Очільницю фракції КМКС Берегова за незаконний перетин кордону суд оштрафував на 3,4 тис грн

11 березня Берегівський районний суд розглядав адміністративний протокол, складений відносно депутатки Берегівської міської ради Кароліни Дорчі.

Очільницю фракції КМКС Берегова за незаконний перетин кордону суд оштрафував на 3,4 тис грн

Кароліна Дорчі є головою депутатської фракції "Демократична партія угорців України (ДПУУ)", членом Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ), а також головним редактором видання «Kárpátalja». А протокол на неї було складено за незаконний перетин кордону. 

Йдеться про незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону України, що за ч.1 ст. 204-1 КУаАП, що передбачає покарання у виді штрафу або адміністративного арешту на строк до п’ятнадцяти діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

У результаті розгляду справи суд оштрафував керівницю фракції КМКС у Берегівській міській раді на 3 тис. 400 грн. Також вона зобов'язана сплатити 384,20 грн судових витрат.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 18 лютого 2019 року на ПП «Лужанка» під час проходження процедури митного оформлення, Кароліна Дорчі стала фігуранткою правопорушення. Воно стосувалося порядку ввезення на територію України нею транспортного засобу на іноземній реєстрації. Так, сперечаючись із охоронцями кордону, мотивуючи нібито правомірність ввезення нею іноземного транспортного засобу, К. Дорчі повідомила митникам, що вона - громадянка Угорщини, і пред’явила паспорт громадянки вказаної країни серії ВН № 6538434 на ім’я Darcsi Karolina.

12 березня 2019р.

Теги: штраф, очільниця, перетин, кордон, Дорчі

Коментарі

njksr 2019-03-31 / 10:36:02
дрочі - суходрочі(((((9

тарас 2019-03-20 / 09:32:17
У Берегівський міськраді немає фракції кмкс.Є фракція UMDSZ, тобто демократична Спілка угорців україни.

Вуву пішоходу 2019-03-14 / 22:26:06
Ще один вчитель ... без педосвіти і без юросвіти ... вчить кому що і як писати
Ха ха ха.

пішохід 2019-03-14 / 19:21:37

виправлення
ЩЕ один...

пішохід 2019-03-14 / 19:20:38

Пішоходу 2019-03-14 / 18:21:09

Що один "нагуглений", який не розуміє різниці між ствердженням (з обгрунтуванням) та припущенням (вільною фантазією)...)))

Пішоходу 2019-03-14 / 18:21:09
А як бубу нижче написав "я думаю".
То шо ти пи$&и#.

До патріота 2019-03-14 / 18:18:41
В Україні є стаття 25 конституції, громадян України не може бути позбавлений Українського громадянства.В Україн немає чіткого тлумачення існуючих законів як в нема покарання за подвійне громадянство.крапка

До патріота 2019-03-14 / 18:15:58
Стаття 2 пункт 4 Україна визнає право громадянина на зміну громадянства.Українец має право отримати громадянство будь якої країни.Теж саме у Словакії,Словакія визнає право громадянина отримати громадянство будь якої країни але при цьому карає тим що позбавляє словацького громадянства.

пішохід 2019-03-14 / 09:17:21

Судячи з дописів, Вуву, вам просто не треба коментувати любі правові питання з виглядом доктора юридичних наук)))
Все, про що ви строчите по темі К.Дорчі - це роздуми пересічного обивателя, без жодних юридичних підстав чи наслідків.

Просто починайте свої коменти з подібних питань зі слів: "Я би хотів", "мені здається", "можливо би було краще так".
Це буде чесніше з вашої сторони, і не буде викликати явних негативних емоцій щодо ваших "гасел", здобутих у безсонних ночах вашої гуглівської освіти)

патріот 2019-03-14 / 07:25:45
Сергієві
Не в лоб, так по лобі.

Хіба це не є забороною подвійного громадянства? Хіба можна в Словаччині бути і громадянином цієї країни, і Угорщини одночасно?

