В Ужгороді відбувся міжнародний турнір з дзюдо (ВІДЕО)

Перемоги та поразки. Сльози відчаю та щастя. Саме так в неділю в обласному центрі Закарпаття проходили міжнародні змагання з дзюдо.

Як це було дивіться у сюжеті Аліни Галаш, 21 Ужгород.

07 травня 2019р.

Теги: дзюдо, змагання

19:30
Збірна ветеранів Закарпаття здобула четверту поспіль перемогу в Відкритому чемпіонаті України Героїв АТО з футболу
18:00
Закарпатська збірна ветеранів АТО стала лідером групи "Захід" у чемпіонаті Героїв АТО з футболу
17:31
У Берегові в рамках святкувань Дня міста відбудуться змагання зі стрільби з лука
05:49
Ужгородські "Карпати" програли львівській "Галичанці" в фінальному матчі Кубка України з гандболу серед жінок
11:02
Ужгородські "Карпати" вийшли у фінал Кубку України з гандболу серед жінок
08:41
100-кілометровий велозаїзд сполучив Мукачево зі словацькою Ширавою
07:58
У чемпіонаті України з естафетного бігу в Ужгороді беруть участь близько 300 спортсменів з 22 областей України
09:58
2 золоті та 5 бронзових медалей здобули ужгородські дзюдоїсти на Міжнародному турнірі у Словаччині
20:28
Закарпатська збірна ветеранів АТО здобула другу поспіль перемогу у чемпіонаті Героїв АТО з футболу
16:19
В Ужгороді стартував відкритий чемпіонат Закарпаття з плавання "Сакура" серед спортсменів з інвалідністю
17:01
Спортивне свято Power Fest відбулося в Ужгороді
07:06
/ 1
Закарпатська футбольна збірна ветеранів АТО перемогла збірну ГУНП Львівщини
13:44
58-і міжнародні змагання Кубок "Дружба" тривають в Ужгороді на стадіоні "Авангард"