"Вперше бачу слугу народа на тому місці, якого вона заслуговує": гурт "ТІК" у новому кліпі висміяв кандидатів у президенти

Гурт “ТІК” презентував новий кліп “Циклони”. У ньому музиканти насміхаються із кандидатів у президенти та дають свою оцінку виборчій кампанії в Україні.

Схоже, президентські перегони у них асоціюються із купою лайна.  Адже, за сюжетом, голова виборчої комісії у одному з українських сіл ледь не тоне у купі непотребу посеред свого кабінету. Рятувати  жінку-посадовця доводиться місцевому асенізатору, якого чудово зіграв комедійний актор Віктор Андрієнко.

У пісні соліст гурту "ТІК" завуальовано згадав і Зеленського , і Тимошенко. "Так що, у нас знову не має вибору?" – співає Віктор Бронюк. І вже наступними рядками натякає своїм шанувальникам щодо своїх особистих політичних симпатій:  "Не знаю, як вам, ну а як по мені – в шоколаді трохи ліпше, ніж у л*йні".

03 березня 2019р.

Теги: вибори, ТІК, Циклони

Коментарі

Гидко дивитися 2019-03-05 / 15:17:12
Зняв дурню, всіх обгадив,але підлизав кому треба, тепер ТІК буде в "шоколаді".Фу,а засмерділо зовсім не шоколадом.

Степан Крук -Андрію 2019-03-04 / 19:59:35
На додаток: поки ми будемо рабами політтехнологій - ми будемо рабами!!!

Степан Крук -Андрію 2019-03-04 / 19:56:06
Вибір за вами! Але я хочу, щоб Ви зрозуміли одну річ: спочатку за великі гроші створюються фейкові рейтинги, а потім виборців спонукають голосувати за "рейтингових" кандидатів. В соціологів зараз жнива! Таким чином виборці потрапляють у звужене коло виборчого поля. Пропоную розірвати ці створені оліархами сітки і голосувати за тих, хто не має дутого (роздутого) рейтингу. Таким чином ми покажемо велику дулю тим прикормленим соціологам та політологам, спутаєио їм карти. Особисто я ще не обрав свого кандидата, можливо це буде Смешко, але подивлюся, час ще є...

Андрій 2019-03-04 / 19:34:49
Ну і за кого ви пропонуєте?Я особисто окрім Зеленського нікого не бачу...

Степан Крук 2019-03-04 / 10:22:53
Ніхто не принижує українців так, як роблять це самі українці! Якщо в рейтингу кандидатів лідер клоун Зеленський - це серйозний сигнал для всіх нас, що нація є важкохворою. Що прихильники чекають від цього кандидата? Боротьбу із корупцією? Не будьте смішними, Ви можете собі уявити,що Зеленський бореться із Коломойським? Чекаєте серйозних змін в економічному розвитку? Не смішіть коміка! Комік Зеленський - головнокомандувач ЗСУ? Блін, ржу!!! Народ, що твориться у ваших головах? Чому Ви обираєте між клоуном та баригою? Придивіться до інших кандидатів. Юлю не помічайте...Самі обираєте непотріб, а потім від непотрібу страждаєте. Мені Вас не шкода!!!

Вуву 2019-03-04 / 09:06:53
Пісня стилю ... Хто не скаче той маскаль.
Цікаво а маскаль в ода на підтримку вальцмана - бариги вже скаче ...
Чи ще не почав бо гімно з його кабінета асанізатором не відкачали.?

Горожанин 2019-03-03 / 21:56:50


Реклама - платна. Політична реклама - значно дорожча за звичайну. А на рекламу вказаної особи на сайт Закарпаття онлайн у вас просто не вистачить грошей, навіть якщо вам сприятиме весь бюджет РФ. Коментар видалено. Адмін


Андрій 2019-03-03 / 21:11:12
В принципі віб Бронюка більше і годі було чекати, запроданці завжди були між українцями. Правда, щодо співу, то можуть з Поплавським собі пожати те, що нижче поясу...

Тарас 2019-03-03 / 15:48:45
Дешева пропаганда шоколадного баригі.Я за Зеленського!!!

Б7 Вася 2019-03-03 / 10:05:20
Продався барижній владі, бізнес є бізнес))

НОВИНИ: Різне

07:49
/ 7
Півмільйона угорців вимагають в Орбана приєднання до Європейської прокуратури
12:15
У Словаччині за президентство поборються антикорупційна активістка і віце-президент ЄК
09:32
Аксьонов зізнався, що захопленням Криму керував особисто Путін
08:46
/ 3
Ахметов продає Україні електроенергію на 50% дорожче, ніж Угорщині
09:52
Європейська народна партія не знімає своїх вимог до Орбана
07:59
/ 14
Вибори-2019: Гриценко сказав, кому віддасть крісло генпрокурора
07:56
/ 5
Рейтинг Путіна встановив новий антирекорд - 32% довіри
08:45
Кабмін розділив ДФС на податкову та митну служби
20:39
/ 1
Посол США закликала звільнити очільника САП Холодницького
20:36
/ 2
У рейтинг Forbes потрапили семеро олігархів з України
07:27
Вартість виборчої "піраміди Тимошенко" сягає близько $82 млн - СБУ
07:18
/ 5
Садовий знявся з виборів на користь Гриценка
06:54
$41 млн із Приватбанку вивели на рахунки "Кварталу 95"
07:14
/ 9
ВР взялася за закон, який змусить знати українську мову
06:58
/ 2
Декриміналізація незаконного збагачення нівелює всю антикорупційну реформу – ГО
08:22
/ 5
НАБУ: Всі справи про незаконне збагачення будуть закриті
20:02
/ 4
Україна не братиме участі в Євробаченні-2019
10:05
У Рахові вдосвіта горів Volkswagen Touareg
05:30
/ 2
НАТО солідарне з Угорщиною у вимогах імплементації рекомендацій "Венеційки" щодо українського закону про освіту
07:15
/ 3
Начальника Генштабу часів Януковича затримали за підозрою у держзраді
07:04
/ 1
ВР готується розглянути у четвер закон про державність української мови
19:49
У Києві відбудеться IV Всеукраїнський форум сім’ї
22:01
/ 2
У Орбана хочуть надати дипломатичний статус російському банку – ЗМІ
08:49
/ 3
До ПЦУ перейшли вже 340 парафій - Мінкульт
08:46
У МЗС відреагували на угорську заяву про "напівфашистський" закон
» Всі новини