ЦВК зареєструвала кандидатом по 72-му округу Петьовку

Центральна виборча комісія на засіданні у четвер, 14 червня, зареєструвала ще 76 кандидатів у народні депутати, які балотуватимуться в мажоритарних одномандатних округах. Абсолютна більшість з них – 72 особи – зареєстровані як самовисуванці. Чотирьох висунула партія "Правий сектор", повідомила прес-служба ЦВК.

ЦВК зареєструвала кандидатом по 72-му округу Петьовку

Серед зареєстрованих у четвер самовисуванців з числа кандидатів-мажоритарників є й чинні народні депутати, зокрема і Василь Петьовка (округ №72 з центром в м.Тячів, Закарпатська область).

Як уже інформувало Закарпаття онлайн, раніше по цьому ж округу політична партія "Єдиний Центр" висунула кандидатом Василя Йовдія.

Округ №72 – найбільший за кількістю виборців на Закарпатті (орієнтовна кількість виборців – 173 205, кількість виборчих дільниць - 103). Місцезнаходження ОВК – м. Тячів, вулиця Незалежності, 30, районний будинок культури.

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових виборів на 21 липня.

При цьому Рада відмовилася підтримувати запропоновані Зеленським зміни до закону про вибори народних депутатів, і вибори проходитимуть за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за закритими партійними списками, половина – в одномандатних мажоритарних округах.

15 червня 2019р.

Теги: Петьовка, вибори

Коментарі

легінь 2019-06-25 / 08:07:32
Шановний пан ВУВУ Я щодня бачу своє відображення в дзеркалі а також тих діток для яких п.Пітьовка святий Мікулаш,а також ті сімї яким п.Пітьовка оплатив лікування,це люди з Красної,Лазів,Вільхівців Тячівського району,багато дітну сімю з В.Водяного .В деякій мірі Ви праві можливо ці гроші з яких не сплачено податки та зароблено не чесно. Але ці гроші витрачено на добрі діла.Тому нас всіх будуть судити не тільки за погані але за добрі діла також. На сьогодні не бачу більше таких святих Мікулашів як п.Пітьовка. Люди думаю визначаться за кого віддати свій голос,чи за добро яке є на сьогодні чи за примару добра завтра.

ВУВУ 2019-06-20 / 20:58:59
З якого дива ви взяли що народ можна безкінечно дурити ... Ранцями ... з яких діти радіють до бескінечності як наркомани від дурь - трави.
(Бо петьовка йім подарував твку радість)
А за 5 років народ надивився "правді в очі".
А тепер піди до зеркала і подивись собі легіню в душу.

легінь 2019-06-19 / 22:24:09
Якщо людина не знає що таке цільові кошти та як вони використовуються
тоді може собі дозволити такий вислів як пан Вуву. Шановний пан Вуву кошти які виділяються Пітьовкою для благодійності можна побачити та порівняти з іншими (та Вашими) які не осідають на обшорних рахунках а приносять радість малечі,дають надію що є ще добрі люди (мікулаші),дай Господь Бог здоров'я всім Мікулашам тай Вам п.Вуву щоб дивитися правдиво в очі своїх ближніх та свої ,бачити скалку в своїх очах а не колоду.

Вуву 2019-06-19 / 16:44:12
Якщо за цільві кошти купити ранці а поставити тебе легіню йіх роздавати ... Тоді діти теж будуть думати ош ти добрий дядя (як мікулаш) ...
(што купив тоті ранці за свойі гроші).
Айбо петьвка не мікулаш і для дітей за свойі гроші купляти ранці не буде.
А роздавати конєчно можна.
Вот яка хороша дядя петьовка.

легінь 2019-06-19 / 14:37:34
дуже порядна людина не Вам рівня,тому наговорюєте всяку брехню.
Що ви зробили для малих тячівців,рахівчан.Петьовка зробив те що ви не можете зробити для самих себе та своїх ближніх.Допомагає з лікуванням,
надає шкільні ранці всім першокласникам.Що Ви зробили шановні,крім брехні ,

Жий своїм розумом 2019-06-18 / 09:24:28
Сись пес вміє деребанити державні гроші та на себе ковдру тягнути. Необирайте тячивці бо сись робит лиш на себе та на свою файту!

Ми були в нього на прийомі - та зря час убили! 2019-06-17 / 21:05:17
У Міжгіря сього пса вівці та кози сокотити! Був депутатом ВР та приїзжав у Міжгіря на прийом громадян. Повірте люди що сись хлоп нико два. Елементарні питання для громадян які йшли на прийом Із особистими заявами НЕПОРІШАВ! Неведіться ТЯЧІВЦІ на його брехливі очі від пса сірка. Грош йому ціна!

Вуву 2019-06-17 / 16:41:38
Дивлюс на фото ... Руки в нього як лопати (загребущі) ... Та такими руками як кажуть сам господь велів овець і кіз дойіти.
(Це вам не жінок за груди обіймати) але в нього і такий досвід є.
Так шо до вівчарів і на полонину...
А НЕ в депутати ВР.

До лопеса 2019-06-17 / 12:43:29
Ми не протів ... но вот самольоти з ужгорода до гондураса не літавуть ...ото раз.
А другоє ко буде оплачувати йому перельот (адміністрація президента чи ОДА ... ото два ?

Дон Лопес 2019-06-17 / 09:36:12
Не женіть сього хлопа до вівчарів , бо він бринзу любить.Ліпше го відправте до нас У Гондурас на плантації кавільові.

дідо 2019-06-17 / 05:41:00
Ніяк суки мукачівські не можуть без депутатства. Страшно що роздінуть. Нічого прийде на псів мороз

Русин 2019-06-16 / 17:25:06
еліта карпати русін ска мадярів-циганів-москалів

Шоумен 2019-06-16 / 06:09:25
а без Петьовки не можна? Майже уже досить було пройо--бувати державні гроші. Хочемо змін. Не треба Петьовку. Досить!

Проголосуем 2019-06-15 / 20:42:32
Но не Петьовку.

Вася 2019-06-15 / 15:53:03
У Петьовки є гроші, купить тупих румунів

Вуву 2019-06-15 / 13:11:05
Хочемо змін ... Вибирати треба нових кандидатів.
"Новий віник по новому мете".

Вуву 2019-06-15 / 13:02:33
А що він зробив для області ???
(Крім подарунків для 100 річних юбілярів ) ?
Досить йому було жити "жирним" життям.
Хай іде вівчарити з пастухами і спробує важкого хліба.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая