У Дубовому після матчу жорстоко побили головного арбітра гри (ФОТО)

ФК «Карпати» (Дубове) очікує суворе покарання

У Дубовому після матчу жорстоко побили головного арбітра гри (ФОТО)

1 червня після завершення матчу Вищої ліги чемпіонату області уболівальники ФК «Карпати» (Дубове) жорстоко побили головного арбітру гри.

За словами представників ФФЗ, серед причетних був і колишній головний тренер клубу.

Завтра відбудеться спільне засідання КДК та комітету із проведення змагань Федерації футболу Закарпаття, де буде розглянуто рішення щодо покарання клубу.

"Карпати" з Дубового наразі замикають турнірну таблицю.

02 червня 2019р.

Теги: Дубове, арбітр, побиття

Коментарі

Суддю на мило 2019-06-07 / 11:12:25
Побили бо є за що.

Владислав 2019-06-05 / 17:14:44
Молодий ще не знає очкувати і симулювати. Може щось з нього ще буде.

Другий красавец, ще ніхто не бив, а вже заочкував і заплакав.

"Зберись тряпка- не будь продажнов цуров!"

Анти Чоря 2019-06-05 / 07:14:55
І ти ще бику щось оправдуєш?не били?сам спровокував, та ви стадо дикарів,вам дибілам там лиш корови пасти, а не футбол грати,а а побиття штраф клубу, дискваліфікація всій команді, і ну і сам завзятих посадити. щоб другим не повадно було.

Дуб Владислав 2019-06-04 / 23:37:30
Просто так нікого не б"ють. Справедливо наказати обидві сторони. Команду Дубового відсторонити на рік від гри, а Шкуру замінити справедливим рефері, якого не буде за що бити.

Шоні 2019-06-04 / 17:59:05
Да те саме дубове і їх дикарі

Янко 2019-06-04 / 17:47:34
То те саме Дубове що недавно тероризувало Усть-Чорну й Мокру... Звикли до вседозволеності...

Слава 2019-06-04 / 15:29:57
Чоря так ти клоун?? :)))самі упали самі себе побили:) Діти знімали много там відео, якшо скинуть то за футбол забудете на років 5..Вам там корови пасти на тому полю..Там чітко видно як лежачого копкали на се ви герої..з-за пару придурків будеш у себе в звіринці не скоро футбол відіти

Чоря 2019-06-04 / 13:00:24
Де на відео видно що лежачого суддю б'ють, то ще тот аферюга до нього ще лиш підбігали, а він вже впав,симулянт і імітірував побиття. Як один так і другий суддя получили по лящови під затильник все,що і видно на відео. Не роздувайте як Кісєльов.

Ваня 86 2019-06-03 / 21:39:16
Вася та побзирай на кілько ви ще обізяни?? побзирай є відео вже..Бити лежачого суддю який без сознанія герої??? Бикота

русняк 2019-06-03 / 20:20:24
а як тумани хвалилися що закарпатському футболу 125 років більше ніж мадярському штось не видно щоб ці дикі гукани стільки часу грали у футбол може помилилися историки може ми не праотчизна футболу а прабатьківщина мордобою

Сергій ФК Поляна 2019-06-03 / 15:04:09
нападник Дубового жорстко пішов на воротаря і тоді було порушення з боку ФК Дубове, після того вже воротар наш відповів тим же, але без бійки була штовханина..було два вилучення і коли наш Славік йшов в роздягальню то бидло старе підбігло і копнуло воротаря..він відштовхнув від себе цього старого урода і зразу підбігло 8 чоловік і почали бити його...не так було???? Дідо підбіг каже то мій внук і почав бити воротаря.. Ви козли приїдьте до нас герої..Бичків колись при Свалявському Авангарді це відчув як в Сваляві довги вертають. Вася ви лим приїдьте

цімбор 2019-06-03 / 14:15:04
мдя, у бидла гра в футбол це завалити рефері ). Вони хоч правила знають? Нафіг їх беруть грати, якшо вони такі дубові )). А чого в Дубовому такі агресивні, у них шо глисти? вони хочуть шоб їм прописали хороше лікування? ))

До Васі 2019-06-03 / 13:45:48
За потасовку, яку спровокували ваші гравці був видалений воротар Поляни Бучок, він поніс покарання - видаленням, плюс - пропустить і слідуючу гру, а можливо дві, але коли йшов в роздягальню, на нього накинувся якийсь сильно випивший дядько, а потім і інші підбігли, так-шо це бред хворої уяви, про нібито напад одного воротаря на мешканців Дубового! Є відео, йдіть після гри і жалійтеся на суддів, а не убивайте їх! Чи це нормально, коли толпа ізбиває? Це шо перший раз у Ваших псевдофанів така дебільна поведінка? Може ти забув, як в тій же Поляні всю гру кидали пляшки, сипалися мати та лайки? Тоді тоже Вас судді убили? Чи може проблема в тому, що ви, вірніше ті хто так виправдовується, ментально не в Європі, а десь в первісному світі?

Вася 2019-06-03 / 13:08:32
Відео матчу є у федерації підіть та подивіться що витворяв ваш воротник. Він боксер чи воротар,вирубив ігрока,а після того як його видалили він напав на вболівальників. От все і почалося. А на відео все чітко видно що гол був забитий Дубівчанами у чистій боротьбі,а от Поляна залила перший гол із двух метрового афсайда,що є на відео. Коли не буде корумпованих продажних суддів буде нормальне ставлення до них. Чому нікого з іграків Поляни не трогали окрім воротніка і суддів.???

Ваня 86 2019-06-03 / 10:22:21
Про все написали в інших статтях, але за те шо Бидло з дубового побили нашого воротаря то це ми не забудемо і повірте краще за виїзд до Поляни забудьте.. уроди

До Чоря 2019-06-03 / 09:44:32
Чоря, не сміши народ, не пиши дурню, по Твому Ваш нападник забив чистий гол, а суддя його відмінив і удалив нападаючого? Це фантастика! Було обоюдне удалєніе воротніка Поляни і Вашого гравця. Чого не пишеш, що всю гру Ваші рубали по ногах, та суддів ганяли? Ви реально поводитеся як дикарі! в Поляні коли грали золотий мач, то всю гру від ваших фанатів полуп'яних лише мати, лайки, прокльони лунали і то, що діти були на стадіоні Вас не смущало! А в кінці гри ледве успокоїли Вас, бо лізли битися, і це при тому, що судді відсудили нормально і є відео! Вам не місто серед нормальних команд, раз ви такі неадеквати!

Олександр 2019-06-03 / 09:16:56
Чоря..Ти хоть розумієшся про, що пишеш???Поляна грала 2 тайм без воротаря якого Ваша команда зпровокувала на штовханину і були вилучені два гравця!!!Поляна забила чисті голи і відео має бути?? чи не було з Вашої сторони??на рахунок Карпати не відзначаються грубістю.. Минулого року за гру абсолютного чемпіона першої ліги в Поляні Ваші вболівальники вели себе як дикуни і іх заспокоювала поліція і хотіли вибігати і бити суддів!!! Це як ?? совпаденіє?? Карпати за таке взагалі ізолювати на сезон.. Знають Вас усюди думаю багато команд з першої ліги зі мною погодиться

Чоря 2019-06-03 / 00:51:02
ФК "Карпати" ніколи не відзначалася грубістю, але коли команда виграє і суддя відміняє чистий другий гол і вилучає ігрока. Після чого дозволяє гостям забити гол із 2 метрового афсайда і переломлює хід поєдинку на користь гостей, після цього публіка не витримала.
Нехай Федерація футболу Закарпаття забезпечить чесне суддівство і тоді таких інцидентів не буде.

100ronnij 2019-06-03 / 00:49:15
бидло ...

Олежик 2019-06-02 / 23:16:52
Се всьо на руку Терпаку, перед закатали свойоі успішної мєнтовськоі кар'єри Се чучелом мусит набратися гроши бо на пенсію на уровні 400-500 баксу він не прожиє!!!

НОВИНИ: Спорт

13:07
/ 1
Відбулися матчі 2 туру вищої ліги чемпіонату Закарпаття з футболу
23:20
В Ужгороді відбуваються відкритий турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат і Кубок Ужгорода
13:28
/ 2
Відбулися матчі 1 туру вищої ліги чемпіонату Закарпаття з футболу
10:33
На Ужгородщині затримали наркоторговців
20:27
Кіберполіція заблокувала Telegram-канал, що лякав терактами в школах Мукачева
12:46
Закарпатці повернулися з нагородами з чемпіонату України з пауерліфтингу
20:42
В Ужгороді відбувся турнір пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
10:38
/ 6
Зимова першість Закарпаття з футболу: блокпостів біля стадіонів не буде, але й "ухилянтів" не прихищатимуть
10:28
/ 1
Стадіони у Минаї та Ужгороді допущені до УПЛ, хоча освітлення відсутнє
11:24
/ 3
5 організаторам підпільних гральних клубів на Закарпатті повідомили про підозру
20:53
/ 5
Закарпатська облрада просить УАФ дозволити й надалі проводити футбольні матчі на стадіонах "Авангард" та "Минай-Арена"
23:48
/ 4
Вартість встановлення освітлення на стадіоні "Минай Арена" сягне близько 16 млн грн
16:36
/ 1
На Закарпатті за допомогою квадрокоптера "вичислили" двох "ухилянтів"-"плавунців"
11:19
/ 9
УАФ заборонила матчі на "Минай-Арені" та "Авангарді" в Ужгороді до встановлення освітлення
23:41
Результатом благодійного забігу до Дня Святого Миколая в Ужгороді стали зібрані майже 40 тис.грн
12:41
/ 2
ФК "Минай" втратив ключових футболістів – Любеновіч
17:02
/ 1
Військовослужбовець із Закарпаття Андрій "Бродяга" Ткачук здобув "бронзу" Чемпіонату світу з бігу на 24 години
14:00
/ 3
За останні 2 дні "Минай" покинули вже 5 гравців
16:55
Закарпатський Воловець прийме Кубок України з армреслінгу
11:36
Закарпатські пауерліфтери повернулися з кубка України з медалями і навіть рекордом
15:20
Матч "Минаю" з "Динамо" в Ужгороді перенесено на весну через повітряну тривогу та відсутність освітлення на стадіоні
16:09
У Мукачеві відбулися змагання з художньої гімнастики "Мукачівська зірочка"
16:46
Мукачівці долучилися до забігу проти насильства
11:39
/ 1
Поліція розповіла про обставини зіткнення легковика, вантажівки, мікроавтобуса і велосипедиста у Вонігові на Тячівщині
10:40
/ 1
У Мукачеві сьогодні стартують чемпіонат Закарпаття та відкритий Кубок Мукачева зі змішаних єдиноборств (ММА)
» Всі новини