На Закарпатті окружні виборчі комісії складаються зі 108 членів, 48 із них вже брали участь у роботі комісій

До складу шести окружних виборчих комісій, які створені у Закарпатській області, входять 108 осіб. Із них принаймні 48 осіб стали членами комісій вже не вперше.

На Закарпатті окружні виборчі комісії складаються зі 108 членів, 48 із них вже брали участь у роботі комісій

 Такі  висновки можна зробити, оскільки імена членів новостворених ОВК, а в більшості випадків – і рік народження, повністю співпадають з іменами членів комісій різних виборів попередніх років. Подали членів до закарпатських ОВК представники 24 політичних сил. Про це повідомляють представники Громадянської мережі ОПОРА в області.

Зі 108 членів ОВК – 51 жінка та 57 чоловіків. У комісії по округу №68 (центр – Ужгород) 13 чоловіків і 5 жінок, жодна жінка у цій комісії не входить до керівного складу. В ОВК №69 (центр – Мукачево) – 11 чоловіків та 7 жінок, які також не займають керівних посад. У комісії по округу №70 (центр – Свалява) 10 жінок і 8 чоловіків, двоє жінок входять до керівного складу ОВК. В ОВК №71 (центр – Хуст) – 10 жінок та 8 чоловіків, серед керівного складу також є 2 жінки. В окружній виборчій комісії №72 (центр – Тячів) – 12 чоловіків і 6 жінок, у керівному складі – чоловіки. ОВК №73 (центр – Виноградів) – 7 чоловіків та 11 жінок, у керівному складі комісії лише жінки.

Комунікаційниця ОПОРИ проаналізувала, чи працювали теперішні члени окружних виборчих комісій на попередніх виборах починаючи із 2010 року. Якщо працювали, визначала – від яких політичних сил чи кандидатів. Інформацію вдалося зібрати завдяки сервісу ОПОРИ tvk.oporaua.org  та сайту Центральної виборчої комісії. Як з’ясувалося в ході моніторингу, окремі члени ОВК у різні періоди працювали на різні політичні сили чи на різних кандидатів. Водночас є люди, які весь час у виборчих комісіях представляли одну політичну силу чи конкретних кандидатів від неї.

ОВК №68 (центр – Ужгород)

Голова комісії – Олександр Товт, під час повторного голосування на президентських виборах був членом ОВК від кандидата Петра Порошенка. Наразі чоловік представляє в комісії політсилу «Народний фронт».

Валерій Волошин – секретар комісії, зараз є членом ОВК від політичної партії «Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина». На виборах президента цього року представляв у комісії кандидата Володимира Зеленського.

Василь Довбака (від партії «БПП «Солідарність») був членом ОВК на місцевих виборах у 2015 році від ВО «Батьківщина». На чергових виборах президента у 2019 році представляв в ОВК кандидата Романа Насірова.  Наразі він  є заступником голови окружної виборчої комісії.

Єлізавета Арендаш була членкинею ОВК на Закарпатті під час місцевих виборів у 2015 році. Тоді жінка представляла Радикальну партію Олега Ляшка. На цьогорічних виборах Президента була в ОВК від кандидата Руслана Ригованова у першому турі, від кандидата Володимира Зеленського – у другому. Цього разу Єлізавета Арендаш є членкинею комісії від партії «Україна майбутнього».

Олександр Волосянський на цьогорічних виборах Президента представляв кандидата Романа Безсмертного. Раніше він був членом ОВК на Закарпатті від «Блоку «Наша Україна» (на виборах народних депутатів у 2012) та від кандидатки Юлії Тимошенко (на президентських виборах у 2010). На позачергових виборах народних депутатів представляє в ОВК політичну партію «Сила людей».

Лариса Дударева є членкинею ОВК від політсили Радикальна партія Олега Ляшка. На президентських виборах цього року представляла в окружній комісії кандидата в президенти Петра Порошенка, а от на місцевих виборах у 2015 представляла партію «Опозиційний блок», на виборах народних депутатів у 2012 – політсилу «Русь Єдина», на президентських виборах у 2010 році – кандидата Віктора Януковича.

Віктор Жураковський був членом ОВК на Закарпатті під час президентських виборів цього року від кандидата Олександра Соловйова, а на виборах президента у 2014 році пан Віктор був членом ОВК на Закарпатті від кандидата Михайла Добкіна, на парламентських виборах у 2014 – від «Партії регіонів», на місцевих виборах у 2015 – від політсили «Опозиційний блок». Наразі Віктор Жураковський представляє також політичну партію «Опозиційний блок».

Тібор Зомбор наразі представляє в окружній комісії політсилу «Нова політика». На місцевих виборах у 2015 році чоловік був членом ОВК від цієї ж партії.

Олександр Марусенко вже був членом ОВК на місцевих виборах у 2015 році. Тоді чоловік представляв політичну партію «Демократичний Альянс». На цьогорічних позачергових виборах народних депутатів пан Олександр є членом ОВК від партії «Відродження».

Іван Родосолович на позачергових виборах народних депутатів у 2014 році представляв партію «Нова політика», на місцевих у 2015 – був членом ОВК від політсили «БПП «Солідарність». На цьогорічних позачергових виборах народних депутатів Іван Родосолович представляє політичну силу «БПП «Солідарність».

Яків Чернобук наразі є членом ОВК від «Ліберальної партії України». На виборах народних депутатів у 2014 році представляв в окружній комісії політсилу «УДАР», на місцевих виборах у 2015 – «БПП «Солідарність».

Ігор Шкорка представляє в окружній комісії політсилу Громадянська позиція, на президентських виборах цього року був головою ОВК від кандидата Анатолія Гриценка.

Тамара Увіна раніше представляла в ОВК кандидата Петра Порошенка (на виборах президента цього року), зараз є членкинею комісії від Радикальної партії Олега Ляшка.

ОВК №69 (центр – Мукачево)

Секретар комісії Віталій Горват – член ОВК від політичної партії «Україна майбутнього», у другому турі президентських виборів цього року був членом комісії за поданням кандидата Володимира Зеленського.

За інформацією із сайту Центральної виборчої комісії, Олександр Альохін був членом ОВК під час президентських виборів 2019, суб’єкт подання – Володимир Зеленський. Наразі він представляє в окружній виборчій комісії «Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Алла Гутич на місцевих виборах у 2015 році представляла в ОВК партію «Нова політика», на цьогорічних виборах народних депутатів жінка є членкинею комісії від цієї ж політичної сили.

Сергій Носалюк був членом ОВК у 2012, двічі у 2014, у 2015 роках. Тоді він представляв двічі «Партію регіонів», Михайла Добкіна та політсилу «Опозиційний блок». Цього року Носалюк був членом ОВК від кандидата Юрія Бойка. На виборах народних депутатів представляє політичну партію «Опозиційний блок».

Владислав Павленко зараз є членом ОВК від політичної сили «Народний фронт». На місцевих виборах 2015 року представляв в окружній виборчій комісії «БПП «Солідарність».

ОВК №70 (центр – Свалява)

Анатолій Левандовський цього року є членом ОВК від політичної сили «Опозиційний блок», на цьогорічних президентських виборах представляв у виборчій комісії кандидата Олександра Соловйова, а на виборах до парламенту в 2012 році людина з таким іменем була членом ОВК від партії «Руський блок».

Микола Жук на президентських виборах цього року був членом ОВК від кандидата Петра Порошенка, наразі представляє в комісії «БПП «Солідарність».

Тетяна Лигирда також була членкинею ОВК від кандидата Петра Порошенка, а зараз представляє у виборчій комісії політсилу «БПП «Солідарність».

Надія Скіба працювала в окружній виборчій комісії під час виборів президента у 2019 році від кандидата Петра Порошенка. Зараз жінка з таким іменем є членкинею ОВК від «Ліберальної партії України».

ОВК №71 (центр – Хуст)

Марина Марущак наразі представляє в ОВК «БПП «Солідарність» та є головою комісії. На виборах президента у 2014 році також була членкинею окружної комісії, суб’єкт подання – тодішній кандидат Михайло Добкін. На виборах народних депутатів у 2014 була головою ОВК від політсили «Нова політика», на місцевих виборах у 2015 – заступниця голови комісії від партії «Єдиний центр». На президентських виборах цього року – членкиня ОВК від кандидата Петра Порошенка.

Вікторія Калинич у 2015 році працювала в окружній виборчій комісії від партії «БПП «Солідарність». Наразі жінка представляє у комісії Радикальну партію Олега Ляшка.

Олександр Анишинець у 2014 році брав участь у роботі ОВК і на президентських виборах, і на виборах народних депутатів. Представляв кандидатку Ольгу Богомолець та «Ліберальну партію України». На місцевих виборах 2015 року пан Олександр був членом окружної комісії від «БПП «Солідарність». Наразі він представляє у комісії політсилу «Народний фронт».

Ростислав Єгоров на виборах Президента цього року входив до складу ОВК від кандидата Ігоря Смешка. У 2012 році людина з аналогічним іменем була членом ОВК на Закарпатті від політпартії «Русь Єдина», а на президентських виборах у 2014 – від кандидата Петра Порошенка. Тепер Ростислав Єгоров входить до складу ОВК від партії «Сила і честь».

Магдалина Скомаровська була членкинею ОВК у 2010 році (від кандидатки Юлії Тимошенко), у 2012 році (від фракції «Блок Юлії Тимошенко»), у 2014 (від кандидатки Юлії Тимошенко), на парламентських виборах у 2014 (від партії «ВО «Батьківщина»), у 2015 (від політсили «ВО «Батьківщина»). На цьогорічних виборах президента Магдалина Скоморовська була членкинею ОВК від кандидатки Юлії Тимошенко. Наразі жінка представляє в окружній комісії ВО «Батьківщина».

Членкиня ОВК від політсили «Народний фронт» Марія Щадей, у 2015 році була входила до окружної комісії від партії «Нова політика». Також була членкинею окружної виборчої комісії на виборах президента у 2019 (суб’єкт подання – кандидат Петро Порошенко).

Ангеліна Грабар була членкинею окружної виборчої комісії від кандидата Володимира Зеленського у 2019 році. Зараз представляє у виборчій комісії політичну партію «Україна майбутнього».

ОВК №72 (центр – Тячів)

На місцевих виборах у 2015 році Вячеслав Крижевський брав участь в роботі окружної виборчої комісії від політсили «Об’єднання «Самопоміч». Наразі він є членом ОВК від цієї ж політичної сили.

Людмила Бекназарова на виборах Президента у 2014 році була членкинею ОВК від кандидата Олексія Клименка, людина з таким іменем під час цьогорічних президентських виборів перебувала у складі ОВК від кандидата Володимира Петрова. Зараз жінка входить до ОВК від політсили «Народний фронт».

Надія Бужор у 2012 році, під час виборів народних депутатів, була членкинею ОВК від партії Наталії Королевської «Україна – вперед!». Зараз жінка працює в окружній комісії від політсили Радикальна партія Олега Ляшка.

Іван Деяк працював у ОВК у 2010 році (від кандидатки Юлії Тимошенко), 2012 (від «Всеукраїнської політичної партії «Братство»), у 2014 (від кандидата Михайла Добкіна), на парламентських у 2014 (від «Партії регіонів») та у 2015 (від «БПП «Солідарність»). Цього року, під час президентських виборів, Іван Деяк входив до складу окружної виборчої комісії від кандидата на пост президента Петра Порошенка, під час позачергових виборів народних депутатів є членом ОВК від «БПП «Солідарність».

Володимир Міщенко під час виборів президента цього року в ОВК представляв кандидатку Ольгу Богомолець. Раніше, на виборах народних депутатів у 2014, був у складі ОВК від «Комуністичної партії України», а на місцевих виборах у 2015 – від політичної сили «Народний фронт». Наразі людина з таким іменем є членом ОВК від політичної сили «Опозиційний блок».

Євгенія Пуканич є членкинею ОВК від партії «Нова політика», у 2015 році, на виборах до місцевих рад, людина з таким іменем брала участь у роботі ОВК від цієї ж політичної сили.

Сергій Рабаджи під час виборів президента у 2019 входив до складу ОВК від кандидатки Юлії Тимошенко. Особа з таким іменем на виборах у 2010 році входила до ОВК на Закарпатті від кандидатки Юлії Тимошенко, у 2014 – від кандидата Зоряна Шкіряка. Наразі чоловік представляє в окружній комісії ВО «Батьківщина».

Михайло Бердар брав участь у роботі окружної виборчої комісії у другому турі президентських виборів 2019 року від кандидата Володимира Зеленського. Зараз особа з таким іменем є заступником голови комісії від політичної партії «Сила і честь».

Тімур Аверін також під час президентської виборчої кампанії був членом ОВК від кандидата Володимира Зеленського у другому турі, а зараз є членом комісії від «Всеукраїнського аграрного об’єднання «Заступ».

Василь Решетар в ОВК під час другого туру цьогорічної президентської виборчої кампанії був представником кандидата Володимира Зеленського, а зараз у виборчій комісії представляє партію «Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина».

Галина Валентир під час президентських виборів цього року була членкинею ОВК від кандидата Петра Порошенка, наразі в складі ОВК від «Ліберальної партії України».

ОВК №73 (центр – Виноградів)

Людмила Немира представляла у складі ОВК кандидата Анатолія Гриценка під час президентських виборів 2019 року, у другому турі – Петра Порошенка. У 2012 році жінка була членкинею ОВК від партії «Руський блок», а у 2014 – від «Партії регіонів». Наразі жінка є членкинею ОВК від партії «Опозиційний блок».

Володимир Бора є членом окружної виборчої комісії від політичної сили Радикальна партія Олега Ляшка. На минулих виборах народних депутатів у 2014 році людина із таким іменем була в ОВК від «Комуністичної партії України».

