У Хусті пікетували єпархію Московського патріархату (ФОТО)

У вівторок, 9 квітня, у місті Хуст пікетували Хустську єпархію Української Православної Церкви Московського патріархату.

У Хусті пікетували єпархію Московського патріархату (ФОТО)

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Мітинг з плакатами “Стоп РПЦ на Закарпатті” зібрав небайдужих мешканців краю під стінами єпархії, яку очолює митрополит Марк (в миру – Микола Іванович Петровцій) – постійний член священного Синоду УПЦ МП та випускник Московської духовної семінарії. Віряни вимагали від священнослужителів єпархії відректися від зв’язків з Російською православною церквою, а також не ставити штучні перепони у переході парафій до новоствореної Православної церкви України.

Спочатку до активістів ніхто не виходив, а вже пізніше із закарпатцями вийшли поспілкуватись представники духовенства на чолі з секретарем єпархіального управління Хустської єпархії УПЦ МП о.Іваном Розманом, який у агресивній формі намагався переконати присутніх, що жодних зв’язків з Москвою у єпархії нема і у жодні процеси переходу парафій до ПЦУ єпархія, нібито, не втручається.

Мітинг пройшов мирно, плакати з гаслами «Стоп РПЦ на Закарпатті» та «Свободу переходу в канонічну церкву України» активісти залишили на стінах будівлі єпархії, але після завершення місцеві священники поспіхом їх познімали.

Нещодавно, до речі, стало відомо, що новообраним вікарієм Хустської єпархії УПЦ МП став архімандрит Симеон ( в миру – Степан Голубка), рідний брат якого є помічником Патріарха Московського Кирила, а сестра – ігуменя Серафима (Голубка) – екс-помічниця високопоставленого російського митрополита Даниїла (Доровських).

10 квітня 2019р.

Теги: УПЦ, РПЦ, Хуст, Марк

Коментарі

Владимир 2019-04-14 / 10:43:55
Скільки біди приніс цей агітаційний томос тур,якщо прийдеться і померти ніколи не відмовлюся від Канонічної УПЦ, атомос тур закінчується після виборів.

Віталій 2019-04-12 / 22:43:32
Знаєте я християнин був вихований в православії і розумію більше ніж ви. А ви підскакуючі люди які взагалі не ходять в церкву пробуєте вказувати і розсуждати кому і де молитися. Знаєте комуністи пробували зруйнувати церкву от і повернулося їм. Вас чекає то саме шкода що за вас будут розраховуватися ваші діти і внуки коли ви будете лежати згорбившись в кроваті і дивитись на їхні біди які накликали ви.

Адмін 2019-04-11 / 19:43:07


Сват3, Чарля і Перо - одна чорнодуша і чорнорота особа з РПЦ.


Вуву 2019-04-11 / 08:34:27
Перо.
... " і буде вам дано по вірі вашій"
(І тобі тоже).

Вуву 2019-04-11 / 08:29:34
Знаєш чарля ... Я так думаю що ти був малим і дідо шо вже вмер ... Може і хотів тобі дашто розказати ... Айбо ти був дітваком .
То старий не був певний ош ти го зрозуиієш правильно. Та пішов спати.
А ти як виріс то уже так співаєш як сам хочеш.
Єслі тобі москва майближче то співай дале... Во славу гундяєва.

Перо 2019-04-11 / 08:12:31


Зловживання багатоніковістю з метою створення видимості дискусії. Коментар видалено. Адмін


Чарля 2019-04-11 / 08:11:18


Зловживання багатоніковістю з метою створення видимості дискусії. Коментар видалено. Адмін


Сват3 2019-04-11 / 08:10:04


Я гівно


Вуву 2019-04-10 / 22:57:48
Слухай степане а на "красному полі" люди за шо билися ... За што вмирали ...
Штоби типирь такі як ти молилися московському патріарху по маскальски на нашій землі.?
Та є втя чоловіче розум в голові ?
Ци ти лем для того маєш голову аби калап на ній носити ?

Степан 2019-04-10 / 21:56:29
Хто куда хоче той туда і най ходить хто хоче є куча різних конфесій.Пишуть так моляться так молятся ви молітся кому як вдобно на якій мові і вякій церкві.Судити вижу всі так спішать не вже це головна і одна проблема? Подивітся на дороги хто хоче порядок навести в лікарні в пологовому і так дале.Хто пузатий хто який не дивітся в бінколь а подивітся в дзеркало!!!

Микола 2019-04-10 / 21:46:12


Перехід на особистоті. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2019-04-10 / 20:52:56
Як можна молитись строцерковно славянською якщо нічого з тойі молитви не розумієш а душа не сприймає.
Як можна молитись російською ... Коли кожен день поміж собою говоримо по украйінськи/закарпатськи.
Як можна воздавати хвалу тим хто прийшов і загарбав частину нащойі землі ... Співати осанну гундяєву який
має горілчаний бізнес в російі і наживається на споюванні людей ?
Як можна ходити в не канонічну церкву яку не визнає вселенський патріархат ?
Яка немає томосу .
Як взагалі можна жити на Закарпатті і НЕ ДУМАТИ ГОЛОВОЮ (свойім дирявим чайником) про такі речі ?

Вуву до джерела 2019-04-10 / 20:43:52
Добудуйте ще два поверхи та зробіть лікарню - притулок для малоімущих одиноких і немічних.
Тоді не словом а ділом всі повірять у благо вашойі церкви.

Джерело 2019-04-10 / 15:27:37
Люди мають праву самі визначати в яку їм церкву ходити і яку церкву вважати для себе канонічною
Йдьть до Свідків Єгови переводять їх з Американського на Українське правління

Вуву 2019-04-10 / 14:56:50
Щоб ви мене зрозуміли належним чином . Люди які приняли св.сан і живуть в дусі ... Чи в св.згромадженні (монастирі) всі гроші віддають на храм ... його утримання в належному вигляді.
Якщо мають більше коштів ... упорядковують прилеглу територію.
А якщо мають ще більше ...
То відкривають або прихисток для престарілих чи немічних.
Інколи і невелику лікарню.
І все це утримують "свойм коштом" тбт. Коштом всіх вірних які дають на це свойі пожертви.
Оце і є по божому.
А коли на ваші гроші будують палаци для священників і купляють для них іномарки ... Це збочення і відхід від віри.
Бо в такий спосіб (свойіми грошима (пожертвами)) ... Ви спокусили і зіпсули свого священника матеріальним.
... І відштовхнули його і себе від духовного.
Благочестивий священник сам буде проти таких благ і буде йіздити літом на велосипеді а зимою громадським транспортом.
А всі віруючі приходу в разі такойі потреби підвезуть свойім авто.
Так повинно бути.
А ви ... ???

порохобот 2019-04-10 / 14:56:32
один свободівець депутат вже висловлювався в верховній раді проти Української православньої церкви і теперка вже гниє в гробі так що іуди не гнівіть бога !

Вуву 2019-04-10 / 14:40:23
Судячи по цьому "брюхатому в рясі" ... Пости він не тримає ...
І в скоромному житті в молитвах час не проводить.
Бо служба його для вас ... то служба матеріальним благам .(див.фото).
... "Хто має очі ... Хай прозріє"
Ви як віряни приносите гроші на храм.
Але він тими ... ВАШИМИ грошима спокусився і збагатився.
І стала свята церква як храм господній ... для нього ...
Як засіб збагачення.

Дмитро 2019-04-10 / 14:32:49
"ВУВУ" Про що ви говорите.....зей єпархіальний будинок і невеличкий храм на територіі будуються з1994 року коштами всієї єпархії

Вуву 2019-04-10 / 14:30:23
... "Не збирайте багатство на землі.
Але збирайте богатство на небі"...
По фото видно як ваш хороший "владика" ...
... Вже назбирав на землі і далі продовжує збирати і якими статками він "володикає"... не встидаючись.
Ні людей . Ні божих настанов.

Сергій 2019-04-10 / 14:21:23
А де пікетувальники Куди поділись.

НОВИНИ: Політика

11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки