Вакарчук закликав українців голосувати не "по приколу" (ВІДЕО)

Співак Святослав Вакарчук, чию кандидатуру хотів би бачити на виборах президента кожен п’ятий українець, закликає голосувати відповідально. Відповідне звернення він розмістив у соцмережах.

Вакарчук закликав українців голосувати не "по приколу" (ВІДЕО)

"От і настав час, коли ми з вами маємо виконати наш громадянський обов‘язок: проголосувати на виборах Президента. 
Відмовившись від балотування на найвищу посаду в державі, я не відмовляюсь від власної відповідальності за долю країни. 
Я не збираюсь стояти осторонь. 
Я не маю права мовчати.
Саме тому сьогодні, за декілька днів до відкриття виборчих дільниць, дозвольте поділитись з вами тим, як буду голосувати я.

Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол.
Його здобувають відважні, але й відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не пусті слова, а омріяна мета, за яку вони віддавали найдорожче.
Свобода - не авантюра, вона вимагає відповідальності, а не саркастичної байдужості.
Зміни - не випадковість, вони вимагають наполегливості, а не нетерплячості. І нарешті, перемога - це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі.
Вибори Президента України для мене не «прикол».
Тисячі наших співвітчизників, в тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам’ятаймо про це.

Голосуймо відповідально! Голосуймо не «по приколу»!.", – закликав Вакарчук.

Це гасло підтримав також відомий український письменник Сергій Жадан.

28 березня 2019р.

Теги: Вакарчук, прикол, вибори

Коментарі

Продажня шкура Вакарчук 2019-04-18 / 12:22:02
Славко за скільки ти продався? скажи нам не по приколу))) Скажи краще тим людям які тепер копійки на хліб не мають, скажи пенсіонерам які 1500грн получають, прожевеш ти або твої батьки за 1500ГРН!

Порошенко Рогатий 2019-04-18 / 12:18:10
Я не буду захищати або оправдовувати Зеленського, но такого чорта як порошенка я думаю ми не оберем! Це насправді диявол який прагне знищити Україну і українців!

укр 2019-04-03 / 10:08:02
Вислів одного з наших не дуже відомих політиків про ЗЕ, який формує свою позицію щодо України через приниження українцв : Бо роками «дразніть хахла» перед московською публікою – це приниження. Вибачатися перед убивцями – це приниження. «Жарти», побудовані на висміюванні фізичних вад, інших народів і рас – це приниження. Тролінг своєї ж країни, її мови, історії, зрештою, її горя – це не гумор, а приниження. Уся кар`єра переможця першого туру виборів – це історія великого приниження, що стало прибутковим бізнесом і тепер хоче оформитися у державну політику

Вуву до нік 2019-04-02 / 21:48:11
Ти хоч розрізняй що таке срака а що мотика.
Те що він сказав ... Це правда .
І про це треба було сказатнанашому гаранту в очі...
Або при відповідній ситуаційі дома ... (Донести через змі).

А не на пісенному фестивалі в іншій крайіні обсираючи і обпльовуючи ту крайіну де сам живеш ... Де тебе народила єврейська мать.
Перетворюючи фарс на тупий жарт для іноземців.
Нема по СУТІ ВЕЛИКОЙІ РІЗНИЦІ ...
МІЖ СТРАШНИМ ЗЛОДІЄМ БАРИГОЮ - Диктатором .... І ТУПОГОЛОВИМ І БЕЗМОЗГЛИМ КОМІКОМ ЩОДО СВОЄЙІ КРАЙІНИ
... для якого поняття крайіна є розпливчатим чимось між лугандоном і сахаліном замішане на "русскам язіке"
Того шо так удобна ... (От самого рождєнія) І не нада нічого учить тіпа якийсь там хахляцкий.
Тіпа всє нормальниє (тіпа єврєйі) гаварят на руском . А на хахляцкам забітоє сєло і запеденци бандеровци.
А по суті ... ЦЕ ...
наші УКРАЙІНСЬКІ ПРОБЛЕМИ НЕ ВИРІШУЄ.
НІ "зє" ...
Ні як і другий єврей вальцман .

сорри 2019-04-02 / 21:30:17
НІК, по-вашому, то просто гострий жарт? Це недопустиме паскудство з уст особи, що зараз хоче очолити державу

123 2019-04-02 / 21:21:07
Тема з дебатами нагадала 2014 рік, коли кандидат в президенти від корпорації Рошен запульсував шоколадним оком, і не спромігся прийти на дебати з відомою леді Ю. Така сама історія повторилася 29 березня, коли такий рішучий президент не прийшов на дебати з Тимошенко і Зеленським(який також не прийшов). А тепер рве на собі рубаху, що обов'язково потрібні дебати, а хто не прийде - той не достойний бути обраним. Цинічний, мерзенний негідник!

Нік 2019-04-02 / 21:09:48
Цитата з концерту в Юрмалі: "Що стосується кредитування, то Україна, якщо чесно, між нами, нагадує акторку з німецьких фільмів для дорослих - тобто, готова прийняти в будь-якій кількості, і з будь-якого боку".
Гострий "жарт", в якому достатньо наболілої правди. Коли по всім телеканалах розповідали про "омріяний транш"-кредит на мільярд доларів, в той час коли заробітчани "інвестують" в Україну 10 мільярдів!

ВУВУ 2019-04-02 / 19:39:38
Я боюсь що зріє знову майдан.
Те що в разі перемоги ... Вальцман почне ще сильніше закручувати гайки ... Сумніву нема.
Реформи були кометичними . Все як при папередніках.
Тоді всі підуть в опозицію і навіть обєднаються такі як люля і ляжко і бойко і грищ ...
А от "зє" буде давати десь гастролі ... Можливо в ізрайілі.
І буде МАЙДАН.
Якщо виграє "ЗЄ" ...і почне тягнути під пуціна на мир по його умовам ... А одною з таких умов буде ... Друга державна російська ...
Буде МАЙДАН.
Потрібно памятати недавні заяви медведчука які він робив на зустрічі з бойком щодо поставок газу.
Половина з того правда .
АЛЕ ЛИШЕ ПОЛОВИНА.
А промовчав він от про що.!!!
Якщо путіну вдасться домовитись на поставки газу в украйіну ...( мова НЕ про транзит газу до європи)
То це поставить американів які захищають нас всіма можливими способами... В НЕ ЗРУЧНЕ СТАНОВИЩЕ.
Меркель перша почне говорити що вона була права і будуть далі будувати ПІВНІЧНИЙ ПОТІК 2.
медведчук говорячі солодкими словами і обвівши нас кругом пальця змінить свою риторику... Скаже що рішення приймали ми (украйіна) ... а вони всього лишень зробили пропозицію.
І в такому ракурсі Украйіну виставлять як таку з яка є НЕПОСЛДОВНОЮ У РІШЕННЯХ СВОГО КЕОІВНИЦТВА.
ЯКА ГОТОВА НА ВСЕ (гавіть на зраду свойіх партнерів) ... ЗАРАДИ СВОЄЙІ ВИГОДИ І СВОЙІХ ШКУРНИХ ІНТЕРЕСІВ.
Так як "зє" ... Не досвідчений політик (а по заду каламойський зі свойіми інтересами). То підпишуть все шо завгодно.
А ПОТІМ БУДУТЬ ЛЮДЯМ РОЗАКАЗУВАТИ ...
"Ну от вибачте мене так сталось .
Я політик не досвідчений . я людина.
Я помилився. Ми всі люди і всі помиляємось.
І потім не я вибирав вас а ВИ ВИБРАЛИ МЕНЕ.
І ЗНОВУ БУДЕ МАЙДАН.

Степан Крук 2019-04-02 / 19:31:29
Готуймося гідно проголосувати восени на парламентських виборах. Основним наказом нашим кандидатам в депутати повинен бути наказ про обмеження повноважень президента із обмеженими розумовими здібностями. Це уразі, якщо пройде "кузнєчик"...

Степан Крук 2019-04-02 / 19:26:22
Сьогодні зареєстрований законопроект про обовязкові теледебати кандидатів у другому турі. Жаль, що тільки зараз, бо до слідуючого етапу виборчих перегонів нардери прийняти закон можуть не встигнути.

І насамкінець 2019-04-02 / 19:17:13
А Зеленському нема за що вибачитися? Чи в нього є якась коміківська недоторканність? Я в жодному разі не вважаю Пороха достойним цієї посади. Але когось насправді інакшого тупо нема, на жаль. І гадаю, що це теж частково спричинило серед мудрих закарпатців, про яких ви тут кажете, низьку явку...

Вуву до с.к. 2019-04-02 / 19:11:26
Так конструктив є і вже є певний рівень ...
Але якою довгою була ця дорога.?
Ще мене радує що на всю Украйіну наша область показала "неочікувано" низький результат.
Що є свідченням того що люди думають ... Народ мислить ... І приймає рішення.
А президент злодій нам НЕ ПОТРІБЕН.