Вуву 2019-03-14 / 07:12:13
Я думаю можна робити простіше ... Спіймали нашого з йіхнім паспортом ...
Розворот - поворот і от ворот .
Раз звідти має паспорт і все решта ... То хай там і живе.
І нікому тут мозги не €Б@ і права не качає.
Хто хотів ну то хай має по повній програмі.

Сергій 2019-03-14 / 06:43:39
Ніяка країна світу не забороняє громадянину набуття громадянства іншої країни, забороняє подвійне громадянство ,отримав паспорт здай другий це забороняють.

Сергій 2019-03-14 / 06:36:04
До патріота,сам ідіот.Може що у Словаччині заборонене то правда але не набуття іншого громадянства,отримав інше заберають словацьке.Подвійне заборонене.Спочатку коли на інших пишеш ідіот подивися у дзеркало.

патріот 2019-03-13 / 21:03:03
Сергію, ти ідіот, чи просто косиш під ідіота?
"...абуття іноземного громадянства,це взагалі не можна забороняти,бо така заборона підриває основи демократії." А нічо, що в сусідній Словаччині, члені ЄС і НАТО, подвійне громадянство - заборонене законом? І що, від того країна стала недемократичною? Ні, просто у кожної країни - свої державні інтереси, зумовлені об'єктивними обставинами і геополітичним становищем.
А порядок ввезення в Україну транспортних засобів також чітко регламентується законом. І сися паніка його явно порушила.
Це ви косите під європейця, а по суті - совок совком. Бо в Єропі дотримання закононості - безсумнівний пріоритет. А у вас - можливість для маніпуляцій.

Сергій 2019-03-13 / 20:41:06
Деякі говорять про европу але у головах СРСР -30 років

Сергій 2019-03-13 / 20:39:50
А читати як дехто пропонує конфіскацію авто то . .. Як конфіскувати авто яке легально куплене та експлуатуєтся?Має техогляд та страховку?І не перевозить ніяких заборонених товарів ..Як за що?Любий міжнародний суд покарає інстанцію яка незаконно конфіскувала транспортний засіб

Сергій 2019-03-13 / 20:34:49
Читайте новини,вона вже подала до суду проти прикордонників.Вона перетинала кордон з Укр паспортом,її обшманали так знайшли Хун паспорт.І суд вона виграє.Деяких тут аш розриває що дехто має Хун паспорт але нічого з цим ніхто не зробить.Нема покарання за це, конституція не забороняє набуття іноземного громадянства,це взагалі не можна забороняти,бо така заборона підриває основи демократії.крапка.Якщо вона депутат до має скласти мандат.

Вуву 2019-03-13 / 15:41:53
Судячи з дописів виглядає так що треба викорінювати виключно велику корупцію .... Ну там віллу в порошонка ... І тд тп.
А от дрібну чіпати не треба ... Давайте мараторій накладем поки не виросте до великойі.
А якщо серйозно ....
То просто кожен з нас якби сумлінно виконував свою роботу ... На своєму місці ... В нас би корупційі не було.
Але з тойі ситуаційі що маєм ... Зрозуміти можна кожного ... І разом з тим не мжливо.

Це я 2019-03-13 / 11:01:13
Вуву, авто не могли конфіскувати, навіть теоретично, з тої простої причини, що її не було!
Кароліна йшла пішки. А вона не сперечалася з охороною на кордоні як пишуть, і не витягувала різні паспорти. А при предявленні українського паспорта її повели на особистий досмотр.
За словами співробітника таможні під час судового розгляду, який проходив тоді свідком, у компютері біля прізвища Дорчі фігурує буква "О", що для них означає, цю особу потрібно шмонати.

пішохід 2019-03-13 / 09:43:04

Вуву, не блудіть. Коли "конфіскуєте" (у вашій уяві!) квартиру у Румунії у Москаля чи віллу Порошенка в Іспанії, які оформлені НА ДРУГИЙ ПАСПОРТ цих "панів" (у Інеті є ксерокопії цих паспортів!) - ось тоді і повернетесь до авто К.Дорчі)))
Вибачте, але ви, як та шавка, що скавучить із поста в пост на караван корупції України, який, на вашу думку, очолює саме К.Дорчі)))

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая