Проект спрямований на дитячу аудиторію та передбачає запровадження у музеї Школи юного екскурсовода, підготовку та видання дитячого путівника по музею «Ремесла та промисли Закарпаття», розробку та друк буклетів з квестом-маршрутом для 3-ох вікових категорій дітей, що зробить огляд експозиції музею певною грою у пошуках найцікавіших експонатів. Даний проект дасть змогу дітям за допомогою освітнього гуртка та цікавої гри дізнаватися про архітектуру, побут та традиції Закарпаття.
Завершальним етапом проекту стануть «дитячі» дні в музеї, коли діти зможуть використати отримані знання в «Школі юного екскурсовода», відчути себе в ролі справжнього музейного працівника та проводити підготовлені ними екскурсії для дітей та дорослих. Всі учасники «Школи юного екскурсовода» будуть нагородженні грамотами та призами. Також протягом трьох днів всі охочі зможуть взяти участь у майстер-класах до Міжнародного дня захисту дітей (гончарство, розпис посуду, виготовлення екоторбинок та іграшок), що відбуватимуться на території музею.
Партнер проекту – ГО «Щасливі діти», повідомили Закарпаття онлайн у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.
*** 2019-03-11 / 15:08:07
Позичаємо традиції у Полтави. Юний екскурсовод-натураліст,тобто тенденція на природу,джерела. А полтавчани,мають традицію:народився хлопчик,садять дуб,народилася дівчика,садять липу.