ФОТОФАКТ. Пенсіонера з Хуста, який "подякував" Порошенку за бідність, помітили під час мітингу Тимошенко в Ужгороді

Серед закарпатців, яких вчора, 26 березня, масово звезли до обласного центру Закарпаття на зустріч з кандидатом на пост Президента України Юлією Тимошенко, помітили чоловіка, який під час візиту Петра Порошенка до Меморіального комплексу "Красне Поле" "подякував" йому за бідність.

ФОТОФАКТ. Пенсіонера з Хуста, який "подякував" Порошенку за бідність, помітили під час мітингу Тимошенко в Ужгороді

Більше того, "збіднілого пенсіонера" навіть зафіксували в обіймах Юлії Тимошенко в Ужгороді, куди він приїхав на партійному автобусі "Батьківщини".

Пенсіонер Петро Ковчар з Хуста став відомим закарпатцям через інцидент, який трапився на Красному полі 15 березня, коли після час мітингу кілька разів вигукнув «Петро Олексійович, дякуємо за бідність!». Гарант цю фразу почув і відповів: «Не за бідність, а за боротьбу з бідністю». «Ви нас довели до цієї бідності», – відповів П.Ковчар.

Утім, як з'ясувалося згодом, П.Ковчар - не зовсім "простий пенсіонер": працював піонервожатим у школі, у райкомі комсомолу, директором кінотеатру та спеціалістом у Хустській міськраді. Звідки й пішов на пенсію.

Після появи П.Ковчара на мітингу Ю.Тимошенко в обласному центрі Закарпаття користувачі соцмереж заговорили про невипадковість того виступу, його фіксації на відео та розповсюдження, тобто про чорний піар, в якому задіяли чоловіка політичні суперники Петра Порошенка.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнна зустріч з Тимошенко в Ужгороді людей звезли сорока автобусами .

Красне Поле

Ужгород

Фото Костянтина Черкая

27 березня 2019р.

Теги: Петро Ковчар, Тимошенко, Порошенко

Коментарі

Закарпатський заробітчанин 2019-03-31 / 23:47:43
можна подумати, що він збрехав. якщо йому й заплатили за те, щоб сказав правду, так що - правда перестала бути правдою?
те, що допустив Порошенко за роки свого правління, тепер на руку всім його опонентам. яка різниця хто його буде намагатись потопити?
проблема в тому, що всі ті його реформи, це лише чергова афера по розпилюванню та відміванню грошей з європейських на міжнародних кредитів. які доречі кожен власник українського паспорту буде повертати ще не одне покоління. на практиці його реформи виганяють людей на заробітки до ЄС. і як ви думаєте тут в ЄС живе більшість українців на заробітках? нічим не краще ніж у московському стійлі. лише одиницям повезло більше і вони знайшли щось краще. а інших безвихідь змушує по 10 чоловік жити у вагончиках на будівництвах десь під Прагою і їсти одні рогалики з водою, щоб потім додому через 3 місяці не з пустими руками повернутись. і чим така доля краще за московське стійло?.....

Мигаль Петру Мих(олексовичу 2019-03-30 / 13:03:48
Пийтер! Днипропетровська дивка по при супротив самых "месийи и тистйа призыдента вернула 3 млрд. гамерицькых дулару у казну, ктри Пинчуку подаровав Кучма у види прихватизацийи "Криворожстали". Йедиственный случай в историйи Украйины. А ты штось трандиш!

Кочубей 2019-03-30 / 12:38:09
За дві фрази отримав більше ніж місячна пенсія, і не жужжит.

Пік 2019-03-28 / 19:41:04
Дідо просто такий совісний , шо всім ходить дякувати.

сорри 2019-03-28 / 07:26:39
ужгородець, попустися, у Фейсбуку вже самі тЮльки призналися, що він - член їх секти.

ужгородець 2019-03-28 / 07:11:23
Дідо сказав те, про що думає пів України, але вголос бояться сказати.
А критикують його ті бездарності, що самі ні на що не годяться.
Якщо вам любиться бардак, який існує в державі, голосуйте за його продовження. Але є й інша думка, то поважайте її.
А ти дятел із Хуста докажи, що дідо відпрацьовує гроші, а не можеш не пи....и.

чоловік з Хуста 2019-03-28 / 06:48:19
виборець, цей дідо двома словами відпрацював гроші, які йому за цей чорний піар заплатили в штабі Тимошенко

Юрій 2019-03-27 / 23:13:22
Мене запевняють,що за час теперішньої влади я зубожів,а я сиджу і думаю .а за якої то влади я був заможний,ну ніяк не згадаю.

виборець 2019-03-27 / 22:50:02
Цей Дідо двома словами виразив думку всього бідного українського народу.

дідо 2019-03-27 / 22:00:48
но та дідо бідака лиш відки має гроші по мітингах всяких їздити

петро михайлович 2019-03-27 / 20:37:29
що тут дивного. дідо відробляє юльчині бабки.
а взагалі, приклад продажного виборця, дідо думає про себе, а не долі дітей та онуків, яка та дніпропетровська дівка хоче знову повернути у кремлівське стійло.

пенсіонер 2019-03-27 / 20:12:06
Що ще не всі молоді закарпатці виїхали за кордон, ще не всі сімї заробітчан розпалися, ще не всі діти ростуть без батьків? Тоді голосуйте за Порошенка, щоб усунути цей недолік.

до Ст.Крука 2019-03-27 / 16:56:38
до власних сердець вже с"мо прислухалися, коли с"мо обирали В.Ющенка. Типирь берім приклад з олігарху - пробуймо прислухатися до власного черева, себто організма

Ігор Дудань 2019-03-27 / 15:12:58
Респект небайдужому! Я би говорив про суть- чому ми бідні, а не обсмоктував того сміливця, який задав неприємне гаранту питання- і хай він з батьківщини, ну то й що?
Хай піар! Чого б штабу Гриценка не выдсижуватися, а пробитися та й собі задати Гаранту те, що хвилює закарпатців.
А гризти того чоловїягу, замість брати приклад...- оте антипіар та технології облити брудом героя

Степан Крук -pfr 2019-03-27 / 13:48:29
Згідний! Але я тут про дещо інше... Я проти того, щоб народ, як баранів, звозили на майдани і очікували від нього голосів у свої скарбниці. Стосовно Пороха... У зовнішній політиці він зробив все можливе та неможливе, ала повяз в корупціїї. І як я маю до нього відноситися??? Простити мені його по-хрестиянськи, чи піддати анафемі?

**** 2019-03-27 / 12:56:40
Пані, Яно,читайте революції в Європі 1848 року!А,ще історію війн Японія-Китай-1937 рік.

Сват 2019-03-27 / 12:12:31
Легше за все критикувати тому хто нічого не робить Сам. Погодьтеся що стільки реформ як зробив (чи розпочав)діючий президент не зробив жоден, але й те що крали і крадуть як раньше-правда.Якби президент виконав свою обіцянку "Про трьох друзів" я був би в авангарді голосування за нього(і мої друзі і знайомі теж).Але не судилося - як каже прислівя ,"скажи хто твої друзі і я скажу хто ти".Уже нема терпіння.

pfr 2019-03-27 / 11:21:49
укр, Степан Крук, ну це ваша думка, вона має підстави. Порох може й покриває злодіїв, але й ділиться з армією. Вибори були й брудніші, у 2003-2004 наприклад. Забули медведчуків, різаків, шуфричів у мукачівській Ратуші, стадіон Авангард і т. д.? Але ми зараз маємо ці вибори, нехай брудні, але вони є. При Януковичі ми б їх уже не мали, як їх не мають у Росії і Білорусі. Обирали б між Путіним та Мєдвєдєвим у якомусь нео-СРСР.

укр 2019-03-27 / 10:50:31
на жаль на цих виборах дуже жахлива ситуація з кандидатами: приходиться вибирати кращого серед ДУЖЕ ПОГАНИХ. Зеленський хоче нас вести на колінах до путіна, Юлька обіцяє Новий курс, тобто буде красти вже по Новому, і можливо теж побіжить хіхіхати до Москви, а Порох з своїми свинарчуками теж буде красти, і покривати бариг. Єдинаий позитив у Пороха це його діяльність на зовнішній арені (асоціація з ЄС, безвіз, підтримка України іноземними державами, розворот від московії).

Степан Крук 2019-03-27 / 09:51:47
Ці вибори найбрудніші за історію України. Тому дуже є важливим для кожного із нас зробити свій персональний вибір і не піддаватися стадному синдрому та впливу інтернету та телеящика. Фейки, провокаціїї, "зубожілі пенсіонери", корупційні скандали - це складові політтехнологій. Те що вже є - ми бачимо. Давайте подумаємо, що нас чекає попереду??! Хто спроможний вивести Україну із глибокої економічної та політичної кризи? Прислухаймося до власних сердець,проголосуймо і візьмім на себе персональну відповідальність за свій вибір!

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку