"Вперше бачу слугу народа на тому місці, якого вона заслуговує": гурт "ТІК" у новому кліпі висміяв кандидатів у президенти

Гурт “ТІК” презентував новий кліп “Циклони”. У ньому музиканти насміхаються із кандидатів у президенти та дають свою оцінку виборчій кампанії в Україні.

Схоже, президентські перегони у них асоціюються із купою лайна.  Адже, за сюжетом, голова виборчої комісії у одному з українських сіл ледь не тоне у купі непотребу посеред свого кабінету. Рятувати  жінку-посадовця доводиться місцевому асенізатору, якого чудово зіграв комедійний актор Віктор Андрієнко.

У пісні соліст гурту "ТІК" завуальовано згадав і Зеленського , і Тимошенко. "Так що, у нас знову не має вибору?" – співає Віктор Бронюк. І вже наступними рядками натякає своїм шанувальникам щодо своїх особистих політичних симпатій:  "Не знаю, як вам, ну а як по мені – в шоколаді трохи ліпше, ніж у л*йні".

03 березня 2019р.

Теги: вибори, ТІК, Циклони

Коментарі

Гидко дивитися 2019-03-05 / 15:17:12
Зняв дурню, всіх обгадив,але підлизав кому треба, тепер ТІК буде в "шоколаді".Фу,а засмерділо зовсім не шоколадом.

Степан Крук -Андрію 2019-03-04 / 19:59:35
На додаток: поки ми будемо рабами політтехнологій - ми будемо рабами!!!

Степан Крук -Андрію 2019-03-04 / 19:56:06
Вибір за вами! Але я хочу, щоб Ви зрозуміли одну річ: спочатку за великі гроші створюються фейкові рейтинги, а потім виборців спонукають голосувати за "рейтингових" кандидатів. В соціологів зараз жнива! Таким чином виборці потрапляють у звужене коло виборчого поля. Пропоную розірвати ці створені оліархами сітки і голосувати за тих, хто не має дутого (роздутого) рейтингу. Таким чином ми покажемо велику дулю тим прикормленим соціологам та політологам, спутаєио їм карти. Особисто я ще не обрав свого кандидата, можливо це буде Смешко, але подивлюся, час ще є...

Андрій 2019-03-04 / 19:34:49
Ну і за кого ви пропонуєте?Я особисто окрім Зеленського нікого не бачу...

Степан Крук 2019-03-04 / 10:22:53
Ніхто не принижує українців так, як роблять це самі українці! Якщо в рейтингу кандидатів лідер клоун Зеленський - це серйозний сигнал для всіх нас, що нація є важкохворою. Що прихильники чекають від цього кандидата? Боротьбу із корупцією? Не будьте смішними, Ви можете собі уявити,що Зеленський бореться із Коломойським? Чекаєте серйозних змін в економічному розвитку? Не смішіть коміка! Комік Зеленський - головнокомандувач ЗСУ? Блін, ржу!!! Народ, що твориться у ваших головах? Чому Ви обираєте між клоуном та баригою? Придивіться до інших кандидатів. Юлю не помічайте...Самі обираєте непотріб, а потім від непотрібу страждаєте. Мені Вас не шкода!!!

Вуву 2019-03-04 / 09:06:53
Пісня стилю ... Хто не скаче той маскаль.
Цікаво а маскаль в ода на підтримку вальцмана - бариги вже скаче ...
Чи ще не почав бо гімно з його кабінета асанізатором не відкачали.?

Горожанин 2019-03-03 / 21:56:50


Реклама - платна. Політична реклама - значно дорожча за звичайну. А на рекламу вказаної особи на сайт Закарпаття онлайн у вас просто не вистачить грошей, навіть якщо вам сприятиме весь бюджет РФ. Коментар видалено. Адмін


Андрій 2019-03-03 / 21:11:12
В принципі віб Бронюка більше і годі було чекати, запроданці завжди були між українцями. Правда, щодо співу, то можуть з Поплавським собі пожати те, що нижче поясу...

Тарас 2019-03-03 / 15:48:45
Дешева пропаганда шоколадного баригі.Я за Зеленського!!!

Б7 Вася 2019-03-03 / 10:05:20
Продався барижній владі, бізнес є бізнес))

НОВИНИ: Різне

12:11
Київстар підключив до 4G ще 69 населених пунктів у 11 областях України
01:32
/ 2
89% українців за незалежність: так, як і перед референдумом у 91-му
01:22
/ 5
Reuters: Меркель, Джонсон і Макрон "поховали" плани повернення РФ до G8
01:40
/ 2
Меркель і Джонсон відповіли на пропозицію Трампа повернути Росію в G8
01:33
/ 1
Патріотами України вважають себе 83% громадян – соцдослідження
01:18
/ 3
Трамп і Макрон домовились повернути Росію до G8 наступного року – ЗМІ
02:43
В Україні кошти на дороги витрачають вдвічі менш ефективно за сусідню Словаччину
02:34
/ 10
Дружина прем'єра Ізраїлю у Києві викинула на землю українські "хліб-сіль"
01:49
/ 2
У Зеленського планують останняю відстрочку для "євробляхарів"
01:12
Київстар зменшує вартість послуг і покращує умови для абонентів ряду контрактних тарифів
00:22
/ 23
У Латвії школи нацменшин почали переводити на латиську мову
00:43
/ 1
Нацбанк подав зустрічний позов проти Коломойського на 4,3 мільярда
18:08
Київстар отримав міжнародну нагороду за глобальне лідерство у сфері сталого розвитку
00:50
/ 43
Рейтинг Путіна впав до мінімуму за 18 років
19:31
/ 10
Перше засідання нового парламенту відбудеться 29 серпня
19:05
/ 22
Україна і США обговорюють нові поставки "Джавелінів"
22:04
/ 2
У справі "Ротердам+" оголосили підозри екс-голові НКРЕКП і ще 5 особам
23:21
/ 6