Ужгородський "русин" Димитрій Сидор обіцяє "рвонути бомбою"

Служба безпеки України винесла попередження голові "Сойму подкарпатских русинов" Димитрію Сидору із вимогою не виголошувати закликів до сепаратизму. Своєю чергою Димитрій Сидор підготував позов до суду проти СБУ.

Димитрій Сидор під час своєї прес-конференції в ИА"REGNUM": "Конституция Украины не соблюдается в отношении русинов, и это вынуждает нас добиваться самоопределения за пределами украинск
Димитрій Сидор під час своєї прес-конференції в ИА"REGNUM": "Конституция Украины не соблюдается в отношении русинов, и это вынуждает нас добиваться самоопределения за пределами украинск

У своєму коментарі ЗІКу Димитрій Сидор заявив, що СБУ відбирає у нього право на свободу слова. «Уявляєте, як це принизливо і грубо: юристи СБУ заявили, що складу злочину у моїх висловлюваннях нема, але попередили, що за такі заяви у майбутньому мене притягнуть до відповідальності за ст. 110 за сепаратизм. Але вони перекрутили нашу декларацію. Ми вимагаємо статусу самоврядності для Закарпаття, а не закликаємо до сепаратизму», - каже священик. Він виступає за автономність Закарпаття у складі України та за введення русинської мови у шкільну програму. СБУ протоієрей звинувачує у тому, що правовий рівень її працівників - «нижче плінтусу». «Русини настроєні дуже строго, - каже о. Сидор. - попередження СБУ, які порочать мою честь на всю державу, можуть рвонути бомбою. Я перший чоловік, який зняв питання сепаратизму, як священик проводжу пропаганду проти нього, а тепер мене ж у цьому і звинувачують».

За матеріалами ЗІК
28 лютого 2008р.

Теги:

Коментарі

orange 2008-03-02 / 14:57:00
Світова рада Русинів "імені" Магочі визнала пропозиції, озвучені Сидоровим Соймом - тоталітарними, расистськими та фашистськими:


"Подобны пропозіції, якы одзеркалюють тоталітны, расістічны і фашістічны ідеї, не суть приятельны про Европу ани остатный світ 21. стороча.



ЧИТАЙТЕ САМІ, там багато цікавого:

http://www.rusynacademy.sk/rusynski/rusyn_kongres4.html

Русин1 2008-03-02 / 11:43:00
Чего можно ждать от гавриливых и гаврошив все прекрасно знают. Но когда, декларирующий свои русинский корни на их страницах путанно, сбивчиво и неубедительно рассказывает как он голосовал "за", но не подписал, а если и подписал, то у уголке. С краю. Бог им судья ...

Как будто значимость, принятого с соблюдением всех демократических процедур документа, от подписий отдельных зашуганных "профилактическими беседами", не чувствующих границ, за которые нельзя переступать ни при каких обстоятельствах как-то зависит...

Трактор 2008-03-01 / 23:26:00
А я настаивайу!

Вімазать в смалйе і вивалйать в пйерйах!

Русин 2008-03-01 / 01:05:00
Посадити треба антихриста-нехай непiдбуруе людей

май русин 2008-02-29 / 23:37:00
Світовий конгрес русинів засуджує провокації "русина" Сидора


http://www.rusynacademy.sk/rusynski/rusyn_kongres.html#Главный_пункт_рїшіня_СРР_–_Позіція_к_Декларації_„Сойму_Подкарпатських_Русинов“

май русин 2008-02-29 / 23:17:00
Об"єднання Енді Варгола в Межилабірцях назвала Сидорові легітимації "Меґаломаньскым блудом патолоґічной візії"



Вшыткых заінтересованых шоковала справа, котра пришла з Україны, же Сейм підкарпатьскых Русинів зачав давати честне обчанство „штату“ Підкарпатьска Русь“. Орґанізаторы осамостатнїня Закарпатьской области Україны (підписаный председа Сейму о. Димитрій Сидор), як самостатной штатоправной формації Підкарпатьска Русь дословно ганебно під чіслом 1 леґітімацій честных обчанів „штату“ свойправно выдали офіціалну леґітімацію на мено Енді Варгол.



