Резонансну ДТП за кермом Porsche Cayenne скоїла 21-річна студентка УжНУ Яна Костраба

Резонансну дорожньо-транспортну пригоду на Слов'янській набережній в обласному центрі Закарпаття за кермом Porsche Cayenne скоїла 21-річна студентка факультету міжнародних економічних відносин УжНУ Іванна (Яна) Костраба

Резонансну ДТП за кермом  Porsche Cayenne скоїла 21-річна студентка УжНУ Яна Костраба

Цю інформацію Закарпаття онлайн ексклюзивно з'ясувало принаймні з трьох власних джерел в правоохоронних органах.

Вказані в офіційних інформаціях вік і конкретно дата народження - 23.09.1998 року, місце постійного проживання - Свалява взятої під варту винуватиці ДТП, в якій важких травм зазнав 32-річний водій автомобіля Ford Focus, збігаються з інформацією профілю відповідної особи в соцмережах.

За неофіційною інформацією, в контексті вказаної ДТП "засвітилася" особа працівника однієї з правоохоронних структур, який може мати стосунок до авто, що спричинилося до аварії. Власне мабуть тому ЗМІ не могли з'ясувати прізвище особи, причетної до ДТП.

Відео з місця аварії, на якому зафіксовано цю особу, наразі з соцмереж вилучено.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, о 19:27 до поліції надійшло повідомленням від інспектора Управління патрульної поліціїпроте, що в Ужгороді, по вулиці Слов’янській трапилася ДТП з потерпілими. На місце аварії прибула слідчо-оперативна група, яка встановила, що близько 19:15 21-річна мешканка Сваляви перебуваючи за кермом авто «Porsche Cayenne», не впоралася з керуванням виїхала на зустрічну смугу, де допустила зіткнення з автомобілем «Ford Focus», під керуванням 32-річного ужгородця. 

У результаті аварії, до лікарні госпіталізували трьох осіб: 21-річну водійку «Porsche Cayenne», її ровесницю мешканку с. Сторожниця, яка перебувала у авто у якості пасажира, а також водія «Ford Focus». Стан чоловіка лікарі характеризують як вкрай важкий. 

За даним фактом у поліції розпочате розслідування за статтею 286 ККУ, тобто порушення правила безпеки дорожнього руху з потерпілими. У ході слідства, слідчі відділу з розслідування злочинів у сфері транспорту встановлять усі обставини аварії. 

21-річну свалявчанку затримано у порядку статті 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення їй про підозру та обрання міри запобіжного заходу. У справі триває досудове слідство.

16 червня 2019р.

Теги: ДТП, Ужгород, Porsche Cayenne

Коментарі

Карлик 2019-06-19 / 22:39:27
Страшна як моє життя!

Просто Чел 2019-06-19 / 15:16:22
Колись давно був у такій ситуації на місці потерпілого. Дорогі батьки якщо читаєте цей коментар, то краще всіма зусиллями допоможіть чоловікові у лікуванні, якого покалічила ваша донька, у нього точно є сім"я, а лікарні і лікарі ой які недешеві, ненависті в суспільстві і у людей буде менше, буде дешевше і людяніше допомогти чоловікові ніж набивати кармани прокурорів, суддів, адвокатів...

Закон 2019-06-18 / 02:10:00
Н-но, тепер " поціновувачів" кубиків побільшає, серед чергових мусорів ІТТ і міськвідділу))))

Люстратору 2019-06-17 / 19:21:26
Пишуть що вона не яна а іВанна.

Люстратор 2019-06-17 / 19:14:14
Будеш ти Яна селфітися із Зайцевою разом якщо активісти візьмуться за справу і не дадуть суддям спустити на тормоза.

знаючий 2019-06-17 / 19:10:57
мир хатам війна палацам.

Багаті завжди уникають покарання, або отримують найменше з можливого.

До адміна 2019-06-17 / 18:46:39
Можливо племінницею мера є пасажирка про яку майже нічого не відомо.

Вуву 2019-06-17 / 17:07:48
Так а скільки в коментах люди написали як самі мало не постраждали від того порше ... Не попавши під його колеса.
І поліція точна про це знала ... Така машиа відразу кидається в очі і привертає увагу ... Особливо тим як йіде ... З порушеннями чи без ?
А так як машина дорога ... (Скільки таких в ужгороді ?) ... То поліцейські точно за нею дивились і бачили як вона йіздить.
А от чого не зупиняли ... Коли були порушення ... це питання # 1

Факт 2019-06-17 / 16:47:19
Як завжди Бабло переможе.

Читач 2019-06-17 / 14:59:19
Пізно, Рома, благати милості від люду, коли цинічно до нього ставишся. Якби нелюдь везла постраждалу людину до лікарні у цьому авто, чи може хліба кому кусок і не справилась з керуванням, то до неї було б співстраждання. А коли нелюдь на рівному місці створює страждання іншому - суд має бути справедливим, око за око, зуб за зуб. Так пишуть мудрі книги.

XY/XY\ 2019-06-17 / 11:36:42
Пан ПАЛІНЧАК- декан факультету міжнародних відносин УжНУ-ВЕРТАЙ гроші шо взяв-"у тебе багато-ся жони вчать"-такі як ця ...не знаю чому вона вчиться і чому її навчать там

Рома 2019-06-17 / 11:02:15
Читаю коменти. Стільки ненависті вилюдец. Що сталось то сталось.Того вже не змінити... Але не треба нікого тут обзивати ітд. Памятайте: те чого ви бажаєте людям рано чи пізно станеться з Вами. Бажаєте добра- отримаєте добро. Якщо зла- то отримаєте відповідно по заслузі... Тому давайте переведемо свої емоції в позитивне русло і будем хоч трішечки добрішими)

Адмін 2019-06-17 / 10:40:40
Олі

Ніхто не пише, бо ніякою племінницею Б.Андріїва Яна Костраба не є.

Не займайтеся поширенням пліток

Оля 2019-06-17 / 10:37:50
То племянниця Андріїва. Почитайте його пост на сторінці у фейсбуці, де він вихваляє себе, ніби перший приїхав на дтп. Ага, ага. Його видзвонили потім вже, бо племянниця в аварії...

***дивуюсь, чому досі про це ніхто не пише.

Стефан 2019-06-17 / 09:04:06
Курви завжди булиі є дорогими, красивими і бажаними. Пам'яиаєте Пушкіна: "будь одна из вас ткаччихой, а другая поварихой!" а та, котра хотіла родити (не од духа св'ятого!) буде царицьов! А типирь кілько вже тих цариць!

Петро 2019-06-17 / 09:03:55
Напишіть будь ласка про того бідного чоловіка, хто він такий, а не про ту кончену бидл

Евгеніч 2019-06-17 / 02:05:23
Я мала на увазі- набирає людей на роботу, помагає отримати візи. Цим весь інтернет займається. яніхто го не поважає, ні в селі Ганичі, де мати і брат живуть, ні в Ужгороді. Звязків немає. Має сестру якусь в Чехіі і набирає до неі на роботу в ад , який називають Теско. Мати в нього хороша скромна жінка.

Вуву 2019-06-17 / 00:34:42
Женічка ... Що значить "візи робить"
... Він що дає працівникам закордонних консульств і посольств взятки - хабарі ... щоб позачергово для нього відкривали візи тим людям які йому потрібні . ви це мали на увазі.?
Бо як інакше можна робити закодонні візи з првом працевлаштування ?
То в такому разі сказати що він є "ніхто" аж ніяк не можна.
Бо налагодити таеі канали відкриття віз можна було тільки через найвищих посадових осіб в області або через СБУ по каналам розвідки.

Евгенія 2019-06-17 / 00:19:23
Василь Корсак власник авто. Він візи робить і не мажор , ніхто одним словом