В Ужгороді жорстко зіткнулися Porsche Cayenne та Ford Focus (ФОТО)

"Жахливе ДТП на Слов‘янській набережній. Форд Фокус та Порш Каєн. Подробиці пізніше. Рух набережною - обмежений", - написав, розмістивши відповідні світлини та відео, в соціальній мережі Фейсбук журналіст Віталій Глагола.

В Ужгороді жорстко зіткнулися Porsche Cayenne та Ford Focus (ФОТО)

"В Porshe сиділи троє жінок і навіть з характеру аварії видно, що саме Porshe виїхав на зустрічну смугу", - кажуть очевидці.

Також на місце аварії прибули родичі водія Ford і розповіли, що він у перебуває критичному стані: "За кермом Форда був мій кум. На цей момент він не дихав сам"

Пізніше коментар з цього приводу опублікувала Юлія Костюк: "Мій чоловік водій форда. В нього вїхали дві дівчини на порші на страшній швидкості. Чоловік у надзвичайно важкому стані. Всі лікарні збіглись до нього". І згодом додала: "Чоловік у надзвичайно важкому стані. Потребує оперативного втручання. Забій мозку, грудної клітини, легені "в решето", переломи рук, ніг, ребер".

Водія "Форда" вирізали з авто рятувальники, які прибули досить оперативно. Фото і відео опублікувала у Фейсбуку Тамара Крефцун. Натомість на місці довго чекали поліцію. Мер Ужгорода Богдан Андрїв, який опинився на місці ДТП разом з ще одним закарпатцем, своїми авто з двох сторін перекрили під'їзд до місця аварії.

Як уточнив згодом в коментарях В.Глагола, "у дівчини, яка була за кермом Порш Каєн - травми середньої важкості".

Коментатори новини також вказують, що Porsche Cayenne з трьома вісімками в номерних знаках постійно ганяв Ужгородом на великій швидкості - 80-90, а часом і 100 км/год.

Фото і відео Віталія Глаголи

 

Фото і відео Тамари Крефцун

Фото Романа Усенка

15 червня 2019р.

Теги: ДТП, Ужгород, набережна

Коментарі

Адмін 2019-06-16 / 22:11:42


Serg, читайте тут - https://zakarpattya.net.ua/News/193243-VIDEO-vlasnyka-Porsche-Cayenne-shcho-skoiv-rezonansnu-DTP-v-Uzhhorodi



Заміну номерів авто було зроблено менше місяця тому, а останнє оновлення бази даних за вашим посиланням, як вказує сам сайт, було зроблене в квітні.




Serg 2019-06-16 / 21:44:18
Странно, в базе Сервисного центра номера АО0888ВС числятся на другом авто
https://baza-gai.com.ua/nomer/AO0888BC

До карла 2019-06-16 / 20:34:32
Так. На рівні глибого зубожіння переважнойі більшості населення Є і Заздрісники.
Але. Суспільство вже "перехворіло критичний стан" ... І воно вже НЕ ХОЧЕ І НЕ БУДЕ МИРИТИСЬ З ТИМ ЩО БУЛО ІЗ ТИМ ЩО ЗАРАЗ Є .
... Тому таких шлюх - шалав зайцевих і йіх витівки які призводять до людських трагедій ... НАРОД БІЛЬШЕ ТЕРПІТИ НЕ БУДЕ.
А ТИМ БІЛЬШЕ ... ЯКЩО ТАКІ ЗЛОЧИНИ ПОКРИВАЮТЬСЯ ПРЦІВНИКАМИ МВС І СУДАМИ.
А ЦЕ ВЖЕ НЕ ТІ ЖАРТИ ЩО В 95 КВАРТАЛІ . ДУМАЮ ТИ ВСЕ ЗРОЗУМІВ. ВУВУ

Nana 2019-06-16 / 15:24:48
Ця сучка має сісти. Принаймні. Подбаємо про це разом

ДумайТе 2019-06-16 / 14:04:36
"Мер Ужгорода Богдан Андрїв, який опинився на місці ДТП разом з ще одним закарпатцем, своїми авто з двох сторін перекрили під'їзд до місця аварії."
Цікаве співпадіння...

Ужгородец 2019-06-16 / 13:25:21
Мы должны активно содействовать делу -как общество ,что-бы человек который был за рулём Кайена понёс максимально допустимое наказание,поскольку в К.К.У. не учитывается пол и после достижения полнолетия -возраст,так же мой совет адвокату водителя Кайена не ссылаться на то что водитель возможно плохо себя чувствовала или является беременной :
- дружище это будет плохая идея ,город маленький и всем уже надоело то что подобные ситуации продолжаются ,советую тебе вести это дело так-как Медведчук вёл дело Василя Стуса.
А теперь добавлю от себя как житель и уроженец нашего прекрасного города Ужгорода,посвящается всем кто взял у друга,отца,парня,отца жены и т.д. - авто на одноциферных номерах и устраивает лётные испытания балидов ,на улицах моего Ужгорода,без цензуры :
Запомните шлюхины дети вы в меньшенстве и каждый из вас, один в поле -не воин,нас много, мы умеем стрелять ,мы знаем где вы живёте и откуда у вас беруться средства на их приобретение... Касательно пизды на Кайене она достойна быть -публично расчленена на глазах у своей матери и отца,поскольку именно они воспитали из неё ВОТ ЭТО.
Попрошу общество активно помогать семье пострадавшего и не падать духом,а так же холоднокровно следить за развитием дела . У меня - всё,всем мира и добра ! Слава Украине !

Карел 2019-06-16 / 13:07:39
Ничего удивительного: в каждом городе "европейской" Украины имеется своя зайцева...

Говорить же об ответственности учасников дорожного движения, соблюдении правил и прочих "мелочах", то есть о морали - вообще лишнее. Особенно, с учетом тех "примеров", которые обществу ежедневно "подают": политики, чиновники, взрослые воры и лжецы, "активисты", церковнослужители и так далее и тому подобное!

Одним словом, Холопия!

Зато, сколько зависников у таких зайцевых по всей стране...

Європеєць 2019-06-16 / 11:55:23
Золота молодежь, в 21 рік на Порш розїжати, а патрульна чекає поки ще індуси на авто задавлять мешканців Ужгорода, накурені ганяють по Ужгороду, до чого Закарпаття докотилося....

R.L 2019-06-16 / 10:16:51
я вже казав що буває коли дівчинку з села в місто а село з дівчинки ніні
я дуже раджу рідним дівчинки сприяти в будь який спосіб потерпілому та недай бог не вздумати рішити і заглушити цю справу грошима чи звязками.
дуже раджу.

Maks 2019-06-16 / 09:59:40
От ця сучка за рулем Порше мене чуть не збила на світлофорі пішоходному, мені світив зелений цвіт, і я почала переходити, і непонятно откудава вискакує Порше ще заповнила ці номера 0888! А головне позаду була наша нова поліція яка даже не відреагувала на це!!!!

Василь 2019-06-16 / 08:21:44
Вот вам результат здачі екзаменів у МРЕО за 150 $...

Правда 2019-06-16 / 06:04:17
треба зробити так, щоб водієві Порше було погано все життя, у інвалідній колясці. переламати їй ноги і руки, зробити з неї овоча і хай живе.

Вуйко 2019-06-16 / 00:27:46
Ви що не знаєте, що водієві Порше стало погано і вона не справилася з керуванням ( така приблизно версія буде) і все на тому.

Русдан 2019-06-16 / 00:09:58
Таких треба розстріляти з калаша,щоб другі боялися.

R.L 2019-06-16 / 00:06:57
а за рульом фокуса був мій друг та сокурсник по коледжу
в нього дитина та жінка
руки ноги поламані, в комі.

Андрій 2019-06-15 / 23:17:14
Адрес приписки авто, село Ганичі. Дата реєстрації 19.03.2019.

Важливо 2019-06-15 / 23:13:12
Фамілію, дані, відгуки, історії про героїню тут треба.
Щоб був максимальний розголос.
Щоб зачепило батьків, рідних, знайомих.
Ужгородська Зайцева?

Генек 2019-06-15 / 22:52:21
це курво на днях мене підрізало на Гагаріна так, шо я думав, шо посідію...

Www 2019-06-15 / 22:09:40
Арабы, увидев, что дорога перекрыта из-за ДТП, развернувшись в сторону центра, на черном мерсе шли не меньше 100 км.

НОВИНИ: Кримінал

10:43
Погоджено підозру кіровоградцю, затриманому на Закарпатті при спробі продати закарпаток за кордон
09:12
На Закарпатті чоловік намагався "вирішити" проблему на кордоні хабарем
17:19
На Закарпатті затримали мешканця Кіровоградщини, який вербував дівчат для будинків розпусти в Словаччині
12:22
/ 13
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
/ 1
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 75
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет