Інтереси Зеленського в ужгородській ОВК представляє звільнений за пиятику екс-очільник ДАІ, що носив "георгіївську" стрічку (ДОКУМЕНТИ)

Інтереси кандидата в президенти України Володимира Зеленського в окружній виборчій комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу №68 з центром в Ужгороді представляє одіозний екс-очільник ДАІ Ужгорода та Олексій Співак.

Інтереси Зеленського в ужгородській ОВК представляє звільнений за пиятику екс-очільник ДАІ, що носив "георгіївську" стрічку (ДОКУМЕНТИ)

Рішення про заміну іншого представника в ОВК прийняла Центральна виборча комісія за поданням виборчого штабу В.Зеленського.

Олексій Співак відомий не тільки тим, що очолював ужгородський підрозділ однієї з найкорумпованіших структур колишньої міліції, а й тим, що 9 травня 2014 року, тобто вже після захоплення Криму Росією і початку російсько-української війни на Донбасі почепив так звану "георгіївську стрічку", що впроваджена президентом РФ В.Путіним як символ "русского міра". На прохання зняти її, оскільки це сепаратистський символ, О.Співак відповів, що не збирається нічого знімати. Раніше Арсен Аваков, на той час в.о. міністра внутрішніх справ, запропонував звільнитись тим працівникам, що бажають носити на собі "колорадські"кольори.

Крім того, як повідомляло Закарпаття онлайн, О. Співака було звільнено рішенням атестаційної комісії після того, як екс-керівника ужгородської ДАІ спіймали п'яним за кермом. Так, 16 вересня 2016 року, біля Боздоського парку в Ужгороді патрульні зупинили автомобіль, на який в анонімному дзвінку до цього вказав невідомий, повідомивши, що ТЗ керує особа напідпитку. Виявилося, що за кермом перебував тодішній в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху Головного управління Національної поліції Олексій Співак. Правоохоронцю запропонували пройти освідчення в Закарпатському обласному наркологічному диспансері, на що О. Співак погодився здати всі необхідні аналізи. Разом з тим, під час попереднього огляду лікарі не виявили ніяких ознак алкогольного сп’яніння в поліцейського, зазначивши у висновку, що О. Співак був тверезий. 

Опісля О. Співак звернувся до суду з прагненням відновлення його на посаді. Попереднє засідання за позовом екс-керівника обласного ДАІ не відбулося через хворобу судді. 

А 15 лютого 2017 року, за підсумком розгляду справи, головуючим суддею Сергієм Рейті було прийняте рішення про задоволення позову О. Співака із відновленням його на посаді.

19 березня 2019р.

Теги: Співак, алкоголь, ДАІ

Коментарі

коментар 2019-03-31 / 20:36:39
А великий народ забив на Крука і зробив свій правильний вибір.

коментар 2019-03-25 / 21:42:35
Можна просто помінятися місцями із ЗЕ,а не говорити стільки.А виходить,що всі вміють робити тільки те,що роблять...

Вуву 2019-03-20 / 20:54:23
Вся гнила стара система не працює ... А затягує в болото.
Потрібно змінювати кадри ..
Проводити люстрацію ...
Далі ...
АБО ВСЕ ... АБО НІЧОГО.

Цікаво 2019-03-20 / 15:52:22
Людина робить в комісії. Не на державній роботі. Але чого нічого не роблять з тими посадовими особами, які сидять на посадах з 2010 року. Їх люстрація минула?!... Вони ще своїх родичів повлаштовували на посади. Їх підвищують. І ніхто корупції не бачить, конфлікту інтересів?! За що загинули люди на майдані, на війні?

Адвокат 2019-03-20 / 12:26:58
Співак до того пристроївся працювати в пдвокатську контору. Ніби для " набратись досвіду". Після того скоренько , за 1500$ вговорив Шевелюка, щоб той помінявся з ним місцем в ОВК, і на цій хвилі заявив в адвокатській контопі, що йому потрібнс підтримка (юридичний супровід його в ОВК), на що, Слава Богу колегами -адвокатами був посланий на ЙУХ. Такі пироги. Комбінація нп проканала.

Степан Крук 2019-03-20 / 11:32:06
Люди, будьте пильними! Ви - великий народ! Не дозвольте над собою насміхатися тим, хто вважає Вас гоями! Не будьте на підтанцьовці в блазнів! Подумайте, як Ви будете жити після цих виборів "завдячуючи" Вашому вибору?!

укр 2019-03-20 / 08:58:34
а ще можна навести приклад президента-діяча мистецтв, драматурга Вацлава Гавела (Чехія). Але Гавел був не тільки діч.мистецтв, але і громадським дічем, мав продердавницьку позицію, боровся з комунізмом, любив свою державу, здається встиг посидіти у вязниці за свої переконання, всіляко підносив у світі свою державу і громадян, не називав свою країну курвою, не насміхався над чехами і т.д. А що робить ЗЕ? Люди думайте головою!

Степан Крук -Інфа для Стьпки 2019-03-20 / 08:32:46
Некоректно порівнювати висування кандидатами театральних, телевізійних та циркових артистів в державах із сталими суспільно-політичними устроями та економікою, де принципи демократії працюють століттями і де президентом можна вибрати хоч кота - нічого в державі не зміниться! Не варто порівнювати країни старої доброї демократії із Україною, де панує безлад і хиткість у всіх сферах суспільного життя. Україні зараз, як ніколи, потрібний сильний, вольовий лідер, державник, котрий зможе вивести країну із глибокої кризи. А вже потім будемо обирати котів!

інфа для Стьопки 2019-03-20 / 08:17:37
40-ий Президент США (1981–1989) від Республіканської партії Ро́нальд Ві́лсон Ре́йган був актором, радіоведучим, шоуменом. Див. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B4_%D0%A0%D0%B5%D0%B9%D0%B3%D0%B0%D0%BD

Степан Крук - ара 2019-03-19 / 23:05:48
Якщо Балога дав команду ЦВК, щоб переміг Зеленський, то я б проголосував за всемогутнього Балогу! А за які заслуги перед батьківщиною я повинен обирати Зеленського? І взагалі, батько у Зеленського поважна людина - професор! А син - клоун! І в кого такий він вдався???

ара 2019-03-19 / 22:54:10
Балога вже дав команду підтримувати зеленському. Хотіли нових обличь - будуть вам, все для народу

Вуву 2019-03-19 / 21:21:04
"Не булоб так весело якби не було так трагічно".

Степан Крук 2019-03-19 / 21:15:44
Співак буде начальником поліції 95 кварталу!

Семйон 2019-03-19 / 20:10:25
Юлія Цап і Олексій Співак- професіонали!

петя 2019-03-19 / 20:02:42
Які ви всі дурні.Узніт ви Співака в гузицю.Людина на даний час пенсіонер-що хоче те і робить.

Докотилися, аж тошнить. 2019-03-19 / 19:47:43
А Юлію Тимошенко представляє Юлія Цап, яка порядністю теж не виділяється. Дно...

Мірко 2019-03-19 / 19:43:24
Свалявчанин міг би і навчитися читати і не розповсюджувати фейки.

свалявчанин 2019-03-19 / 19:27:47
А Смешка в ОВК представляє люстрований прокурор - хабарник Хиля, що накрався землі.

Семен 2019-03-19 / 18:59:37
Гарно живемо! На Закарпатті дві топ-новини: Співак в ОВК та у собаки виявлено сказ. Ну що, як кажуть, без коментаріів.

закарпатець 2019-03-19 / 18:41:05
Ось вам і нові- старі морди. Цей пияк-мент, у випадку виграшу клоуна, щонайменше претендує на пост начальника мвс в області. Голосуємо за коміка, вперед, в минуле)))

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14