Порошенко призначив головою Великоберезнянської РДА Василя Кірика

Відповідне розпорядження президент підписав сьогодні, 4 березня.

Порошенко призначив головою Великоберезнянської РДА Василя Кірика

Сьогодні, 4 березня, президент Петро Порошенко призначив на посаду голови Великоберезнянської РДА Василя Кірика.

Відповідне розпорядження №30/2019-рп розміщено наофіційному сайті глави держави.

Відповідним документом постановлено "Призначити КІРИКА Василя Івановича головою Великоберезнянської районної державної адміністрації Закарпатської області зі строком випробування три місяці".

04 березня 2019р.

Теги: призначення, Василь Кірик

Коментарі

До пенсіонера 2019-03-20 / 16:01:48
Ну Василь Іванович молодець. Розворушив корупційне кодло. Повтікали на лікарнЯний? Когось возили на скору? Що схопило сердечко! Там має уже бути кру, економічна поліція. І най не забудуть в фейсбуці дати великий коментар.

Микола 2019-03-06 / 12:24:18
піде він нах... скоро, разом з Геною і Пєтьою...

пенсіонер 2019-03-06 / 12:21:38

Оленко, вам самій не смішно, про що ви пишете?
Так, хоч генерал-губернатором НА МІСЯЦЬ назвуть цього пана - і що зміниться у трудовій дисципліні РДА? Лікарняний любого незгідного з ним чиновника буде тривати довше, чим він буде робити!

На мою думку, таке призначення це суто технічний крок АП, що б челядь нічого не розікрала по кабінетах, дуже не пиячила та відмічалась на роботі за ті копійки, що там їм платять. І все.
Така картина зараз, до речі, по всіх РДА та в ОДА. Це називається "місяць на чемоданах")))
Тому жодний тверезомислячий чиновник РДА, ОДА (по всій Україні!) зараз не робить жодного конфліктного руху.
Тим більше, що із створенням ОТГ по всій Україні всім чиновникам РДА, ОДА прийдеться падати на коліна перед громадами, щоб їх взяли і далі робити "папірьову" роботу.
Ці ж нероби більше ничого не знають робити, ані руками, ані головою...)))

Оленка 2019-03-05 / 22:38:32
Вся проблема в тому що Василь Іванович почав наводити порядок. На роботі управлінець. Многим це не подобається. То не Симочкові казки розказувати. Многим не вдається його надурити. А вся проблема в тому шо многі казали та хто він? він лише т.в.о. А тут раз і голова РДА.

Нiк 2019-03-05 / 17:43:47
Його до баранiв, до своiх!

Кент 2019-03-05 / 09:25:43
Через місяць майжек назад од вівцям)

Березнянський депутат 2019-03-05 / 08:41:19
Висловлювання Кірика стосувалося не АТОвців, а Пугінського, який був оформлений в РДА на посаду водія, за що справно отримував зарплату, жодного дня не будучи на роботі. Коли Кірик запропонував Пугінському або ходити на роботу, або звільнятися, той, разом із Симочком стали погрожувати Кірику всілякими негараздами. От Кірик і сказав на нараді, що хоч Пугінський і великий герой, але зарплату просто так отримувати не буде.

Віталій Грегор 2019-03-05 / 01:14:30
Комуняка і латентний сепаратист, який мають люструвати місцеві чим скоріше шляхом переміщення його в кабінет його рівня - в СМІТНИК. Особливо за його висловлювання в бік атовців!! Вже скоро..

пенсіонер 2019-03-04 / 22:30:40

А хто ще з адекватних, більш-менш впливових людей Березнянщини піде сьогодні на місяць (під час президентських виборів!) головою РДА?)))
Ніколи не чув за цього челядника, але впевнений, що це звичайний дрібний чиновник з останніх номерів кадрового резерву цього району.
Якому вже точно нема що втрачати. І скорше всього під "пінзію"))

Степан Крук 2019-03-04 / 20:55:51
Це рекомендація любителя проводів баранів на полонину Г. Москаля!

Махно 2019-03-04 / 20:46:51
Призначили чабана верховинським баранам

Влас 2019-03-04 / 19:32:35
Кірик був начальником пенсійного. бувший великий регіанал. Кажуть ховався в пенсійному в туалеті коли люди в 2014 році майданили

Степан Крук 2019-03-04 / 18:16:51
Це жарт такий? Які три місяці випробування? Через місяць новий президент посадить в це крісло іншого голову РДА

НОВИНИ: Політика

06:22
Понaд 1300 виборців тимчacово змінили місце голосувaння, щоб проголосувати в Ужгороді
05:44
Проголосувати на виборах 31 березня можна і з ID-карткою, і з паспортом-книжечкою
09:17
/ 4
У центрі Ужгорода зафіксували друковану агітацію Ляшка без вихідних даних та повідомили поліцію
02:11
/ 19
Сьогодні з ужгородцями зустрічатиметься Анатолій Гриценко
13:11
/ 1
На Закарпатті голосувати на президентських виборах збираються вже 315 переселенців
14:36
/ 120
В Ужгороді генконсульство Угорщини самовільно встановило провокативний імперський пам'ятник
07:43
/ 9
Москаль у Берегові провів нараду без преси і світла – ЗМІ
09:45
/ 5
Уроки Карпатської України
09:14
/ 44
Інтереси Зеленського в ужгородській ОВК представляє звільнений за пиятику екс-очільник ДАІ, що носив "георгіївську" стрічку (ДОКУМЕНТИ)
10:12
/ 11
Ужгородські листи Порошенка можуть бути прихованою агітацією - ОПОРА
01:49
/ 1
На Закарпатті 21 кандидат у президенти делегував членів ДВК
18:02
/ 12
В Ужгороді у поштових скриньках містяни знаходять "листи від Президента"
08:35
/ 7
Угорці Ужгорода вперше відзначили річницю своєї революції не біля Петефі
10:12
/ 9
ФОТОФАКТ. На площі Петефі в Ужгороді монтують сцену для Порошенка
10:18
"Земан у квадраті": чому словацькі вибори можуть принести неприємний сюрприз Україні
17:33
/ 38
Очільницю фракції КМКС Берегова за незаконний перетин кордону суд оштрафував на 3,4 тис грн
08:37
/ 5
Професор-славіст з Австрії Міхаель Мозер в Ужгороді: "Мова, яка може об'єднати всіх русинів, – українська"
07:59
/ 35
Порошенко на Закарпатті "відкриє" аеропорт, візьме участь в економічному форумі і побуває на Красному полі
10:53
/ 1
До поліції Закарпаття надійшло 87 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства
09:49
/ 17
За спробу перетину кордону за угорським паспортом керівниця фракції КМКС у Берегівській міськраді відповість у суді
10:18
/ 2
Політв’язня Івана Мирона нагородили "Золотим ведмедиком"
21:00
/ 5
Професор-мовознавець з Відня прочитає лекцію "Чи існує "русинська мова"?"
10:48
В Івано-Франківську затримали двох студентів із Закарпаття, які, ймовірно, розмальовували стіни будинків
07:31
/ 19
Член фракції Порошенка в парламенті Брензович: "Закарпатські угорці в першому турі не підтримають жодного з кандидатів"
07:09
/ 7
В Ужгороді на зустріч кандидата Бойка з активом закарпатських угорців не пустили журналістку "UA:Закарпаття" – ОПОРА