Ізраїльтянина, що смертельно травмував дівчину на Ужгородщині, через щире каяття та на прохання батьків відпустили з іспитовим терміном

Судом постановлено вирок іноземцю, який восени минулого року, порушуючи правила дорожнього руху, здійснив смертельний наїзд на неповнолітню дівчину.

Ізраїльтянина, що смертельно травмував дівчину на Ужгородщині, через щире каяття та на прохання батьків відпустили з іспитовим терміном

Побоюючись відповідальності за вчинене, громадянин Ізраїлю покинув місце ДТП, тим самим залишивши дівчину в небезпечному для її життя стані.

У ході судового розгляду обвинувачений вину у вчинених злочинах визнав повністю, щиро розкаявся та добровільно відшкодував родині загиблої дівчини матеріальну та моральну шкоду в повному обсязі.

Суд, проаналізувавши наявні в матеріалах справи докази, заслухавши пояснення свідків та врахувавши зізнавальні покази обвинуваченого, констатував наявність вини у діях останнього й призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі.

Разом з тим, судом прийнято до уваги щире каяття обвинуваченого, повне відшкодування ним шкоди та прохання батьків загиблої, а також прокурора, обрати винуватцю ДТП покарання, не пов’язане з позбавленням волі.

Окрім цього, судом враховано, що на утриманні 22-річного обвинуваченого перебуває двоє малолітніх дітей та вагітна дружина. Стан здоров’я громадянина Ізраїлю вимагає його постійного лікування.

Враховуючи вищезазначене, суд призначив остаточне покарання обвинуваченому у вигляді п’яти років позбавлення волі, звільнивши його від відбуття покарання, якщо він протягом іспитового строку в три роки не вчинить нового злочину. Також, обвинуваченого на три роки позбавлено права керувати транспортними засобами й зобов’язано відшкодувати судові витрати, повідомляють в Ужгородському міськрайонному суді.  

20 червня 2019р.

Теги: ізраїльтянин, термін, каяття

Коментарі

Адвокат Диявола 2019-06-28 / 03:19:51
Батьки взяли гроші від вбивці. Через свого адвоката, якого доречі, вдумайтесь, спонсорував представник і рішала цього хасида - забудовник Гозда (чи Газда), от вам і пироги!!!

заслужений юрист України - Черничко 2019-06-27 / 17:54:35
Ідіть усі на ХЕР

мані 2019-06-23 / 16:45:58
Ходити в суд чи пркуратуру, все одно, що таксі викликати.

Вуву 2019-06-21 / 23:32:04
А фазікош як проходить як "наша" чи по якій "національності" ?

хенерал Гаврилюк 2019-06-21 / 22:05:16
Коломойський із командою ЗЕ планують провести рехформу судової системи і прокуратури. Хлопці з прокуратури і суду почали готуватися, зберають гроші.

команді ЗЕ 2019-06-21 / 22:01:53
Напишіть це Коломойському у ФБ.

І взагалі, жиди жидами, а судді ж то "наші". Легше хламити жидів, мацкалів і мадярів, аніж своїх покидьків, правда?

електорат 2019-06-21 / 21:46:13
Цікаво пучути позицію з приводу даного судово-прокурорсько-адвокатського рішення діючих депутатів від Закарпаття і кандидатів?

команда ЗЕ 2019-06-21 / 21:30:49
Жиди погані правлять нами!

А ми ще гірші, ніж жиди,

Ми продали дідівську славу,

Жиди ж «в ярмо нас запрягли».

Вуву 2019-06-21 / 21:26:58
Треба сподіватись що "Закарпаття он лайн" ... Не залишить цю спрау осторонь і поза увагою.

Вуву 2019-06-21 / 21:23:57
Я підтримую позицію Ірини.
Ми не повинні сидіти мовчки ... Щоб мовчки ця справа "пішла в небуття".
І обласні ЗМІ повинні нас підтримати
Хочаб для того щоб бувсуспільний розголос ... І справа стала резонансною ... Бо і в інших областях теж мабуть були такі судівсько - адвокатсько - прокурорські "договорняки - междусобою".
А по всі крайіні це мабуть поширена практика судового свавілля і безкарності.

Ірина 2019-06-21 / 21:17:07
У суддів, прокурорів і адвокатів є власні прізвища, чому редакція їх не публікує? Закарпаття має знати цих зухвалих заробітчан від юриспруденції. Цікаво почитати і власне "вирок" "суду".

Паша 2019-06-21 / 21:05:45
Щось не видно коментаря прокуратури, що вони подаватимуть апеляцію, не погодившись з м‘яким покаранням. Бо скосили капусту і погоджуються. Усіх все влаштовує: активістів, суддів, прокурорів, батьків... але з Богом де домовитеся, всім доведеться відповісти

Суддя Дредд 2019-06-21 / 20:57:45
Wv T4, твоя бездумна "думка" нікого не цікавить. Бо "У ході судового розгляду обвинувачений... добровільно відшкодував родині загиблої дівчини матеріальну та моральну шкоду в повному обсязі."

Wv T4 2019-06-21 / 19:55:28
На мою думку батьки дитини нічого не просили та і нічого не дістали
Гроші скосили
Прокуратура
Суддя
Адвокат
99%

ЛОЛА 2019-06-21 / 19:15:33
З такими суддями і прокурорами в Закарпаття скоро будуть приїздити як на сафарі. ПОЗОР!

Вуву до шоні 2019-06-21 / 19:08:32
Судячи по цій справі у феміди получилась велика "ОСЄЧКА" і очевидно що ця справа має піти куди вище в кийів на перегляд .
Бо такий прецедент дає шанс на то що всякий хто нас буде вбивати і калічити на дорогах зможе договоритись за бабло з потерпілими ... адвокатими і суддями
... Забашляти і вийти на волю ...
Щоб знову сісти за руль крутойі тачки і толочити нас як баранів.
Якщо феміда це договорняк ... То хай йійі перенесуть на ринок чи який базар ... А заодно хай випишуть ціни і прейскурант.

прокурор Черничко 2019-06-21 / 18:24:45
Ідіть усі в гузицю, нам з босом Гаврилюком треба бабло

Шоні 2019-06-21 / 18:23:21
Шо не вирішується за грощі, то вирішується за великі грощі, а Феміда завжди права. Слава Україні !!!!

Byby 2019-06-21 / 17:44:09
Мотивацією для його виправдання слугувало наступне ... ВДУМАЙТЕСЬ ...
1 ВАГІТНА ЖІНКА В ІЗРАЙІЛІ.
2. ТЕ ЩО В НЬГО 2 малолітніх дітей.
3. ЩО ВІН НАЧЕ НЕВИЛІКОВНО ХВОРИЙ.
(Хоча не виліковно хворі ідуть і в себе дома в ізрайілі лікуються де рівень медецина на порядок - два вище
... А не йідуть на отдих в закарпаття
... Бо навряд чи йіхав на Закарпаття для лікування. ;-)
Бо навряд чи тут було проведено судово - медичну експертизу ... якаб це удоводнила.
Напевно що підтвердження цьому "невідомому" діагнозу просто нема.
А якщо і зявиться ... То буде виписаний "заднім числом".
4. Щиросердечне каяття перед потерпілою стороною (тбт. Батьками вбитойі і визнання себе винним перед ними ).
І то все.
Ps.
Ось так ... Майже нічого ... Треба для того щоб суддя фазіКОШ виправдала вбивцю і випустила його на волю.
Це по офіційному ... Якщо не враховувати підкилимну складову фінансового дрговорняка щодо відшкодування "компенсаційі" батькам загиблийі ... Яку останні звичайно будуть категорично заперечувати.
От такі в нас добрі і сердечні люди живуть на Закарпатті.
Взяли пожаліли вбивцю своєйі дитини і кажуть ... " Ми тебе прощаєм".
Судді заголосили ... Заплакали ...
Повтирали слину - шмарки ...
І кажуть ... "Ви вільні " .


До "Де активісти?" 2019-06-21 / 14:16:07
А ти де?

НОВИНИ: Кримінал

22:40
/ 34
Біля Ракошина перший заступник начальника ГУ ДФС у Закарпатській області смертельно травмував дорожника
17:27
Унаслідок зіткнення "Фольксвагена" з вантажівкою на Мукачівщині водія та пасажирку легковика доправили в реанімацію
13:13
На Закарпатті під час огляду вантажного потягу, що прямував до Словаччини, під шаром руди знайшли майже 19 тис пачок сигарет
12:20
/ 2
У закарпатському ПП "Вилок" у двох українок під одягом та в сумках знайшли приховані сигарети
12:08
/ 2
Через загибель 7-річного хлопчика на Рахівщині відкрито кримінальне провадження
08:55
/ 1
У ПП "Солотвино" через 190 пачок контрабандних сигарет чоловік втратив свій "Ніссан"
19:04
Справу двох киян, що ввозили через Закарпаття спеціальні технічні засоби для отримання інформації, передали до суду
17:42
/ 4
На Берегівщині 24-річний нетверезий водій "Фольксвагена" смертельно наїхав на 17-річного юнака
12:27
/ 2
В Ужгороді суд розгляне клопотання про зміну запобіжного заходу студентці, що скоїла жорстку ДТП на Слов'янській набережній
10:49
/ 3
У Мукачеві після фіксації "каруселей" на одній із дільниць журналісту погрожували розправою
10:44