Реклама B3

Василь Петьовка пропонує цього року повернути вкладникам "Ощадбанку" по п’ять тисяч гривень

"Під час передвиборної кампанії ми обіцяли повернути людям гроші за два роки. Шість мільярдів, які на це закладені в бюджеті на 2008 рік, – невеликий відсоток від загальної суми боргу", – сказав член парламентського комітету з питань фінансів і банківської діяльності Василь Петьовка в інтерв'ю сайту RAZOM.

Василь Петьовка
Василь Петьовка
Народний депутат наполягає, суми у 1000 гривень, яка зараз видається людям, замало для того, щоб вкластися у терміни, що були пообіцяні перед виборами.

"Я вважаю за необхідне збільшити цю суму хоча б до 5000 гривень", – відзначив Петьовка.

Парламентарій переконаний, що пришвидшення інфляційних процесів, яке може бути викликане масовими виплатами, не буде.

"Важелів впливу прем’єр-міністра, Кабінету міністрів і Нацбанку достатньо для того, щоб тримати інфляцію під контролем", – переконаний Петьовка.

Він також підкреслив, що вважає неправильним повертати гроші частково готівкою, а частково різноманітними заліками.

"Якщо продовжувати повертатися до старих схем, коли існували у нас різні і бартери, і заліки, то ми повернемося до часів уряду Пустовойтенка", – підсумував Петьовка.

01 березня 2008р.

Теги:

Реклама B4

Коментарі

Кум 02.03.2008 / 14:50:00
Не парся, апельсин. Вася скоро сам буде мити машину "кума" і деревяні ящики збивати. Знаєш де таке роблять.... ?

orange 02.03.2008 / 14:18:00
А Вася знає, що ти у нього "корешь"?:)


Чи ти в нього просто машину мив?..:D

Васин "корешь" 02.03.2008 / 13:29:00
Для Петевки- 6 млрд. грн. это деньги заложеные в бюджете-2008 строкой в графе "видатки", но кроме того в графе доходы от приватизации есть строка еще 12 млрд. грн. для погашения компенсации. Всего 18 млрд. грн. А тысяча гивен это только начальная сумма выплат в этом году.Вася, как нардеп, который голосовал за бюджет, мог бы такие вещи знать и не позорится (как самому, так и всю область, что избрала таких "уникальных" представителей)

Атар 02.03.2008 / 11:13:00
Всегда

Макс 02.03.2008 / 00:14:00
Атар 01/03/2008 21:56

Давно?

Атар 01.03.2008 / 22:24:00
Пацанёнок, я у тебя что, на работе?..

Атар-у 01.03.2008 / 22:05:00
Якщо незалежний - тоді дай оцінку і ВАЮ, БЛ і т.д.


Атар 01.03.2008 / 21:56:00
Нет, конечно, не возьму. В отличие от тебя предпочитаю быть независимым и не кормиться из рук

AUDI OUT-Vasaja for Атар 01.03.2008 / 21:49:00
Васю - атару тоже дай бабок!!!

А що ото значить хлопе БЮТ?

Я такого хлопа не знав,не знаву і знати не хочу. А Васьо міг би і тобі мало бабок дати - що не візьмеш?

Атар 01.03.2008 / 21:40:00
Бютовцы - это, конечно, специфическая категория. А те (или тот?) которые с недавних пор стали здесь промышлять в комментах, вообще специфические. Похоже, в БЮТе кого-то специально посадили на зарплату, чтобы он умышленно и без тормозов гадил. Работа, конечно, грязна и вонючая, но асенизаторы в обществе тоже нужны.

AUDI OUT-Vasaja 01.03.2008 / 21:35:00
– Що вони планують збудувати на місці військових об’єктів?




– Це ще не визначено. Є декілька варіантів, і зараз треба визначити, який є найшвидше окупний. Адже фірма "Партнер" взяла кредит на придбання цих об’єктів, оскільки вона не володіє достатніми своїми коштами.



Васю - дай бабок? А й бо orang- у тоже?

ф.і.ф. 01.03.2008 / 21:35:00
А чому б не випробувати цю ідею на Мукачеві? Доречно було б спертися на економістів з авторитетом. До речі, В.Петьовка який вуз кінчав?

SL_3000 01.03.2008 / 21:05:00
orange, шизофреніку, причому тут БЮТ?.. Хоча з тобою усе зрозуміло - настала весна і у тебе весняне загострення.



Краще звернися до психіатра - він тобі реально допоможе. І тебе не буде всюди переслідувати привид БЮТ :)

КОРЕШ 01.03.2008 / 20:08:00
ПЕТЬОВКА В НАТУРЕ РЕАЛЬНО РІШИВ ВЕРНУТИ ЧАСТЬ ОБЩАКА. ПАЦАН КОНКРЕТНИЙ, ТЯГНЕ НА В ЗАКОНЕ. БРАТАН ЧИСТО РЕАЛЬНО ДЕРЖУ ДВА ПАЛЬЦІ ВВЕРХ.

Реаліст 01.03.2008 / 19:42:00
Хто тут бютівські шакали?

Озвіться.

Я знаю лише Васю Алібабаєвича, який


казав-Ай шакал,я,шакал...

байк 01.03.2008 / 19:40:00
AUDI OUT-Vasaja: "Васю - дай бабок?"(с)



А що, Камиш з Сербайлом не платять?:)

orange 01.03.2008 / 19:00:00
Ну що, бютівські шакали, вже тут? Чого ви всюди, де вас не кличуть і не чекають?

AUDI OUT-Vasaja 01.03.2008 / 18:05:00
"Одним з гучних прикладів розкрадання державного майна став факт відчуження 29 грудня 2007 року керівництвом міста Мукачево земельних ділянок та будівель колишніх військових містечок за адресами: м.Мукачево вул.Чехова №11, вул.Валенберга №21, вул. Валенберга №11, вул. Берегівська №41-А на користь ТОВ "Партнер", засновниками якого є Балога Оксана Анатоліївна (жінка В.І.Балоги) та Петьовка Марина Іллівна. Відчуження земельних ділянок та будівель відбулось за значно заниженими цінами".




Васю - дай бабок?

SL_3000 01.03.2008 / 18:00:00
Ну Петьовка дуже розумний, у цьому ніхто і не сумнівався.

Але хай краще скаже, коли вибори мера Мукачева - думаю, виборцям це знати буде цікавіше. А з заощадженнями якось і без Петьовки, думаю, розберуться

Олександр 01.03.2008 / 17:53:00
Зарас прославиться на всю Україну. Ну слабо ,хто більше дасть?