Сьогодні з ужгородцями зустрічатиметься Анатолій Гриценко

Сьогодні відбудеться зустріч Анатолія Гриценка з виборцями у місті Ужгород

Сьогодні з ужгородцями зустрічатиметься Анатолій Гриценко

Про це повідомляє анонс події в соціальній мережі Фейсбук.

Зустріч відбудеться о 16.00 на площі Театральній

А.Гриценко - один з кількох опозиційних до чинної влади кандидатів у президенти.

"22 березня працюю в Ужгороді. Запрошую всіх на зустріч, яка відбудеться за адресою: м. Ужгород, площа Театральна. Початок – о 16:00.

Приходьте самі та запрошуйте друзів та знайомих. Буду також вдячний за поширення інформації про подію", - анонсує у Фейсбуку свій візит до Ужгорода сам А.Гриценко.

22 березня 2019р.

Теги: Гриценко, кандидат, вибори

Коментарі

*** 2019-03-25 / 12:21:21
Треба було вибирати,або В.Ф.Януковича,або А. Гриценка,тоді так круто звучало питання боротьби з корупцією. Проголосували за А. Гриценка,а корупція стала міцнішою.Пройшов В.Янукович.Що кажуть економісти про позицію: Уренгой-Помари-Ужгорд?

до Magyar-Hun 2019-03-23 / 05:56:03
А що Бойко? Нічого. Точно не гірше, аніж коли до кривавого карлика їде ваш обісцяний Орбан. Бойко ніколи президентом України не був і не буде. Тому перед тим, як язвити з приводо якогось там "нашого" ушльопка, розберіться зі своїм власним дружбаном Путіна

До ПанЛедида 2019-03-23 / 05:50:36
Ага, Петік якраз тобі, дурневі, і розказував, в кого просив гроші. А Антал саме тобі хвалився.
**йня, розрахована на ідіотів.
Ти з чийого штабу будеш, тваринко?

Вуву до хуна 2019-03-23 / 04:24:13
А ти шо украйінське tv не дивишся ?
Чи лишень виключно мtv ?

Magyar-Hun 2019-03-23 / 02:27:13
А як вам Бойко? (Я не агітую, лем звидаву)

ПанЛедида 2019-03-23 / 01:10:25
Гриценко таке ж гівно як і всі інші. Обставив себп навколо старими пердунами. Які все життя крали і будуть красти. Як приклад - голова його штабу в Закарпатті О.Пєтік. Пєтік був замом Москаля. Все життя просидів в кабінетах. Старий номенклатурщик, який післч призначення головою штабу Гриценка відразу побіг просити гроші у екс ригів Деркача, Синишина, Шніцера, Рати ч т.д... Ось вам ч Рриценко і його команда. А от пан Олександр Антал теж гарно влився ч команду Гриценка. Сьогодні хвастався, що підвіз ща гроші 80 чоловік на мітинг на Театральну.

Михайло 2019-03-22 / 17:09:47
Однозначно тильки за Гриценка сьогодни нам треба зробити серйозний вибир и тут ми мусимо мобилизуавати вси сили тоди отримаем нову Украину з новими людьми , а так хто не хоче зминювати свою державу и думае що в нас вийна и Порошенко все робить добре хай голосуе за Порошенка бачу тут в коментарях пидтримують зе. спитайтеся себе сами яку кадрову политику проведе чи буде питати в народа ? хто очолить силовой блок ,шо робити з кримом и ордло ,вин уникае серйозних питань . Бо просто немае видповиди на них. Якби вси решта кандидати якби думали за майбутне держави давно заняли би свою кандидатуру на користь Гриценка ,а так думають за свои рейтинги та карман може таке бути шо завтра ми не будем мати свою краину.

Іван 2019-03-22 / 15:54:40
за Гриценка та його антикорупційну команду !

Вуву 2019-03-22 / 13:43:45
Зайве ... Більше - менше.
Гімно є гімно.
По стількох роках часу треба ... Бо дійсно треба проводити асенізацію .
А того хтоб міг це зробити .... Нажаль нема.
Грищ має заплямовану репутацію ...
Тому всякий новий президент злодій чи повязаний з фін.махінаціями і дерибаном ... Якщо буде вибраним.
То це буде свідченням того ... Що украйінці як народ не прагнуть до усунення корупційі і злодійства ... А фактично його легімітизаційі в особі нового президента.
Раз народ іде і голосує і вибирає президентом ЗЛОДІЯ І БАРИГУ ...
ЗНАЧИТЬ ВОНИ САМІ ВСЯ НАЦІЯ ЗЛОДІЙІ І БАРИГИ.
Вони ... ("зарубіжні партнери") ... Цього відкрито не скажуть але точно будуть так думати. Будьте певні.

Еган 2019-03-22 / 10:52:44
Можливо, із всіх видів гівна,Гриценко- найменше?Бо перша трійка- це жах.Брррр

Петя Безрукий 2019-03-22 / 08:06:28
Може Данко чи Прометей й не знайдеться - але хоч хто тільки не поросенко.

Вуву 2019-03-22 / 07:54:08
В тому то і фішка ...
Шо хочу а не можу не переживати.
Завжди якось ятрить ... А чум в тих був деголь ... А в тих тетчер а перед тим черчіль.
В інших ататюрк ...
В індійців махатма ганді ... взагалі фантастична людина ... потім індіра ганді .
В американів ... вашингтон ... Лінкольн ... Рузвельт.
А в нас хто ... Шо не президент злодій і барига.
А кандидати ... Люля ... Грищ ... Зє
... ляЖко ... І мордатий вальцман .
Із позапоплічним злодійством ...обманом ... Жадністю і тупістю.

Talisman 2019-03-22 / 07:24:02
Не треба сподіватися на "данко" чи "прометея" - це в корені хибне бажання.
Хтось прийде і зробить нам "світле майбутнє" - не буде цього.
Хто б не став президентом - він в Україні апріорі буде поганим президентом.
Тому не переживайте на рахунок виборів.

byby 2019-03-22 / 07:04:52
Якщо серйозно ... То серед цих кандидатів нема того "данко" ...
чи "прометея" ...
Нема того двигуна який зараз нам всім так потрібен.
А зелєнський ... В РОЛІ президента ... Це сюрреалізм картин сальвадора далі ... В сюрреалістичних реаліях сьогоднішньойі Украйіни.
Я проти нього ... Як і проти інших кандидатів.

Вуву 2019-03-22 / 06:55:28
... "Yes" :-))

О.Д. 2019-03-22 / 06:35:15
Це ви так вишукано агітуєте за Зеленського?

Вуву 2019-03-22 / 06:01:04
Я мав на увазі слово ... МОРДА

О.Д. 2019-03-22 / 05:36:39
По морально-етичних не можна було скидати Януковича. Нє?

А що, взагалі, нам можна: слухняно обирати серед "ближніх" з того кагалу, який нам впарюють?

Вуву 2019-03-22 / 05:32:38
По морально етичним нормам наче не можна ... Але судячи з його ... Як би це назвати ... ???
Дуже "тяжко" працює.
Як інші ... Ну там вова гройсман
... Турчинов ... Аваков ... Маскаль ... Петя ... Пгокугог юга ....

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая