ЦВК зареєструвала кандидатом по 72-му округу Петьовку

Центральна виборча комісія на засіданні у четвер, 14 червня, зареєструвала ще 76 кандидатів у народні депутати, які балотуватимуться в мажоритарних одномандатних округах. Абсолютна більшість з них – 72 особи – зареєстровані як самовисуванці. Чотирьох висунула партія "Правий сектор", повідомила прес-служба ЦВК.

ЦВК зареєструвала кандидатом по 72-му округу Петьовку

Серед зареєстрованих у четвер самовисуванців з числа кандидатів-мажоритарників є й чинні народні депутати, зокрема і Василь Петьовка (округ №72 з центром в м.Тячів, Закарпатська область).

Як уже інформувало Закарпаття онлайн, раніше по цьому ж округу політична партія "Єдиний Центр" висунула кандидатом Василя Йовдія.

Округ №72 – найбільший за кількістю виборців на Закарпатті (орієнтовна кількість виборців – 173 205, кількість виборчих дільниць - 103). Місцезнаходження ОВК – м. Тячів, вулиця Незалежності, 30, районний будинок культури.

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових виборів на 21 липня.

При цьому Рада відмовилася підтримувати запропоновані Зеленським зміни до закону про вибори народних депутатів, і вибори проходитимуть за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за закритими партійними списками, половина – в одномандатних мажоритарних округах.

15 червня 2019р.

Теги: Петьовка, вибори

Коментарі

легінь 2019-06-25 / 08:07:32
Шановний пан ВУВУ Я щодня бачу своє відображення в дзеркалі а також тих діток для яких п.Пітьовка святий Мікулаш,а також ті сімї яким п.Пітьовка оплатив лікування,це люди з Красної,Лазів,Вільхівців Тячівського району,багато дітну сімю з В.Водяного .В деякій мірі Ви праві можливо ці гроші з яких не сплачено податки та зароблено не чесно. Але ці гроші витрачено на добрі діла.Тому нас всіх будуть судити не тільки за погані але за добрі діла також. На сьогодні не бачу більше таких святих Мікулашів як п.Пітьовка. Люди думаю визначаться за кого віддати свій голос,чи за добро яке є на сьогодні чи за примару добра завтра.

ВУВУ 2019-06-20 / 20:58:59
З якого дива ви взяли що народ можна безкінечно дурити ... Ранцями ... з яких діти радіють до бескінечності як наркомани від дурь - трави.
(Бо петьовка йім подарував твку радість)
А за 5 років народ надивився "правді в очі".
А тепер піди до зеркала і подивись собі легіню в душу.

легінь 2019-06-19 / 22:24:09
Якщо людина не знає що таке цільові кошти та як вони використовуються
тоді може собі дозволити такий вислів як пан Вуву. Шановний пан Вуву кошти які виділяються Пітьовкою для благодійності можна побачити та порівняти з іншими (та Вашими) які не осідають на обшорних рахунках а приносять радість малечі,дають надію що є ще добрі люди (мікулаші),дай Господь Бог здоров'я всім Мікулашам тай Вам п.Вуву щоб дивитися правдиво в очі своїх ближніх та свої ,бачити скалку в своїх очах а не колоду.

Вуву 2019-06-19 / 16:44:12
Якщо за цільві кошти купити ранці а поставити тебе легіню йіх роздавати ... Тоді діти теж будуть думати ош ти добрий дядя (як мікулаш) ...
(што купив тоті ранці за свойі гроші).
Айбо петьвка не мікулаш і для дітей за свойі гроші купляти ранці не буде.
А роздавати конєчно можна.
Вот яка хороша дядя петьовка.

легінь 2019-06-19 / 14:37:34
дуже порядна людина не Вам рівня,тому наговорюєте всяку брехню.
Що ви зробили для малих тячівців,рахівчан.Петьовка зробив те що ви не можете зробити для самих себе та своїх ближніх.Допомагає з лікуванням,
надає шкільні ранці всім першокласникам.Що Ви зробили шановні,крім брехні ,

Жий своїм розумом 2019-06-18 / 09:24:28
Сись пес вміє деребанити державні гроші та на себе ковдру тягнути. Необирайте тячивці бо сись робит лиш на себе та на свою файту!

Ми були в нього на прийомі - та зря час убили! 2019-06-17 / 21:05:17
У Міжгіря сього пса вівці та кози сокотити! Був депутатом ВР та приїзжав у Міжгіря на прийом громадян. Повірте люди що сись хлоп нико два. Елементарні питання для громадян які йшли на прийом Із особистими заявами НЕПОРІШАВ! Неведіться ТЯЧІВЦІ на його брехливі очі від пса сірка. Грош йому ціна!

Вуву 2019-06-17 / 16:41:38
Дивлюс на фото ... Руки в нього як лопати (загребущі) ... Та такими руками як кажуть сам господь велів овець і кіз дойіти.
(Це вам не жінок за груди обіймати) але в нього і такий досвід є.
Так шо до вівчарів і на полонину...
А НЕ в депутати ВР.

До лопеса 2019-06-17 / 12:43:29
Ми не протів ... но вот самольоти з ужгорода до гондураса не літавуть ...ото раз.
А другоє ко буде оплачувати йому перельот (адміністрація президента чи ОДА ... ото два ?

Дон Лопес 2019-06-17 / 09:36:12
Не женіть сього хлопа до вівчарів , бо він бринзу любить.Ліпше го відправте до нас У Гондурас на плантації кавільові.

дідо 2019-06-17 / 05:41:00
Ніяк суки мукачівські не можуть без депутатства. Страшно що роздінуть. Нічого прийде на псів мороз

Русин 2019-06-16 / 17:25:06
еліта карпати русін ска мадярів-циганів-москалів

Шоумен 2019-06-16 / 06:09:25
а без Петьовки не можна? Майже уже досить було пройо--бувати державні гроші. Хочемо змін. Не треба Петьовку. Досить!

Проголосуем 2019-06-15 / 20:42:32
Но не Петьовку.

Вася 2019-06-15 / 15:53:03
У Петьовки є гроші, купить тупих румунів

Вуву 2019-06-15 / 13:11:05
Хочемо змін ... Вибирати треба нових кандидатів.
"Новий віник по новому мете".

Вуву 2019-06-15 / 13:02:33
А що він зробив для області ???
(Крім подарунків для 100 річних юбілярів ) ?
Досить йому було жити "жирним" життям.
Хай іде вівчарити з пастухами і спробує важкого хліба.

НОВИНИ: Політика

01:09
/ 15
Офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження за фактом кнопкодавства закарпатського нардепа Поляка
23:09
/ 50
В Ужгороді на річницю Майдану антимайданівці вшанували загиблих бійців "Беркута"
19:07
/ 14
Посольство Латвії звільнило консула Ігнатка, затриманого із 3 валізами контрабандних сигарет
17:24
/ 9
Закарпатського нардепа Поляка зловили на кнопокодавстві, яке підпадає під кримінал
00:20
/ 13
Українське Закарпаття та область Боршод-Абауй-Земплен Угорщини підписали документ про співробітництво
16:59
/ 6
Зеленський призначив "смотрящим" по Закарпаттю Арістова
03:21
/ 4
Імперське рило лізе до ідентичности
04:28
/ 70
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 2
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 32
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 17
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 21
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 18
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом