У фіналі Зимової першості Закарпаття з футболу зіграють "Севлюш" і "Ужгород"

У неділю, 24 березня, завершилися півфінальні поєдинки Зимової першості Закарпаття. Переможці здобули вікторію в основний час.

У фіналі Зимової першості Закарпаття з футболу зіграють "Севлюш" і "Ужгород"

«Севлюш» (Виноградів) – ФК «Вільхівці – 1:0

Голи: Михайло Чедрик, 38.

Попередження: Владислав Образцов, 8 – Володимир Товт, 8; Едуард Нергеш, 42; Володимир Попадинець, 45; Юрій Мандич, 67.

Господарі прогнозовано грали першим номером, тож, закономірно, більше атакували. Певний час не вдавалося пробити міцні й добре організовані редути суперника. Особливо значний обсяг робіт виконував воротар «Вільхівців» Віталій Гринишин. І все ж на 38 хв. виноградівці організували результативну атаку. Спочатку вдало відкрився й пройшов новачок команди Вадим Свірчук. і хоч м’яч після його удару влучив у бокову стійку, та Михайло Чедрик на добиванні головою був точним – 1:0. Із тим команди пішли перепочити.

У другому таймі характер поєдинку особливо не змінився. Знову більше атакували севлюшці, а команда з Тячівщини так само надійно захищалася. Звичайно, програючи, «Вільхівці» ще більше думали про атаки й намагалися бодай зрівняти рахунок. Більше таких нагод удалося створити наприкінці зустрічі. Зокрема, коли Артур Апіян небезпечно навішував, а також пробивав штрафний, та коли на завершальній стадії настирливо діяв Володимир Попадинець. Утім, виноградівці, хоч більше не забили, але й у захисті зіграли без помилок. Таким чином, мінімальна перемога господарів у загалом цікавому, змістовному матчі, який зібрав значну глядацьку аудиторію, дозволила виноградівцям вийти до фіналу.

ФК «Ужгород» – ФК «Карпати» (Рахів) – 6:0

Голи: Вадим Селещук, 18; Сергій Машталір, 19, 53; Іван Русин, 48; Антон Предчук, 66; Вадим Ференцик, 87.

Попередження: В’ячеслав Пінковський, 24; Дмитро Рацин, 69; Максим Олень, 85 – Василь Терпак, 68; Іван Микуличинський, 68.

Вилучення: Микола Савляк, 70 (небезпечна атака суперника в боротьбі за м’яч із ризиком нанести травму).

Незважаючи на серйозні кадрові втрати (двоє дискваліфікованих у чвертьфінальному матчі) плюс хвороба й травма двох воротарів, підопічні Мирослава Баб’яка зіграли більш ніж переконливо й здобули розгромну перемогу. Ужгородці були настирливими в атаці. Початок великого виграшу ближче до середини першого тайму поклали два «асисти» Олександра Бако, після яких відзначилися Вадим Селещук та Сергій Машталір. Одразу після перерви гол забив Іван Русин, а за кілька хвилин дубль до свого активу записав Сергій Машталір. Відтак спрацювали ще й заміни «у вигляді» Антона Предчука та Вадима Ференцика. Рахівцям постійно не вистачило концентрації. До того ж на 70 хв. вони лишилися в меншості. Отож ФК «Ужгород» разом із «Севлюшем» зіграє у фіналі.

Що ж, до фіналу потрапили чинний чемпіон області та колектив, який прагнутиме себе показати в другій лізі України. Очікується видовищний заключний поєдинок Зимової першості.

Володимир Тарасюк, ФФЗ

25 березня 2019р.

Теги: футбол, першість, Севлюш, Ужгород

Коментарі

Читатель 25.03.2019 / 14:12:19
А при чем тут зимнее первенство? Весна уже давным-давно на дворе.

НОВИНИ: Спорт

13:17
12-річний закарпатець встановив світовий рекорд у піднятті 32-кілограмової гирі Фото новина
10:20
/ 2
12-річний силач із Закарпаття готується до світового рекорду Фото новина
17:13
/ 1
Мукачівець Ілля Ковач став чемпіоном Європи з пауерліфтингу у присіданні
14:56
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій туристці на Синевирі Фото новина
10:00
/ 1
Закарпатець Олександр Окіпнюк виграв етап Кубка світу з лижної акробатики в Руці Фото новина
12:32
Закарпатський прикордонник виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» у столиці Фото новина
10:10
13-річний Назар Токар з Ужгорода став призером першого Чемпіонату України з дрон-рейсингу Фото новина
16:14
Понад сто учасників з різних громад змагаються на Кубку «Безбар’єрне Закарпаття» у Мукачеві Фото новина
12:40
/ 7
Закарпатський спортсмен увійшов до ТОП-8 на Чемпіонаті світу з кіокушин карате в Японії Фото новина
11:09
/ 1
Мукачівець Ростислав Матьковський поїде на Чемпіонат Європи з кросу Фото новина
18:12
Понад 1300 юних гімнасток змагаються в Ужгороді на ювілейному турнірі «Карпатія 2025» Фото новина
15:45
В Ужгороді стартував чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років Фото новина
11:06
Юні борці Закарпаття вибороли 7 медалей на всеукраїнському турнірі Фото новина
18:05
/ 8
На "Авангарді" відбулися змагання силовиків Закарпаття Фото новина
12:45
Володимир Залевський із Рахова виступить на чемпіонаті світу з дартсу Фото новина
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
14:35
У Мукачеві проведуть чемпіонат району з армрестлінгу
18:33
/ 4
У Мукачеві стартував боксерський турнір «Перлина Карпат» Фото новина
14:55
/ 1
Ужгородські дзюдоїсти здобули золото та срібло на змаганнях у Таллінні Фото новина
15:59
/ 4
На Хустщині відбудеться Боржавська регата на підтримку ЗСУ Фото новина
08:45
/ 7
ФК "Минай" через фінансові труднощі знявся зі змагань в Першій лізі
08:21
Закарпатка Харькова увійшла до складу збірної України на ЧС-2025 з фехтування
13:36
/ 1
Фіналістами Кубка Закарпаття з футболу стали "Севлюш" і "Медея"
13:41
Визначилися півфіналісти Кубка Закарпаття з футболу
» Всі новини