Реклама B3

Двох хасидів, що смертельно травмували дівчинку на Ужгородщині, затримали на кордоні (ФОТО)

Чоловіка і жінку, які вчинили учора смертельну ДТП поблизу Ужгорода, затримали прикордонники у пункті пропуску «Тиса».

Двох хасидів, що смертельно травмували дівчинку на Ужгородщині, затримали на кордоні (ФОТО)

О 18.40 оперативно-черговою службою Чопського прикордонного загону  було отримано інформацію від Національної поліції про розшук двох іноземців, які на трасі «Київ – Ужгород» у районі села Нижнє Солотвино скоїли смертельний наїзд на 15-річну дівчинку та втекли з місця події.

Прикмети підозрюваних у злочині було оперативно доведено до усіх пунктів пропуску. Зокрема, поліцейські вказали, що розшукують хлопця та дівчину з числа хасидів.

Отримавши таку інформацію, прикордонники посилили контроль і за дві години у пункті пропуску «Тиса» виявили осіб зі вказаними прикметами.

Про затримання підозрюваних прикордонники проінформували співробітників ГУНП у Закарпатській області.

У подальшому, військові спільно з поліцейськими встановили, що підозрювані є громадянами Німеччини та Ізраїлю. Після вчинення ДТП вони залишили свій транспортний засіб та намагались виїхати за межі України на іншій автівці, яку зупинили перед пунктом пропуску.

Після того, як було складено відповідні процесуальні документи, іноземці вибули з пункту пропуску у супроводі слідчо-оперативної групи Національної поліції, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі  Чопського прикордонного загону.

18 вересня 2018р.

Теги: хасиди, ДТП, смерть

Реклама B4

Коментарі

Вано 19.09.2018 / 11:33:10
Для Сари

ужгородець 18.09.2018 / 17:24:21

Сара права, єврею вбити не єврея (гоя) не гріх. А судячи з коменту Uzh, таких "пасажирів", що мріють про громадянство Ізраїлю, в Ужгороді, на жаль, достатньо.
Думаю, щоб заспокоїти непотрібні пристрасті, з цієї події мав би висловитися равин Ужгорода та консул Ізраїлю в Україні.

Gabor 18.09.2018 / 16:10:36
Немає різниці якої вони національності. Після такого вчинку і втечі з місця події без надання допомоги, вони - нелюди і повинні за вбивство невинної душі понести покарання і перед людьми, і перед Богом.

Сара 18.09.2018 / 13:08:21
«Подобно тому, как можно со спокойной совестью убить дикого зверя и завладеть его лесом, также можно убить или изгнать гоя и завладеть его имуществом. Имущество не-еврея подобно покинутой вещи, его настоящий владелец еврей, который первый ее захватит»

ужгородець 18.09.2018 / 11:48:25

Uzh

Тобі не по х..., як і кого поліція визначила? Невинна дівчина загинула. Чи тебе якийсь прапор більше хвилює, нехристь?

123 18.09.2018 / 11:14:17
цигани

Uzh 18.09.2018 / 09:51:14
А як це розуміти? "Зокрема, поліцейські вказали, що розшукують хлопця та дівчину з числа хасидів". Це така установка була? Коли визначили, що вони хасиди? Чи може з прапором чи табличкою їхало авто?

Степан Крук 18.09.2018 / 08:54:37
Колись мав нагоду потрапити в Умань на єврейський новий рік. Те, що там хасиди витворяли ні в які ворота не лізе - повний безпрєдєл і замовчування наших силовиків!

Бьодзень 18.09.2018 / 08:40:16
лиш би гроші не збавили, як усе....

пенсіонер 18.09.2018 / 08:02:41
Повесить уродов за пейсы.

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

15:01
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 6
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
» Всі новини