Сполочность Енді Варгола в Міджілабірцях ся верейно діштанцує од такых практік і поважує тот почін за меґаломаньскый блуд патолоґічной візії самозваных персон, котры не вагають знеужыти про властну рекламу і особность світового мена, котрый має лем повод русиньскый. Так істо ай родина Енді Варгола в США з ініціатівами такого розміру і характеру не має ніч сполочне і діштанцує ся од того.


Др. Михал БИЦКО, ПгД., выконный председа СЕВ 11. 2. 2008

http://www.rusynacademy.sk/rusynski/rusyn_andy.html#Меґаломаньскый_блуд_патолоґічной_візії

мигаль 2008-02-29 / 14:24:00
Султан 29/02/2008 12:02


Про тых што лишили их людського существованія. Знают про Декларацію чи ніт витко нараз бо обсуждаут уже другый тыждинь. Вы тоже не русин раз не готовитеся до весняно-польових робіт, ай знаэте про Декларацію. Оприлюднено было ото за што русины говорили 16 годув, ай чолоік не выд себе ото уповів, ай ото што прийняв Сойм, а другі русинські організациї

А ото што ся обзываете мушу вам уповісти ош култура "прет" видав из хащі сте из звора якогось из-за перевала. Но русины на ковдошівся не сердят! Бог им судя, як и вам.

Султан 2008-02-29 / 12:02:00
Потрібно чітко визначитися, про яких русинів йдеться. Справжні русини готуються до весняно-польових робіт й про провокації Сидора нічогоне знають. Яке право має Сидор оприлюднювати на весь світ заяви від імені русинів Закарпаття? Гапона до суду за поширення неправдивої інформації! Чого хоче Сидор - не бажають русини!

orange 2008-02-29 / 08:53:00
Я думаю, що "Репортер" могли зламати хіба що ЗА АГІТАЦІЮ ЗА РУСИНСТВО, а не навпаки. Тому що це єдиний закарпатський ресурс, який постійно розміщає русинські агітки. Так що, якщо хтось щось і ламав, то це, швидше, патріоти України

Ясь 2008-02-29 / 07:39:00
Обіцяв "Рванути бомбою" - й рвонув! Зламав гнида мій улюблений сайт http://ua-reporter.com/. Сволоч Московська!

Вуйко 2008-02-29 / 00:34:00
А в нього начальсво - масковське. Навіть дуже добре реагує на таке.

Олександр 2008-02-28 / 22:51:00
Хвора наша церква ,якщо таких священників виховує.

PS Цікаво ,а як реагує керівництво церкви,чи він сам собі начальник?

Султан 2008-02-28 / 20:42:00
Давно йому треба було "рвонути бомбою"! Але не в Ужгороді, а на Оріховському полігоні. Так меньше воні...

Ясь - Пудмочарському 2008-02-28 / 20:08:00
Окрім руських грошей, пару платних провокаторів - нікого!!!

Ясь 2008-02-28 / 20:06:00
І ще.. Що означає "як священник провожу пропоганду проти сепаратизму". Ідіоте! Ти замість проповідей в Святому Храмі політичною пропогандою займаєшся??! Піддати тебе анафемі потрібно негайно!!!

Пудмочарський 2008-02-28 / 20:04:00
Но,Ясю,не будь так категоричним.Точно знаєш що за Сидором нікого ниє?Даш руку до ватры за свої слова?

Ясь 2008-02-28 / 19:59:00
Сидоре, дуріку! Котрі русини "настроєні строго"? За твоєю спиною немає людей! А ти тупий популіст, який при кожній нагоді намагається попіаритися, щоб хоч якось відробити путінські гроші! СБУ в суд даєш? А як Божа заповідь: не суди й неосудним будеш! Чи ти окрім журнала "Шпігель" більше нічого не читаєш.


А котрі дії СБУ ти будеш оскаржувати. Попередження? Ну ти й невіглас!!!

Микола Жалива 2008-02-28 / 19:40:00
Ти дивись як заспівав ,а призиви до косівського варіата ще що самоврядна територія чи кугут у гузицю клюнув??

НОВИНИ: Політика

11:15
/ 3
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