Порошенко призначив головою Великоберезнянської РДА Василя Кірика

Відповідне розпорядження президент підписав сьогодні, 4 березня.

Порошенко призначив головою Великоберезнянської РДА Василя Кірика

Сьогодні, 4 березня, президент Петро Порошенко призначив на посаду голови Великоберезнянської РДА Василя Кірика.

Відповідне розпорядження №30/2019-рп розміщено наофіційному сайті глави держави.

Відповідним документом постановлено "Призначити КІРИКА Василя Івановича головою Великоберезнянської районної державної адміністрації Закарпатської області зі строком випробування три місяці".

04 березня 2019р.

Теги: призначення, Василь Кірик

Коментарі

До пенсіонера 2019-03-20 / 16:01:48
Ну Василь Іванович молодець. Розворушив корупційне кодло. Повтікали на лікарнЯний? Когось возили на скору? Що схопило сердечко! Там має уже бути кру, економічна поліція. І най не забудуть в фейсбуці дати великий коментар.

Микола 2019-03-06 / 12:24:18
піде він нах... скоро, разом з Геною і Пєтьою...

пенсіонер 2019-03-06 / 12:21:38

Оленко, вам самій не смішно, про що ви пишете?
Так, хоч генерал-губернатором НА МІСЯЦЬ назвуть цього пана - і що зміниться у трудовій дисципліні РДА? Лікарняний любого незгідного з ним чиновника буде тривати довше, чим він буде робити!

На мою думку, таке призначення це суто технічний крок АП, що б челядь нічого не розікрала по кабінетах, дуже не пиячила та відмічалась на роботі за ті копійки, що там їм платять. І все.
Така картина зараз, до речі, по всіх РДА та в ОДА. Це називається "місяць на чемоданах")))
Тому жодний тверезомислячий чиновник РДА, ОДА (по всій Україні!) зараз не робить жодного конфліктного руху.
Тим більше, що із створенням ОТГ по всій Україні всім чиновникам РДА, ОДА прийдеться падати на коліна перед громадами, щоб їх взяли і далі робити "папірьову" роботу.
Ці ж нероби більше ничого не знають робити, ані руками, ані головою...)))

Оленка 2019-03-05 / 22:38:32
Вся проблема в тому що Василь Іванович почав наводити порядок. На роботі управлінець. Многим це не подобається. То не Симочкові казки розказувати. Многим не вдається його надурити. А вся проблема в тому шо многі казали та хто він? він лише т.в.о. А тут раз і голова РДА.

Нiк 2019-03-05 / 17:43:47
Його до баранiв, до своiх!

Кент 2019-03-05 / 09:25:43
Через місяць майжек назад од вівцям)

Березнянський депутат 2019-03-05 / 08:41:19
Висловлювання Кірика стосувалося не АТОвців, а Пугінського, який був оформлений в РДА на посаду водія, за що справно отримував зарплату, жодного дня не будучи на роботі. Коли Кірик запропонував Пугінському або ходити на роботу, або звільнятися, той, разом із Симочком стали погрожувати Кірику всілякими негараздами. От Кірик і сказав на нараді, що хоч Пугінський і великий герой, але зарплату просто так отримувати не буде.

Віталій Грегор 2019-03-05 / 01:14:30
Комуняка і латентний сепаратист, який мають люструвати місцеві чим скоріше шляхом переміщення його в кабінет його рівня - в СМІТНИК. Особливо за його висловлювання в бік атовців!! Вже скоро..

пенсіонер 2019-03-04 / 22:30:40

А хто ще з адекватних, більш-менш впливових людей Березнянщини піде сьогодні на місяць (під час президентських виборів!) головою РДА?)))
Ніколи не чув за цього челядника, але впевнений, що це звичайний дрібний чиновник з останніх номерів кадрового резерву цього району.
Якому вже точно нема що втрачати. І скорше всього під "пінзію"))

Степан Крук 2019-03-04 / 20:55:51
Це рекомендація любителя проводів баранів на полонину Г. Москаля!

Махно 2019-03-04 / 20:46:51
Призначили чабана верховинським баранам

Влас 2019-03-04 / 19:32:35
Кірик був начальником пенсійного. бувший великий регіанал. Кажуть ховався в пенсійному в туалеті коли люди в 2014 році майданили

Степан Крук 2019-03-04 / 18:16:51
Це жарт такий? Які три місяці випробування? Через місяць новий президент посадить в це крісло іншого голову РДА

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 1
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"