Член ОВК від політичної партії «Нова політика» Іван Бугіна у минулому працював в окружній комісії під час виборів до місцевих рад у 2015 році. Тоді людина з таким іменем представляла цю ж політичну силу.

Діана Галас – членкиня ОВК від політсили «Народний фронт», у 2015 році, на місцевих виборах, представляла в ОВК Радикальну партію Олега Ляшка.

Юрій Гріга на виборах народних депутатів у 2012 році представляв в ОВК партію «Українська партія «Зелена планета», наразі людина з таким іменем входить до окружної виборчої комісії від партії «Народний фронт».

Вікторія Егреші входила до складу ОВК від кандидатки на пост Президента Юлії Тимошенко під час цьогорічних виборів президента, у другому турі – від Петра Порошенка. Раніше була членкинею окружної виборчої комісії у 2014 році від партії «Удар» та у 2015 від партії «БПП «Солідарність». Наразі жінка представляє «БПП «Солідарність».

Елеонора Палінкаш входила до ОВК у 2015 році. Тоді вона була членкинею комісії від ВО «Батьківщина». Наразі людина із таким іменем є членкинею комісії від партії «Відродження».

Мирослава Бенцкоффер у другому турі цьогорічних виборів президента була членкинею ОВК від кандидата Петра Порошенка, зараз представляє політсилу «БПП «Солідарність».

06 червня 2019р.

Теги: комісії

Коментарі

F Gulatkan 2019-06-22 / 20:23:05
постанова ЦВК про роботу у ОВК-69 https://www.cvk.gov.ua/pls/acts/showcard39f0.html?id=38919&what=0

F Gulatkan 2019-06-15 / 12:52:29
Я був членом ОВК 69 у жовтні 2014 року, під час парламентських виборів. А у цій статті про мою участь у 2014р. ненаписано .

НОВИНИ: Політика

21:37
Лісівники Бичківського лісомисливгоспу проводять екскурсії на рев оленя
23:00
/ 29
Угорщина нагородила Москаля орденом "за військові і державні заслуги"
04:30
/ 10
У Пилипці на Міжгірщині місцеві вибори розпочалися політичним фальстартом на футбольному майданчику
18:42
/ 2
Ексголова Мукачівської РДА і радник голови ОДА Гайдай очолив Луганську ОДА
00:42
/ 45
Викладачі угорського інституту в Берегові, завдяки яким виш отримує акредитацію, постійно проживають в Угорщині чи зовсім не викладають
17:14
/ 28
НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо мера Берегова Бабяка
01:23
/ 24
Депутат Ужгородської райради Роланд Цебер, відвідуючи окупований Крим, "засвітив" свій угорський паспорт
00:08
/ 12
В Угорщині виник конфлікт через участь закарпатців з подвійним громадянством у тамтешніх виборах
00:34
/ 40
Угорщина почала створення на Закарпатті власної мережі закладів професійної підготовки
16:28
/ 26
22 грудня у 9 ОТГ на Закарпатті пройдуть місцеві вибори
13:47
/ 27
Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко озвучив заяву щодо "формули Штайнмайєра"
17:19
/ 37
Ужгородці вийшли на акцію проти капітуляції
16:58
/ 32
"Відродженці" з Закарпатської облради, ексрегіонали і медведчуківці, хочуть позачерговою сесією підтримати план Зеленського по Донбасу
22:36
/ 19
"Прем’єра" проросійської "Підкарпатської Русі" Гецка заочно засудили до 12 років ув'язнення
12:10
/ 7
Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом видачі угорських паспортів на Закарпатті
21:46
/ 8
Гайдай, якого Бондаренко не хотів бачити першим заступником голови Закарпатської ОДА, очолить Кіровоградську ОДА
22:46
/ 12
Ужгородська громада: тест на цивілізованість
13:24
/ 11
Україна-Угорщина: чи сприятиме діалогу ідея створення Притисянської ОТГ?
14:34
/ 4
"Кремлівськорусинські" "друзі" Земана незаконно навідалися в окупований Росією Крим
12:05
/ 20
Україна і жест Земана
00:46
/ 17
Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті
17:04
/ 10
Суд призначив експертизу поширюваної на Закарпатті угорськомовної газети "Карпатойо" на предмет сепаратизму
14:47
/ 4
Закарпатські нардепи-"мажоритарники" не голосували за "касові" ускладнення для малого бізнесу, "за" лише "слуги народу"
13:51
/ 3
Хустський райсуд постановив конфіскувати 100 тис грн "допомоги" для "Радикальної партії Ляшка"
01:57
/ 13
Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн"
» Всі новини