Союзники: РФ і Угорщина домовилися про поставки газу на випадок зупинки транзиту через Україну

Росія і Угорщина домовилися про поставки російського газу на 2020 рік, навіть якщо до кінця цього року не буде досягнуто домовленості про транзит газу між Москвою і Києвом.

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто після зустрічі з главою "Газпрому" Алексєєм Міллером у Москві, повідомляє прес-служба угорського уряду.

"Питання енергетичної безпеки отримало геополітичний тон з огляду на те, що угода про транзит між Росією та Україною закінчиться наприкінці цього року, і ще не було підписано жодного нового контракту. Це означає, що легко може виникнути ситуація, коли Росія більше не буде транспортувати газ на європейський континент через Україну", - сказав міністр.

"Сьогодні ми з генеральним директором "Газпрому" уклали угоду про те, що "Газпром" забезпечить постачання природного газу Угорщині незалежно від того, чи відбудеться транзитна угода між Росією та Україною щодо майбутнього", - додав він.

Міністр пояснив, що Угорщина зможе придбати частину природного газу, необхідного для публічного та промислового споживання, через Австрію, як це було цьогоріч, на додаток до якого ємності резервуарів Угорщини також будуть експлуатуватися.

Він зазначив, що Угорщина має у своєму розпорядженні сховища газу на 6,3 млрд кубометрів.

"Тільки тепер стало дійсно очевидно, наскільки добрим було рішення про будівництво цих складських потужностей, оскільки цьогоріч ми можемо зберігати достатньо природного газу в цих сховищах, щоб гарантувати, що наступного року буде достатньо для забезпечення Угорщини природним газом", - підкреслив Сійярто.

Міністр також повідомив журналістам, що з "Газпромом" досягнута домовленість про те, що Угорщина вже буде закуповувати природний газ, який буде зберігатися в інтересах забезпечення наступного року, і компанія доставить необхідну кількість. "Це означає, що наприкінці цього року ми можемо бути впевнені, що безпека постачання природного газу Угорщини на наступний рік буде гарантована", - сказав Сійярто.

Сторони також обговорили питання продовження "Турецького потоку" через Болгарію і Сербію до Угорщини.

22 березня 2019р.

Теги: транзит, Угорщина, Росія

Коментарі

Горожанин 2019-03-25 / 18:35:09
До точно : і я про то ... у 2010 доголосувалися , до двічі не судимого патрійота ...

точно 2019-03-25 / 00:34:14
Ойой, убивство Щербаня, ширка з ригами - щось новеньке придумайте. "Зовсім недавно" - ахаха, цій побрехеньці вже сто років.
Голосуєте за покидьків, а потім волаєте, як в країні погано. Ну так радійте, зате "кляту Юльку" бортонули...
До війни доголосувалися і все мало.

Вуву 2019-03-24 / 18:15:16
Зовсім недавно "ПРОСКОЧИЛА ІНФОРМАЦІЯ"
... Про те що власне ЛЮЛЯ БУЛА ЗАМОВНИКОМ ВБИВСТВА ДЕПУТАТА ВР. ЩЕРБАНЯ.
(якщо хто ще не забув цю справу часу 1996 року коли премєром був п.лазоренко).
Тому говорити про політичну шлюху що вона "мама тереза" ... Це просто смішно .

jurius 2019-03-24 / 17:14:27
Янукович посадив Юлю в 2011 р., в той час, коли його влада стала майже абсолютної, а Юля залишилася єдиним опозиційним лідером. Але в 2008 р. існувала інша ситуація, коли Юля була при владі і шукала будь-яких кроків залишитися при владі далі. Саме тоді відносини між Юлею та Янеком не здавалися такими токсичними, тим більше що обох доставав Ющенко. Колишні вороги можуть ставати союзниками і навпаки, це цілком природно для політики. Тому казати про невинну Юлю можуть тільки демагоги

точно 2019-03-23 / 13:54:18
Всі розмови про співпрацю Тимошенко і ригів - повна дурня. Вони її у тюрму садили, і не раз, яка співпраця? І зараз плещуть про якісь можливі коаліції, винятково щоб її заплямувати.
А от те, що тут криваві рученята Порошенка прикладено - це 100%.

Вуву 2019-03-22 / 23:01:18
У одного єврея питають ти так молодо виглядаєш а весь в медалях як ветеран.?
Він. Да я ВЕТЕААН.
До нього знову ... Так ти веТеран чи ні ?
Він. Да я ВЕТЕААН.

Так само і луценко ...
Ви генпРокуРоР ?
Він. Так я генпГокуГоГ.

Тбт. Він пГокуГоГ а не пРокуРоР .
... "Не спійманий не злодій"
якщо він каже що він ... генпгокугог ...
То по факту ... Він жеж не каже що генпрокурор.
Можна сказати чи списати на дефект мови . можна .
Але якщо справа пахне криміналом ... Адвокати викрутять.
Так хто луценко ...
дуРак чи дуГак ???

Горожанин 2019-03-22 / 21:47:59
Вчора Порошенко через свого дурня ( пгокургора) срет...ся * по другому і не скажеш ) Держ.Департаментом США , а сьогодні Медведчук із Бойком зустрічаються з Медведевим премєром Росії , нерощумію шо відбувається ....

Горожанин 2019-03-22 / 21:42:41
Давайте посилання ... жменьку розуму вам і вашим друзям з партії Єдиний Центр треба було мати в 2010 році ,чомусь підозрюю що ви з цими людьми співробітничали , або симпатизували їм , і хх лідеру .. давайте посилання ...

Степан Крук -Горожанину 2019-03-22 / 21:31:52
Якщо я вам дам посилання про Бойка і Тимошенко ви готові перед мною вибачитися??? Бо я вас буду закликати мати не тільки совість а й хоч жменьку розуму!!!

Горожанин 2019-03-22 / 21:20:58


Апелювання до Адміністрації сайту. Коментар видалено. Адмін


Горожанин 2019-03-22 / 21:12:00


Ви плутаєте сайти і цитати. І загалом, будете всує знадувати сайт і Адміністрацію - підете в бан. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2019-03-22 / 21:02:06
Судячи з таких прозорих натяків ... Транзиту газу з федарастійі через Украйіну не буде .
В такий спосіб підлі маскалі нам закидають повідомлення ... буде люля буде газ.
Тиснуть федерасти на нас як тільки можуть.


Вуву 2019-03-22 / 18:51:01
Люля ... Це вибачте "слизь вагінальна".
Не дай господь шоб йійі вибрали.
Все старе кодло лишиться на свойіх місцях
І аваков
яценюк
турчинов
бойко ... І решта бариг .

Степан Крук 2019-03-22 / 18:18:59
А що з угорців дивуватися, коли маємо своїх продажників. Сьогодні Медведчук і Бойко зустрілися із Медведєвим у Кремлі. Кремль примусив Бойко зняти свою кандидатуру на президенських виборах на користь Ю. Тимошенко. Водночас, Медведєв порадив запроданцям морочити голову українцям, що в разі обрання Юлі російський газ для України стане на 25% дешевшим.

НОВИНИ: Різне

10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
» Всі новини