Порошенко на Закарпатті "відкриє" аеропорт, візьме участь в економічному форумі і побуває на Красному полі

Як підтвердили інтернет-виданню "Закарпаття онлайн", на п'ятницю, 15 березня, заплановано робочий візит в область Президента України Петра Порошенка.

Порошенко на Закарпатті "відкриє" аеропорт, візьме участь в економічному форумі і побуває на Красному полі

О 10:00 П.Порошенко має взяти участь у відновленні роботи аеропорту "Ужгород".

О 11:00 він відвідає економічий форум на заводі "Джейбіл" поблизу обласного центру.

О 15:00 Президент України на меморіальному комплексі "Красне поле" візьме участь у заходах до 80-ї річниці проголошення Карпатської України.

В Адміністрції Президента наполягають, що робочі візити П.Порошенка в регіони не є передвиборчою агітацією кандидата в президенти.

 

12 березня 2019р.

Теги: Порошенко, візит

Коментарі

Ігор Смешко 2019-03-21 / 22:40:26
Ігор Смешко - єдиний кандидат, достойний поста президента, який може врятувати Україну від подальшого занепаду!

бувший хустянин 2019-03-14 / 09:29:25

С.Круку

"…А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби. Німії, подлії раби! Підніжки царськії, лакеї капрала п"яного! Не вам, не вам, в мережаній лівреї, донощики і фарисеї, за правду пресвятую стать і за свободу! Розпинать, а не любить ви вчились брата! О роде суєтний, проклятий, коли ти видохнеш? Коли ми діждемося Вашингтона з новим і праведним законом?А діждемось-таки колись". (Т.Шевченко,"Юродивий").

Вуву 2019-03-13 / 21:57:15
Виділіть для вальцмана участок землі на "красному полі" (про всяк випадок).
Може захоче спонтанно посадити "5 ЗОЛОТИХ СОЛЬДО" ... І ПАМЯТНЕ ДЕРЕВО. На них.

Вуву 2019-03-13 / 09:44:26
Маскаль вже готується ... Шнурки до черевиків біглює.

Степану Круку 2019-03-12 / 21:28:43
Витак говорите ніби Тимоханя уже стала президетом, завела країну у економічну чорну діру, іще збільшила рівень корупції (по після Юща та Яника я думав хуже нікуди але Порох показав, що можна і гірше) в епоху сворення низки антикорупційних (безтолкових) органів, продовжила війну на Сході та іншим шляхом винищила більшу частину військового потенціалу та ще й заробила на цьому!!! ПО екзитполу перший Зельонський а те, що буде страшна фальсифікація та тиск адмінресурсом у користь Петі розуміють усі. За кого голосувати Степане діло Ваше, але цього покидька ви невиправдовуйте переміщуючи увагу на інших кандидатів. "даже после самой темной ночи наступает рассвет" надіємось не дивлячись на те хто переможе (тільки не чинний) цей світанок наступить у нашій рідній Україні.

Літун 2019-03-12 / 20:40:50
Кому потрібний той літак до Києва крім бандюків-чиновників? нікому. Є пірошка на Будапешт, буде скоро до Кошіце і все це з Мукачева де і треба новий сучасний аеропорт а не бахати мільйони у теперішню бомжатню з купкою пенсіонерів. Після 31 навіть того "золотого" рейсу не буде бо ті клієнти або сядуть у кецок або махнуть в Ізраїль (з відти немає видачі). Про економіку - треба вимагати поновлення для Закарпаття ВЕЗ.

Вуву 2019-03-12 / 19:20:45
Всі вперто хочуть іти на вибори і вибирати в президенти ...
"ЗЛОДІЯ СЕРЕД ВСІХ ПРЕТЕНДЕНТІВ ЗЛОДІЙІВ."

Ви подумайте ... Якщо президент в Украйіні буде вибраний з кримінально - корупційним минулим ... Тбт. ЗЛОДІЙ ...
То як на нас Украйінців буде дивитись світ.
Як на злодійів які вибрали собі в президенти НАЙБІЛЬШОГО ЗЛОДІЯ І БАРИГУ.
Хто тоді захоче з нами мати справу ... із злодіями ???
Хто ... Яка крайна захоче мати з нами справи ... Помагати нам ... Підтримувати нас ???
ВИ ПРО ЦЕ ПОДУМАЛИ.
ДЛЯ ЧОГО ЗАГИНУЛА НЕБЕСНА СОТНЯ ???
Для чого тоді був весь той майдан ???
ЩОБ МТ ЧЕРЕЗ ПАРУ ДНІВ ІШЛИ ВИБИРАТИ В ПРЕЗИДЕНТИ ЗЛОДІЯ ... ???
То яких змін ВИ ХОЧЕТЕ ???
Від кого ... ???
Від вальмана бариги ...
Капітельманши злодюги ...
Крадія грища із смешком ...
Чи коміка - кло(ув)на
НЕМА НІ ОДНІЄЙІ ПОРЯДНОЙІ КАНДИДАТУРИ.
ТІЛЬКИ БОЙКОТ ЦИХ ВИБОРІВ ... ІЗ ПОДАЛЬШИМ ВИВЕДЕННЯМ ЦИХ КАНДИДАТІВ ІЗ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ ... ЯК НЕ ПРОХІДНИХ ...
МАЄ ЗАТВЕРДИТИ В.Р.
(НЕ ЗАХОЧУТЬ . РОЗІГНАТИ В.Р.)
І ПОЧАТИ ВИСУВАТИ НОВИХ КАНДИДАТІВ.
ЗА ЦЕЙ ЧАС ПРИНЯТИ ЗАКОН ПРО ІМПІЧМЕНТ ПРЕЗИДЕНТА ... В ТЕРМІНОВОМУ ПОРЯДКУ ... А ТАКОЖ ПРО ЗНЯТТЯ ДЕПУТАТСЬКОЙІ НЕДОТОРКАНОСТІ.
Інакше і далі нас будуть заживо гнойіти ... Свойі яценюки ... Гройсмани ... Турчинови ... І всяка інша нечесть ... Вілкули ... Рабіновичі бойки ....
"АБО ЗАРАЗ АБО НІКОЛИ " !

Вуву пенсіонеру 2019-03-12 / 18:59:02
Капітельманша ... То щета сука ... Як кажуть ... "що хрін за редьку не солодший".
Що вона що вальцман ... Два чоботи однієйі пари.
Он на "ю тубі" є йійі розмова з "бенєю" ... А в свойіх відповідях кореспенденту ... "Бреше як співає".
Тепер та стіна оборонна "сєні кроліка" ... Він жеж теж під йійі крилом і заступництвом був.
Тому не дуже капітельманшу виносіть що біла і пухнаста ... А краще перегляньте про нейі інформацію за попередні роки.
Вона це по простому ... політична шлюха.
(Можнаб і повія але шлюха ... Значно краще).
Як йійі в програмах шустера виводили на чисту воду ...
Про шо мова ?

пенсіонер 2019-03-12 / 18:25:10
А скажіть Степане чим Тимошенко страшніша від Порошенко?
Що наживалася на війні з кумами?
Чи може обіцяла солдатам по 1 тисячі гривень в день і мільйонні страховки?
А може вона паради на Хрещатику проводила і вручала Гелетеям ордени, коли під Іловайськом гинули добробатиі просили допомогу?
Чи може в неї є фабрики в Росії, а може знайшли рахунки в офшорах.
А може це вона відрядила кума Путлера Медведчука в Мінськ представляти Україну?
Чи вона була в уряді Януковича міністром.

ЛОХОТРОН 2019-03-12 / 16:41:02
Був в аеропорту! УЖАС!

Magyar-Hun 2019-03-12 / 15:24:58
Бувшему: 1. Ви праві, це якраз той момент, коли прямо мож казати гаранту що про нього думають люди 2. Ваш не дивно, що керманичи КУ першими утікли, і Волошин наприклад помер не у тюрми "загарбника", а у тюрми "визволителя"?

Степан Крук -пенсіонеру 2019-03-12 / 15:24:53
Мене перестали розуміти і це, впершу чергу, моя проблема! Питань до Пороха мільйон... Але я не про це! Зрозумійте: групіровки, які комуфлюються під націоналістів ведуть до влади Тимошенко, котра є врази гіршим ворогом України, ніж Порошенко. І таки приведуть... А тому, я не бачу потреби вподальшому щось коментувати аж до виборів 2023 року. Агой!!!

Вася 2019-03-12 / 15:12:38
Чому ніхто з журналістів не пише про те, що працівників Ужгородської РДА ПРИМУСОВО по спискам заставляють їхати на красне поле?????

пенсіонер 2019-03-12 / 15:08:54
А що Степане нема підстав задати Порошенку питання чому банда Свинарчуків не на нарах?
Чи може по вашому Тимошенко на яку ви звертаєте увагу винна в Іловайській та Дебальцевській трагедіях?
В останній, до речі, найбільше загинуло хлопців із нашої 128 бригади.
Я теж не завжди погоджуюсь з Вуву, але тут він правий на 100%.

Бодя 2019-03-12 / 15:04:54
добре би було аби порох до красного поля поїхав на авто аби відчув на собі якість наших доріг

Степан Крук 2019-03-12 / 14:49:44
в моєму попередньому коменті слово "богоджуюся" із-за насморку!

Степан Крук -бувший хустянин 2019-03-12 / 14:47:10
Вперше не богоджуюся із "бувшим хустянином". І не лукавлю! Невже ви не помічаєте, що комуфльовані підрозділи, котрих ви називаєте патріотичними силами - це аваковські "тітушки", задача котрих чморити Порошенка на користь Тимошенко. І це не є моєю субєктивною думкою, про це пишуть достатньо обєктивні аналітики та журналісти. Я завжди на стороні патріотично налаштованих і навіть націоналістичних осіб та організацій, але я проти, щоб мене дурачили їх недоправлені дублікати. Я б погодився із вашою думкою, коли б не це АЛЕ...

Тарас 2019-03-12 / 13:15:09
Обов'язково одягніть шапки та повтерайте носи від мокроти, може доведеться когось потягнути за носа,або шапку зкинути.

бувший хустянин 2019-03-12 / 12:14:48

Вперше погоджуюсь з Вуву.
Відзначення 80-ї річниці проголошення Карпатської України - це не закрите дійство від народу для П.Порошенка, Г.Москаля та їх Ко.
Є багато дійсно патріотичних українських партій та організацій, які не зганьбили себе, на відміну від головнокомандуючого Порошенка під Іловайськом.
І які мають набагато більше підстав відзначати цю дату на Красному Полі, на якому колись свідомо загинули молоді хлопці за Карпатську Україну.

Крім того, сьогодні в Хустській РДА голова БПП Москаль особисто зустрівся з активом (агітаторами) БПП району та міста щодо проведення урочистостей на Красному Полі та відкритті виставою відремонтованого Закарпатського обласного театру драми і комедії.

Я стверджую, що це є пряма агітація за П.Порошенка із зловживанням службовими обов'язками Г.Москаля у робочий час. Але правоохоронці цього, звичайно, "не помітять"...

Тому, пане Крук, не лукавте. Закарпаття - звісно, гостинний край. Але не у той час, коли вирішується його доля. Що і було доведено молодими хустянами мадярам на Красному Полі 80 років тому назад.
Хочу я вчути великого цімбора мадяр Г.Москаля, щоб він десь прилюдно засудив Мадярщину за події 1939 року? - Нигда у життю, маючи у кишені другий мадярський паспорт!(((

Тому щиро вітаю всіх патріотів України на гостинній Срібній Землі, які знайдуть можливість завітати на Красне Поле 15 березня, щоб висловити свою громадянську позицію.
А Порошенко... А Порошенко, як на мене, - це вже минуле України. На яке просто не треба звертати уваги. Вже ніхто і звати ніяк.

Унгрварош 2019-03-12 / 11:45:35
ЙОЙ, як радуєся Степан Крук, літак пролетів, яке диво:) та не смішіть тут нас, так враження, що він буде на тому літаку літати в Київ і із Києва? Ціни на квитки такі, що вже через пару місяців знову закриють рейси через непотрібність! в Людей на хліб та комуналку не вистачає. Всім зрозуміло, що відкриття рейсу це просто передвиборний трюк короля Рошену Петра! І якби на його мітинги не звозили простих бюджетників, яким роти позатикали, а запросили пенсіонерів простих, які виживають, то вони б Петю розірвали на шматки вмісті із купою охорони, і не треба було б Азова та нацкорпусу! Довели країну до прірви тварі!

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср