Закарпатська поліція оголосила очільника "Карпатської Січі" Тараса Деяка у розшук

Головне управління Національної оліції в Закарпатській області оголосило оголосила лідера націоналістичної організації "Карпатська Січ" Тараса Деяка у розшук

Закарпатська поліція оголосила очільника "Карпатської Січі" Тараса Деяка у розшук

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ України у розділі «Особи, які переховуються від органів влади».

Згідно з офіційними даними, Тараса Деяка оголосили у розшук 18 травня на прохання Ужгородського відділу поліції ГУ НП в Закарпатській області як особу, яка переховується від органів досудового розслідування.

Поліція розшукує Т.Деяка в контексті справи, порушеної щодо нього за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України - хуліганство, вчинене групою осіб.

Днями "Карпатська Січ" вирішила в Ужгороді боротися з розповсюдженням наркотиків.

Як уже інформувало Закарпаття онлайн, точно так, через, начебто, переховування від органів досудового розслідування, поліція Закарпаття оголосила в розшук керівника підприємства "Ужгородський турбогаз" Михайла Качура.

23 травня 2019р.

Теги: Деяк, розшук, Карпатська Січ

Коментарі

Пацанчик з Іршави 2019-05-29 / 19:57:38
Деяк, відповідатимеш за всі злочини! Я на тебе злию всю інформацію. І на твоїх дружків теж.

СІЧ 2019-05-28 / 11:38:01
Деяк на фронті протягом останніх місяців. виїхав додому. Політичний незаконний хід мусорів.

Кум 2019-05-25 / 12:18:00
#деяказаграти У мене є "флешка" на Деяка!
Ця гнида, інакше не можу назвати, - має сидіти!

Краянин 2019-05-25 / 08:39:51
Деяк заслуговує на повагу за те що поставив на місце дурепу Ступак Лора і її пса Данацка з їм подібними друзями. Молодець!!!!

Краянин 2019-05-25 / 08:20:26

Знавець 2019-05-24 / 23:12:38
1. Деяк завжди зневажав Мукачівських повстанців і називав їх лохами. 2. Ніколи деяк і січовики не дадуть бій бо вони тєрпіли і лохи. 3. Мукачівські повстанці ( справжні а не ті терпіли пс тіпу бурчі і часка) вже домовилися про амністію з ЗЕ. 4. Деяк завжди був під кришою гени москаля тому і страждає тепер. 5. Чому січовики не на фронті?

ungvar 2019-05-24 / 21:49:23
Давно пора всю тоту сечу закривати.

клоун 2019-05-24 / 18:51:27
Цирк. безпридєл мусорів. буде інтєресно.
Деяк - порядний чел.

перехожий 2019-05-24 / 18:04:36
Тарасик набуянив у 2016 році, розгромив дещо у барі з товаришом. А тепер чогось не спішить дослідчого зявитися

Олена Олійник 2019-05-24 / 14:50:20
Чим більше любиш Україну тим більше тебе будуть убивати та тиснути. Задумайтеся

Друг Отаман 2019-05-24 / 14:49:17
Якщо зачеплять січовиків - начувайтеся. Буде бій!!!!!!!!

Нікон 2019-05-24 / 14:48:47
Репресії такі як за Януковичааа
Ганьба поліції!

Костя Перегінський 2019-05-24 / 14:48:18
Лише хлопці почали боротися з наркотиками, як тут їх почали тиснути менти...
притому, що хлопці - ветерани війни і мають бойові заслуги

Вокзальний 2019-05-24 / 13:19:47
Деяк - бандюган! Минула влада його фінансувала. (прикривав його канали наркотиків, торгівлі зброєю, підпал "Угорського центру в Ужгороді"! Його місце за гратами! І його другу Богдану. І всім цим "шакалам", які строять із себе "народних героїв"...
"Карпатська Січ" - фейкові патріоти, злочинне угрупування. #деяказаграти

Цімбор 2019-05-24 / 13:03:02
Зеленський вже збирається віддати Закарпаття? Зачищає тих хто буде проти

Законопослушний Громадянин 2019-05-24 / 12:01:51
Карпатська Січ і її лідер зробили більше для охорони порядку і знизення сепаратизму на Закарпатті ніж неадекватні поліцейські з законними повноваженнями.

Вуйко 2019-05-24 / 11:53:46
Дуже порядна і чесна людина.Поліція як завжди показує свій дибіліз і ідіотизмн і приналежність до кримінальних і сепаратиських сил на Закарпатті.Поліція в теперішньому вигляді це організоване злочинне угрупування яке потрібно знищити Українцям.

Святослав 2019-05-24 / 11:49:26
Нічого дивного, наркомафія процвітає, бандитизм навколо, а підозру вручати кому?! людині яка зробила для Ужгорода більше ніж хто небудь інший. Ганьба поліції!

Андрій 2019-05-24 / 11:07:43
Зеленський фиркнув поліція побігла

Гуцул 2019-05-24 / 10:55:04
Мусора під*раси!

НОВИНИ: Політика

04:30
/ 5
У Пилипці на Міжгірщині місцеві вибори розпочалися політичним фальстартом на футбольному майданчику
18:42
/ 2
Ексголова Мукачівської РДА і радник голови ОДА Гайдай очолив Луганську ОДА
00:42
/ 43
Викладачі угорського інституту в Берегові, завдяки яким виш отримує акредитацію, постійно проживають в Угорщині чи зовсім не викладають
17:14
/ 26
НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо мера Берегова Бабяка
01:23
/ 24
Депутат Ужгородської райради Роланд Цебер, відвідуючи окупований Крим, "засвітив" свій угорський паспорт
00:08
/ 12
В Угорщині виник конфлікт через участь закарпатців з подвійним громадянством у тамтешніх виборах
00:34
/ 40
Угорщина почала створення на Закарпатті власної мережі закладів професійної підготовки
16:28
/ 26
22 грудня у 9 ОТГ на Закарпатті пройдуть місцеві вибори
13:47
/ 27
Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко озвучив заяву щодо "формули Штайнмайєра"
17:19
/ 37
Ужгородці вийшли на акцію проти капітуляції
16:58
/ 32
"Відродженці" з Закарпатської облради, ексрегіонали і медведчуківці, хочуть позачерговою сесією підтримати план Зеленського по Донбасу
22:36
/ 19
"Прем’єра" проросійської "Підкарпатської Русі" Гецка заочно засудили до 12 років ув'язнення
12:10
/ 7
Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом видачі угорських паспортів на Закарпатті
21:46
/ 8
Гайдай, якого Бондаренко не хотів бачити першим заступником голови Закарпатської ОДА, очолить Кіровоградську ОДА
22:46
/ 12
Ужгородська громада: тест на цивілізованість
13:24
/ 11
Україна-Угорщина: чи сприятиме діалогу ідея створення Притисянської ОТГ?
14:34
/ 3
"Кремлівськорусинські" "друзі" Земана незаконно навідалися в окупований Росією Крим
12:05
/ 20
Україна і жест Земана
00:46
/ 17
Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті
17:04
/ 9
Суд призначив експертизу поширюваної на Закарпатті угорськомовної газети "Карпатойо" на предмет сепаратизму
14:47
/ 4
Закарпатські нардепи-"мажоритарники" не голосували за "касові" ускладнення для малого бізнесу, "за" лише "слуги народу"
13:51
/ 3
Хустський райсуд постановив конфіскувати 100 тис грн "допомоги" для "Радикальної партії Ляшка"
01:57
/ 13
Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн"
00:27
/ 3
МЗС викликало посла Чехії через зустріч Земана з русинами щодо "автономії" Закарпаття
23:33
/ 3
Єврокомісар Орбана: чим загрожує Україні новий керівник політики сусідства ЄС
» Всі новини