пакети та ножі
10:23
У ДТП за участі 4 авто на Мукачівщині постраждало 4 людей, серед них – і двоє малолітніх дітей
05:08
П'яні українці намагалися незаконно перейти кордони з Угорщиною та Словаччиною
22:59
/ 3
Виїжджаючи до Угорщини, закарпатець приховав у порожнинах іномарки 21 новеньку мобілку
18:19
/ 1
У мешканки Ужгородщини вилучили майже пів кілограма марихуани
15:27
/ 1
На Воловеччині затримали "на гарячому" наркодилера
10:41
На митниці на Закарпатті затримали мікроавтобус із перебитими номерними позначеннями кузова
19:40
У Мукачеві вночі затримали двох автомобільних злодіїв
18:22
В Ужгороді у водія "Лади" виявили алкоголю в крові в 10 разів більше за норму
15:18
На Перечинщині, поки водій прогрівав свій ВАЗ, ужгородець викрав авто і покинув уже за 2 км
14:27
В Ужгороді затримали нетверезого водія, який, імовірно, вчинив ДТП, побив потерпілого і втік з місця події
15:34
/ 1
За зберігання психотропів з метою продажу взято під варту кухаря розважального комплексу на Рахівщині
11:42
На Закарпатті завершили досудове розслідування у справі розбійного нападу на мешканця Львівщини
11:32
/ 2
У підвалі багатоповерхівки Мукачева двоє чоловіків демонтували систему водовідведення та викрали чавунні труби
17:39
Під Ужгородом затримали чоловіків, що після розпиття алкоголю в гостях обікрали господаря
15:33
До 3 років тюрми засуджено мешканця Ужгородщини за крадіжку майна
11:09
У Виноградові розшукали шахрая, що підробляв квитанції на оплату комунальних послуг
22:31
У Сасівці на Свалявщині чоловік, "шукаючи кішку", пограбував жінку
» Всі новини