Дружина постраждалого у ДТП в Ужгороді: "Допомога від сторони обвинуваченої нам не потрібна"

Спроб вийти на зв’язок із родиною Олександра Костюка — потерпілого в резонансній ужгородській автотрощі, з боку родини підозрюваної не було. Про це повідомила дружина Олександра Юлія.

Дружина постраждалого у ДТП в Ужгороді: "Допомога від сторони обвинуваченої нам не потрібна"

Натомість, Ужгород активізувався у бажання підтримати сім’ю. У закладах громадського харчування, з ініціативи власників, розміщують бокси для збору коштів, гроші переказують цілі колективи фірм та підприємств.

Для Юлії Костюк принципово, щоб це не були гроші з боку родини Костраби.

Юлія Костюк, дружина потерпілого в аварії:

– В першу ніч ми її батьків побачили, вони були в ліфті, вони просто йшли з поліцейським, який декілька раз до нас заходив і питався про стан чоловіка, ми його побачили і питаємося, —  де її батьки, бо вона ж там лежала, він каже – ось. Тобто, мама була в ліфт, ми кажемо —  ви не хочете у нас нічого спитатись, вона – та-та, я підійду, ми кажемо: ми на 8-му поверсі і будемо на вас чекати. До цього моменту вона з нами не розмовляла, вона щойно була підійшла перед судом, з нею розмовляла моя сестра, бо я не хочу з нею... Тобто, в неї було три доби, вона могла мене знайти в фейсбуці, скрізь в Інтернеті стільки інформації... Тобто, якщо людина дійсно розуміє, що вона наробила, вона кається, вона хоче вибачитися.... Вона мені могла написати у ФБ, у вайбер, мене найти легко, я весь час в лікарні.

А цього не було зроблено. А зараз, на даний момент, вже я не хочу, бо, як я бачу по очах і що чую, що говорили, що нема ніякого каяття у неї, можливо, вона  досі не зрозуміла, можливо вона ще в стані шоку, дівчина, Іванка, чи Яна, не знаю, але вже і  я не хочу, не потребую. Я дякую усім знайомим, родичам, ужгородцям, така велика кількість людей, ви розумієте, за пару годину у мене ФБ 300 з чимось додати в друзі, я не встигаю, я вибачаюсь, якщо я кому не відписую, не відповідаю, я не маю можливості, у мене нема часу на це. Тому що знайомі-незнайомі дзвонять, пропонують любу допомогу, як матеріальну, так просто, чи треба адвоката, чи треба ліків, чи треба ліки з-за кордону, або Сашка за кордон, це велика вдячність усім нашим, усім нашим громадянам, що вони… Просто є людяність, це ще радує, що не все так погано, як воно здається. Люди, ну дійсно, любу поміч мені пропонують, і я дуже всім вдячна. Вдячна за молитви, я ще вчора зранку написала, таке велике свято, щоб всі молилися, і коли лікарі побачили таке покращення, ну, це, напевне, дійсно Господь почув молитви всіх нас, тому що я знаю, що майже у всіх храмах  Ужгорода за Сашка молилися і всі знайомі просто, кажу, люди які співчувають нашому горю.

20 червня 2019р.

Теги: Костюк, ДТП

Коментарі

Юрист 21.06.2019 / 23:07:37
Прощай і прощенним будеш !!!
А гординя це гріх

Вуву 21.06.2019 / 00:30:59
Молодець. Господь з вами.
Господь вам у поміч.
Це правильно... Що ви приняли таку позицію. Свойіми діями ви вселяєте віру в справедливість іншим людям .
Ми з вами "заново вчимось" бути людьми.

7777 20.06.2019 / 20:03:25
Бог милосердний, Юлічка! Усе Закарпаття молиться за вас))) Тримайтеся!

НОВИНИ: Кримінал

14:55
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 6
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 15
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 2
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
» Всі новини