Збірна ветеранів Закарпаття здобула четверту поспіль перемогу в Відкритому чемпіонаті України Героїв АТО з футболу (ФОТО)

У 4 турі Відкритого чемпіонату України Героїв АТО закарпатці святкували чергову впевнену перемогу з рахунком 3:0 і залишаються однозначними лідерами групи "Захід".

футбол, АТО
футбол, АТО

Про це Закарпаття онлайн повідомив секретар Закарпатської обласної спілки "Ліга ветеранів АТО та учасників бойових дій "Карпатська земля" Віталій Грегор.

Закарпатська збірна ФК «Карпатська Земля» цьогорічного сезону сформована із 30-ти учасників бойових дій із діючих та   демобілізованих військовослужбовців і полісменів з Ужгорода, Мукачева, Перечина, Великого Березного та Рахова.

Команда суперника, ФК "Івано-Фраківськ АТО", сформована на базі діючих та колишніх полісменів ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області, військовослужбовців ЗСУ та ГО "Воїн України"

Попередні три матчи, 4, 11 та 18 травня, закарпатські ветерани АТО виграли, зокрема, в тогорічного фаворита ФК «Леви» (ГУНП Львівщини) та екс-лідера групи "Прикарпаття АТО" (Івано-Франківськ), очиливши турнірну таблицю.