Вуву 2019-04-02 / 19:04:40
Медведчук. Із порохом почувається вільно а із "зє" буде ще вільніше ...(не кажучи вже про путіна).
Бо як в народі кажуть ... *молодий - дурний - зЄлений* тай ще рускоговорящий та ще зі східнойі .
"ЗЄ" для Украйіни це як троянський кінь ... Якого притягнув КАЛОМмойський. В одній телефонній розмі його (який на ю тубі є багато) він сказав ... "Єслі я смогу договарится на улучшеніє ... То тогда НАТО на х*й нікаму ні нужна.
Я зделаю так што всє об єтом забудут."
А без членства в НАТО ніякого входження в ЄС не буде.
Цеж і коню ясно.
Щодо вальцмана ... То це страшна потвора .Фактично сформований диктатор ... Який буде йти на пролом як танк із контрабандними запчастинами ... Проти свого народу.
Народ вже виступав проти гопніка янучарого ... ДОСВІД В НАРОДА Є ...
АЛЕ ЯКОЮ ЦІНОЮ.?!

І взагалі 2019-04-02 / 19:02:03
ЗЕспокойтесь, якщо ви справді пенсіонер - вам шкідливо хвилюватись. Скоро вам піднімуть не лише політичний тонус, а й пенсію. Якщо не помиляюсь - десь тисяч до 4-х. Причім, долярів. Тож і будете, як нормальний пенсіонер, мандрувати світом і фсьо фотькати, а не встановлювати тут соціальну справедливість і позбавляти "прогнилого" Вакарчука ЗЕмайбутнього.

І ще 2019-04-02 / 18:52:54
Одна ваша фраза "дебати Зеленському не потрібні" чого варта. Ви серйозно?? Його дебати потрібні мені! Я хочу знати, як він діє не за сценарієм, що говорить із першого дубля. Застяв? Ну то хай доросте. Як же воно з Путіним чи Трампом збирається говорити, якщо з Порошком не ладне. Чи він гадає, що там усе порішає Бєня, а він лиш анекдот про Вовочку розкаже і 1+1 покаже це як небувалий тріумф і облом Порошенка?

Пенсіонере 2019-04-02 / 18:39:05
3еро не буде ні з ким дебатувати: 1) він не в матеріалі; 2) він должен толька сваім радітєлям. А на ваші докори на адресу тих, хто не обирає клоуна головнокомандувачем, скажу культурно (цитуючи Зе): йдіть в сраку!

пенсіонер 2019-04-02 / 16:49:43
А я читав, що радник Зеленського заявив, що Зеленський буде дебатувати з Порошенко, якщо той вибачиться за те, що обізвав його маріонеткою Коломойського, бо конкурента треба поважати, тим більш якщо в тебе вдвічі голосів меньше.
Дебати Зеленському не потрібні, плювати він хотів на пороха, але не принижує його. Хай порох повчитися у Зеленського культурі.
А Вакарчук прорахувався, тепер його віднесуть до симпатиків старої прогнившої влади.
Як власне з рагулів сміється вся Україна, адже у них порох на першому місці на відміну від всієї держави.
Закарпатці у цьому плані виявилися набагато розумнішими.

укр 2019-04-02 / 16:00:00
щойно прочитав на іншому майті, що речник Зеленського (а не сам Зе) заявив, що Зеленський піде на дебати з Порохом, якщо це йому дозволить гастрольний графік. А функції президента (якщо його виберуть) він теж буде виконувати "якщо йому дозволить гастрольний графік". Так він буде гастролер чи президент.

Горожанин 2019-04-02 / 15:11:15
Щодо "зарази " Порошенко був першим хто цю заразу не то що захистив , а протягнув у парламент , у свою фракцію .Скільки там у нього ригів , а потім пішло поїхало .Непамятаю щоб Медведчук так вфльно почувався при ригах як тепер при Порошенку , з двома каналами .

укр 2019-04-02 / 13:37:08
Щодо Зе говорять: нехай попробує молодий, недосвічений. Я особисто не хотів би бачити президентом ні ЗЕ, ні Пороха. Але нам запропонували вибирати коаще із гіршого. У випадку з ЗЕ є велика небезпека, що той полізе домовлятися з московським карликом (або вже заздалегідь все домовлено), і "представітєлі Юго-Востока" пролізуть у владу і ця зараза потихеньку заполонить всю державу, а я не хочу жити в "русском мире". У воюючій країні небезпечно проводити експерименти типу якось воно буде, є небезпека що буде ніяк.

НОВИНИ: Політика

23:53
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який запросили УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль