"Відпущений" до серпня Москаль назвав Зеленського грипом, а реформи – тупиком

Екс-очільник Закарпаття взяв участь у з'їзді "Європейської солідарності" Порошенка

"Відпущений" до серпня Москаль назвав Зеленського грипом, а реформи – тупиком

Геннадій Москаль, який подав заяву на звільнення з посади голови Закарпатської ОДА, перебуває у відпустці. Про це він розповів Gazeta.ua

Москаль приїхав у п'ятницю на з'їзд партії "Європейська солідарність".

"Поки я у відпустці. Аж до кінця серпня. Бо я за весь період, ні у Луганській, ні в Закарпатській області у відпустку не ходив. Тому повністю використаю своє конституційне право на відпочинок і закон. А що буде далі? Послухаю тут. Я гість, подивимося. Кажуть, 7 раз треба приміряти, а потім вирішувати", – сказав він.

Чиновник розповів, що досі очолює обласну організацію "Блок Петра Порошенка - Солідарність".

"Оскільки йде перереєстрація і перейменування, сьогодні скажуть. Будуть перевибори, треба буде міняти статус — не треба. Я прийшов сьогодні послухати", – зауважив він.

Зміну влади Москаль назвав "політичним грипом".

"У людей було сезонне захворювання. Знаєте, як йде грип, то не можна лікувати кожного, бо це не дасть результату. Треба дочекатися. Поки він пройде. Пройде і цей. Ми 2 рази проходили, ще був важчий грип — Ющенко. Тут хоч ніхто не кричав "Зе-лен-ський". Боже, що було при Ющенку. Люди думали, що месія, посланий Богом Ісусом Христом для спасіння української нації. Ну і чим кінчив? Бомжом. Янукович. Я робив у Луганській області, коли Партія регіонів у розквіті була. І чим закінчив? Вигнанцем і людиною, яка засуджена, хоча і заочно.

Українці мають трошки заспокоїтися. Цей грип політичний пройде. Я не вірю в золоту рибку. Я бачу по всій Україні — відсутність грошей. На будь-які програми приходять копійки, інше — все глухо, як в танку. І те, що говорить сьогодні Кабінет міністрів, це треба розділити на 100 і з нього знайти корінь. Грошей немає. Без грошей ці реформи, які проводилися, вони завели країну абсолютно в тупик. Їх, щоб далі проводити, треба кошти. І треба мати надію, що ці реформи принесуть щось у казну. А не тільки з казни брати", – розповів Москаль.

01 червня 2019р.

Теги: Москаль, вибори

Коментарі

Lana 2019-06-02 / 18:52:25
Старий пердун,прихильник культурно-розважальних програм... Хоче пересидіти в кущах і потягнути час і як попандопало шапку повернути "власть міняється" як полюбляв шарові гостинки на полонині туди хай і йде зі своїми жаргонами і матами тільки не очільником а вівчарем...

Вуву 2019-06-02 / 02:30:03
Взяти за галстук ... Обмотати руку три рази і затягнути як можна сильніше
... Щоб свині очі повлазили .
Раз і на віки вічні.

Хлоп 2019-06-01 / 19:02:25
Грип це не страшна хвороба, а геморой від вас вже всіх дістав!

маскаль 2019-06-01 / 17:29:11
пердун який заробив на пожиттеве.

Fershal 2019-06-01 / 16:37:05
Да, шо інтересно-якраз то ІМЕННО Супрун-і викоріняє медично-фармацевтичну МАФІЮ,шоб потім далі помалу робити медич. реформи.А іменно її він-Маскаль Геня всяко обзивав,ненавидів...хоча такого чоловіка,шоб "чистити" медицину з "0"-ще треба знайти-як Супрун,ну шось іноді незразу виходить ,десь іноді помилиться-всі помиляються-но шось помалу міняє,реформує...

Еврика 2019-06-01 / 16:09:39
Він вірус, і саме тому боїться Супрун))

Свобода 2019-06-01 / 15:41:13
Вважаю, що старі пердуни мають тупо валити, поки ще є шанс. Це ви вірус, який винищив ліс і занедбав дороги...

Дмитро 2019-06-01 / 12:32:34
Оцінку діяльності губернатора та його немолодої команди закарпатці виставили на президентських виборах. Невикористану відпустку спокійно можна було компенсувати грошовими коштами та піти на заслужений відпочинок, давши дорогу молодим. За три місяці можна зробити для області дуже багато. А так, першим заявити, що йдеш і піти насправді останнім...

Питаннячко 2019-06-01 / 11:42:01
І що Ви, шановний, у свої 68 років можете дати Україні? Йдіть уже на відпочинок, маєте ж де і за що жити - і в гривнях, і в баксах, і у форинтах.

сорри 2019-06-01 / 11:24:03
Якщо не помиляюся, відпустка, насправді, має іншу, глибшу, приховану логіку: відповідно до трудового законодавства людину у відпустці звільняти не можна.
А до вересня санчопанса Галас позачищає всі гріхи

Олег 2019-06-01 / 11:20:58
Мені, як пересічному жителю Закарпатської області, що при вас , що при попередніх кервниках області жити було однаково. Тільки одне гірше стало- ліс масово рубали. Не треба перебільшувати свою значимість і " важність". А у відпустки треба ходити своєчасно, а не нагромаджувати дні. Нічого з областю за час вашою відпустки не сталося б. Ви ліпше розкажіть скільки ви отримали відпускних і інших матеріальних благ повязаних із відпусткою з наших податків. " Правильний" ви наш.

Людина 2019-06-01 / 11:18:36
Ніхто його на той з"їзд не запрошував, я думаю. Приперся, щоб підібрати крохи з панського столу. Тільки і знає, що все обгажувати. Де сміттєперобний завлд, де дороги, де обєднані громади, де ліс ??? Потриндів, пофестивалив 4 роки і забрався звідст, Слава Богу! Най тепер Порошенку мозги виносить, старий аферист...

Горожанин 2019-06-01 / 11:14:24
Петро Олексійович і сам є помилкою - великою .Втрачені пять років після Майдану ....

.юра 2019-06-01 / 11:00:07
пене гебернаторе ви якраз і показали те що вміли чекати подачки а не розвивати область тому що в поліції тільки вміють брати гроші а не заробляти що ви і успішно робили і грали на публіку і зараз Петро Олексійович припуститься помилки якщо вас незречеться

Українець 2019-06-01 / 10:27:26
Москалю, як ви з Рівісом витрачаєте ті копійки всім відомо. І про бізняки ваші по області - теж. Ваше покоління - це і є грип: дуже важкий і затяжний для всіх нас.

НОВИНИ: Політика

17:48
/ 2