Ізраїльтянина, що смертельно травмував дівчину на Ужгородщині, через щире каяття та на прохання батьків відпустили з іспитовим терміном

Судом постановлено вирок іноземцю, який восени минулого року, порушуючи правила дорожнього руху, здійснив смертельний наїзд на неповнолітню дівчину.

Ізраїльтянина, що смертельно травмував дівчину на Ужгородщині, через щире каяття та на прохання батьків відпустили з іспитовим терміном

Побоюючись відповідальності за вчинене, громадянин Ізраїлю покинув місце ДТП, тим самим залишивши дівчину в небезпечному для її життя стані.

У ході судового розгляду обвинувачений вину у вчинених злочинах визнав повністю, щиро розкаявся та добровільно відшкодував родині загиблої дівчини матеріальну та моральну шкоду в повному обсязі.

Суд, проаналізувавши наявні в матеріалах справи докази, заслухавши пояснення свідків та врахувавши зізнавальні покази обвинуваченого, констатував наявність вини у діях останнього й призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі.

Разом з тим, судом прийнято до уваги щире каяття обвинуваченого, повне відшкодування ним шкоди та прохання батьків загиблої, а також прокурора, обрати винуватцю ДТП покарання, не пов’язане з позбавленням волі.

Окрім цього, судом враховано, що на утриманні 22-річного обвинуваченого перебуває двоє малолітніх дітей та вагітна дружина. Стан здоров’я громадянина Ізраїлю вимагає його постійного лікування.

Враховуючи вищезазначене, суд призначив остаточне покарання обвинуваченому у вигляді п’яти років позбавлення волі, звільнивши його від відбуття покарання, якщо він протягом іспитового строку в три роки не вчинить нового злочину. Також, обвинуваченого на три роки позбавлено права керувати транспортними засобами й зобов’язано відшкодувати судові витрати, повідомляють в Ужгородському міськрайонному суді.  

20 червня 2019р.

Теги: ізраїльтянин, термін, каяття

Коментарі

Ніж 2019-08-23 / 13:04:41
У нас в країні жиди вже відверто на українців плюють. То хасиди в Умані на людей полюють, то дружина нетаньягу коровай на землю кинула, то тепер це. І президент у нас теж жид)) Ви зробили це разом

РУХ- інфо 2019-07-27 / 22:47:43
ЩО в нас за судж? ЗА вбивство людини -воля. Як можна за такий важкий злочин та й ще дитини відпускати людину на волю. Продажний суд. Як можна приймати таке злочинне рішення? Цього суддю треба позбавити суддівської ліцензії довічно. ЯК на цю справу дивиться Вища Рада Юстиції?

Адвокат Диявола 2019-06-28 / 03:19:51
Батьки взяли гроші від вбивці. Через свого адвоката, якого доречі, вдумайтесь, спонсорував представник і рішала цього хасида - забудовник Гозда (чи Газда), от вам і пироги!!!

заслужений юрист України - Черничко 2019-06-27 / 17:54:35
Ідіть усі на ХЕР

мані 2019-06-23 / 16:45:58
Ходити в суд чи пркуратуру, все одно, що таксі викликати.

Вуву 2019-06-21 / 23:32:04
А фазікош як проходить як "наша" чи по якій "національності" ?

хенерал Гаврилюк 2019-06-21 / 22:05:16
Коломойський із командою ЗЕ планують провести рехформу судової системи і прокуратури. Хлопці з прокуратури і суду почали готуватися, зберають гроші.

команді ЗЕ 2019-06-21 / 22:01:53
Напишіть це Коломойському у ФБ.

І взагалі, жиди жидами, а судді ж то "наші". Легше хламити жидів, мацкалів і мадярів, аніж своїх покидьків, правда?

електорат 2019-06-21 / 21:46:13
Цікаво пучути позицію з приводу даного судово-прокурорсько-адвокатського рішення діючих депутатів від Закарпаття і кандидатів?

команда ЗЕ 2019-06-21 / 21:30:49
Жиди погані правлять нами!

А ми ще гірші, ніж жиди,

Ми продали дідівську славу,

Жиди ж «в ярмо нас запрягли».

Вуву 2019-06-21 / 21:26:58
Треба сподіватись що "Закарпаття он лайн" ... Не залишить цю спрау осторонь і поза увагою.

Вуву 2019-06-21 / 21:23:57
Я підтримую позицію Ірини.
Ми не повинні сидіти мовчки ... Щоб мовчки ця справа "пішла в небуття".
І обласні ЗМІ повинні нас підтримати
Хочаб для того щоб бувсуспільний розголос ... І справа стала резонансною ... Бо і в інших областях теж мабуть були такі судівсько - адвокатсько - прокурорські "договорняки - междусобою".
А по всі крайіні це мабуть поширена практика судового свавілля і безкарності.

Ірина 2019-06-21 / 21:17:07
У суддів, прокурорів і адвокатів є власні прізвища, чому редакція їх не публікує? Закарпаття має знати цих зухвалих заробітчан від юриспруденції. Цікаво почитати і власне "вирок" "суду".

Паша 2019-06-21 / 21:05:45
Щось не видно коментаря прокуратури, що вони подаватимуть апеляцію, не погодившись з м‘яким покаранням. Бо скосили капусту і погоджуються. Усіх все влаштовує: активістів, суддів, прокурорів, батьків... але з Богом де домовитеся, всім доведеться відповісти

Суддя Дредд 2019-06-21 / 20:57:45
Wv T4, твоя бездумна "думка" нікого не цікавить. Бо "У ході судового розгляду обвинувачений... добровільно відшкодував родині загиблої дівчини матеріальну та моральну шкоду в повному обсязі."

Wv T4 2019-06-21 / 19:55:28
На мою думку батьки дитини нічого не просили та і нічого не дістали
Гроші скосили
Прокуратура
Суддя
Адвокат
99%

ЛОЛА 2019-06-21 / 19:15:33
З такими суддями і прокурорами в Закарпаття скоро будуть приїздити як на сафарі. ПОЗОР!

Вуву до шоні 2019-06-21 / 19:08:32
Судячи по цій справі у феміди получилась велика "ОСЄЧКА" і очевидно що ця справа має піти куди вище в кийів на перегляд .
Бо такий прецедент дає шанс на то що всякий хто нас буде вбивати і калічити на дорогах зможе договоритись за бабло з потерпілими ... адвокатими і суддями
... Забашляти і вийти на волю ...
Щоб знову сісти за руль крутойі тачки і толочити нас як баранів.
Якщо феміда це договорняк ... То хай йійі перенесуть на ринок чи який базар ... А заодно хай випишуть ціни і прейскурант.

прокурор Черничко 2019-06-21 / 18:24:45
Ідіть усі в гузицю, нам з босом Гаврилюком треба бабло

Шоні 2019-06-21 / 18:23:21
Шо не вирішується за грощі, то вирішується за великі грощі, а Феміда завжди права. Слава Україні !!!!

НОВИНИ: Кримінал

03:53
На Виноградівщині затримали за кермом п'яного депутата райради, який мав перебувати на чергуванні в медзакладі
18:52
/ 3
Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно ще одного члена ДВК з 69 округу, яка незаконно видала бюлетені для голосування
17:54
/ 2
На Мукачівщині затримали двох чоловіків, що впродовж тижня викрадали металеві листи з куполів храму
12:17
/ 6
В Ужгороді вночі затримали двох чоловіків, що вивезли на бричці з новобудови 15 мішків цементу
10:02
/ 2
У Виноградові під час продажу метамфетаміну затримано 25-річного містянина
18:06
/ 1
На Великоберезнянщині передали до суду справу чоловіка, що облив односельця паливом і підпалив
16:41
/ 1
На Перечинщині погоджено підозру молодику, через якого вигоріло близько пів гектара лісу
13:26
У пасажира VW в Іршаві вилучили зіп-пакети з метамфетаміном та марихуаною
00:25
Убивцю, що застрелив 18-річного юнака з Мукачівщини, досі не знайшли
19:30
/ 5
На Закарпатті в ProZorro тендери на держзакупівлі вигравали наперед визначені фірми
16:24
/ 2
На КПП "Тиса" на Закарпатті затримали водія, котрий під час конфлікту з водієм вантажівки стріляв у повітря
13:32
/ 2
На Виноградівщині виявили 3 га насаджень конопель
10:58
На Міжгірщині знешкодили групу крадіїв, до якої входив неповнолітній
07:42
/ 36
Пересоляк, Лунченко, Богаш. Блогер розповів, хто і що стоїть за недавнім "бунтом контрабандистів" на КПП "Тиса" (ДОКУМЕНТИ)
01:16
На Закарпатті затримали причетного до смерті рахівця, який намагався втекти за кордон
23:28
На Мукачівщині Skoda влетіла в дерево
18:47
На Виноградівщині затверджено обвинувальний акт чоловіку, що погрожував, а потім і стріляв із рушниці у бік двох хлопців
15:27
/ 1
На Закарпатті біля кордону затримали підозрюваного у вбивстві, котрий із їжею, пивом і сигаретами "йшов на побачення"
13:46
На Воловеччині виявили незаконні рубки: поліція відкрила провадження, а причетна особа досі не відсторонена – правозахисник
13:38
У Мукачево на подвір’ї чоловіка знайшли кущі конопель, а в коробці з-під взуття – марихуану
12:02
В Ужгороді патрульні розшукали неповнолітніх, що викрали самокати й каталися містом
18:13
Дві автівки, котрі намагалися із порушеннями імпортувати з Великобританії, залишилися на митниці на Закарпатті
18:08
/ 1
На Закарпатті затверджено обвинувальний акт ліснику, який вимагав хабар за відпуск деревини дуба
17:59
/ 3
У Берегові серед білого дня ніде непрацююча мукачівка вирвала з рук 74-річної жінки сумку і втекла