Юні фехтувальники з усієї України змагаються в Ужгороді (ФОТО)

У спорткомплексі «Юність» сьогодні відбулося офіційне відкриття Всеукраїнського турніру з фехтування «Дитяча ліга» серед юнаків і дівчат 2004 р.н. та молодших.

250 учасників із різних областей приїхали продемонструвати свою вправність. Окрім закарпатських фехтувальників, у турнірі беруть участь спортсмени з Харківської, Луганської, Запорізької області, Києва тощо. Закарпаття представляють команди з Ужгорода та Мукачева, по 40 осіб у кожній.

Привітав присутніх й Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

Також міський голова подякував тренерам із фехтування Анатолію Герею-старшому та Сергію Горецькому за підготовку наших спортсменів, які здобувають високі результати, популяризацію спорту й збереження традицій закарпатської школи фехтування.

Крім того, учасників змагань вітали заступник начальника управління молоді та спорту Закарпатської обласної держадміністрації Олег Муртазін, представник Національного олімпійського комітету Анатолій Плеханов, президент Закарпатської федерації фехтування Михайло Пантьо, директор обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» Микола Щадей, директор дитячо-юнацької спортивної школи №1 міста Ужгород Анатолій Коломоєць.

Також міський голова Ужгорода Богдан Андріїв нагородив найменших учасниць змагань, які посіли призові місця.

Триватиме турнір і завтра – силами мірятимуться юні фехтувальниці. Початок о 10.00.