Ужгородська футзальна ліга: огляд матчів тринадцятого туру

Протягом чотирьох днів, 21–24 лютого, у спорткомплексі «Зінедін» проходили ігри тринадцятого туру УФЛ.

Зона другої ліги України (Суперліга УФЛ)

«Ужнет» – Вопак» – 3:0

Голи: Мирончук 5, Цимбал 22, Білан 38.

У минулому турі «Ужнет» обіграв «Медею» (4:3) і вийшов на першу позицію у турнірній таблці. Команда має хороші шанси здобути титул, але для цього необхідно брати максимум очок у завершальних матчах. У грі з «Вопаком» «Ужнет» володів ігровою перевагою і здобув переконливу перемогу з рахунком 3:0. Забитими м’ячами відзначилися Мирончук, Цимбал та Білан.

«Олімпік» – «Медея» – 3:5

Голи: Скрипніков 30, Русин Є. 35, Варваринець 37 – Дзьоба 8, 25, Соскида 14, Русин Е. 16, Лисаченко 27.

Вже в першому таймі «Медея» заволоділа перевагою у три м’ячі й зробила вагому заявку на перемогу. На досягнутому гості не зупинилися і на початку другої 20-хвилинки зробили рахунок непристойним – 0:5. Згодом «Медея» збавила оберти і дозволила господарям провести три результативні атаки (3:5). Сил на фінальний штурм у «Олімпіка» не залишилося. «Медея» здобула перемогу й залишилася у чемпіонській гонці.

«Камяниця» – «УТЕІ» – 2:7

Голи: Ганич 32, Сегедій 39 – Ільков 3, 25, Лучин 19, 39, Павліш І. 33, Мицак 35, 38.

Гості переважали свого суперника за багатьма показниками й вибороли необхідний результат. Якщо у першому таймі «УТЕІ» зумів провести тільки дві результативні атаки, то в другому – п’ять. На такі активні дії суперника в нападі «Кам’яниця відповіла тільки двома точними ударам у завершальній 8-хвилинці.

«Вікінг» – «Юніпов» – 4:9

Голи: Гапак 2, 28, Жентичко 5, Мадяр 29 – Дюгованець 4, 18, 37, Назаренко 7, 16, 40, Пімуцан 15, Врабель 27, Сегедій 36.

На стартових хвилинах «Вікнг» двічі засмутив кіпера суперника й лідирував у рахунку 2:1, але втримати переможний результат не вдалося. Ще до перерви «Юніпов» не тільки вирівняв становище, а й заволодів комфортним гандикапом (2:5). Переломити хід поєдинку у другому таймі господарям не вдалося. Гості контролювали перебіг подій і довели справу до впевненої перемоги з рахунком 4:9. До слова, ця звитяга стала дебютною для «Юніпов» у нинішньому сезоні.

Вища ліга

«СМЕ» – «Перечин» – 2:1

Голи: Сугоняк 28, Микульця В. 36 – Бабич, 39.

Обидва колективи прагнули взяти максимум очок, тож на майданчику було багато боротьби та безліч гольових моментів. Якщо у першому таймі вболівальники забитих м’ячів так і не дочекалися, то після перепочинку було три взяття воріт. «СМЕ» наприкінці поєдинку провела дві результативні атаки і гарантувала собі позитивний результат. За хвилину до завершення гри гості один м’яч відквитали, але звести гру до нічиє їм не вдалося.

«Штурм» – «Беркут» – 9:8

Голи: Міклош 7, 16, 22, 34, 36, 38, Стець 5, 18, Клочанко 19 – Єлічек 3, 30, 34, Ганкулич 12, 40, Міклош (а.г.), Стецо 14, 32.

Поєдинок вийшов видовищним і тримав у напрузі протягом усіх 40 хв. Уболівальники мали змогу насолодитися забитими м’ячами на будь-який смак. У підсумку перемогу вдалося здобути «Штурму». Фінальний рахунок – 9:8. Героєм зустрічі став Міклош, який забив левову частину голів своєї команди.

«Невицький замок» – «Коритняни» – 5:6

Голи: Климпуш 3, 8, 34, Бакура 39, Волонтир 40 – Маковецький 17, 38, Савчин 25, Чобаль 27, 30, 36.

Номінальні господарі жваво розпочали гру і були попереду 2:0, однак ще до перерви пропустили м’яч у відповідь. У другому таймі коритнянці провели ще п’ять результативних і переломили хід протистояння на свою користь. Фінальна сирена зафіксувала мінімальну перемогу гостей з рахунком 5:6.

«Епіцентр» – «Худльово» – 3:4

Голи: Джуджук 16, Баб’як 17, Нестерак 25 – Баркасі 5, Медведєв 20, 21, Волошин В. 39.

Обидва колективи мали нагоду здобути перемогу, та фортуна цього дня була на боці «Худльова». За кілька миттєвостей до завершення гри В.Волошин забив м’яч, який приніс гостям звитягу. Гості набрали три залікові бали і закріпилися у трійці лідерів.

Перша ліга

«Будівельник» – «Фінікс» – 9:0

Голи: Ковач 8, 9, 10, 17, Росул 12, 34, Селменський 13, Симкович 30, Юричка 38.

Як і очікувалося, «Будівельник» здобув розгромну перемогу над аутсайдером змагань. Господарі з перших хвилин заволоділи ініціативо і впевнено йшли до своєї мети. У першому таймі претендент на «бронзу» провів 6 результативних атак, а після перерви збільшив свій гольовий доробок до дев’яти.

«Шипіт» – «Сторожниця» – 7:5

Голи: Мишанич 5, 35, Трусяк 13, Мушка 15, Манжос 23, 25, Кривка 24 – Костик 11, Маріаш 17, 18, 39, Курта 39.

У першій половині зустрічі «Шипіт» двічі лідирував у рахунку, однак на перерву команди пішли за нічийного результату 3:3. Друга 20-хвилинка проходила за переваги господарів. «Шипіт» добре діяв у нападі й зробив рахунок розгромним (7:3). На завершальних хвилинах зустрічі сторожницькі футзалісти скоротила відставання до двох м’ячів, однак на більше їх не вистачило.

«Рятівник» – «Тімвір» – 4:2

Голи: Мартинич 4, Кузьма 15, Лукіяник 20, Пустовіт 38 – Балажинець 10, Дьордяй 37.

У центральній грі туру визначалася доля чемпіонства. «Рятівник» підходив до цього матчу в статусі лідера. Аби достроково здобути чемпіонство господарям вистачало навіть нічиєї, але команда ставила перед собою максимальні завдання. «Рятівник» провів непоганий поєдинок і здобув «золоту перемогу» над головним конкурентом у чемпіонаті.

«Трактор» – «Інваспорт» – 10:3

Голи: Чийпеш 1, 16, 23, 35, Маринець 10, Хом’як 11, 38, Шкорка 27, Федчук 39, 40 – Бігдан 3, Тарапунець 4, 12.

«Трактор», котрий веде боротьбу за медалі, повинен був брати максимум очок у грі з командою з нижньої частини турнірної таблиці. «Інваспорт» провів три результативні атаки, яких не вистачило, аби поборотися за позитивний результат. «Трактор» володів ігровою перевагою і забив у ворота суперника десять м’ячів (10:3).

Друга ліга

«Ужнет+» – «КС Ужгород» – 6:4

Голи: Пахомов 2, 4, 33, Задорожний 3, Попович 12, Молодцов 23 – Ковач 15, Черевка 17, 20, Матолчі 38.

У цьому матчі зустрічалися головні претенденти на «бронзу». Обидві команди націлювалися на максимальний результат, тож на майданчику було «гаряче». Господарі потужно розпочали матч і вже за підсумками 12-и зіграних хвилин були попереду 4:0. Наприкінці першого тайму гості змогли скоротити відставання до мінімуму (4:3), однак зачепитися за позитивний результат їм не вдалося. «Ужнет+» у другому таймі впевнено контролював хід гри і довів справу до важливої перемоги 6:4. Завдяки вікторії над принциповим суперником господарі вийшли на третю позицію.

«Верховина» – «Імперія» – 2:3

Голи: Софілканич 4, Тотар 13 – Антал 15, 17, Курта П. 20.

Основний перебіг подій припав на перший тайм. Вже на 4-й хв. зустрічі верховинці відкрили рахунок, а ще через дев’ять хвилин їм удалося подвоїти свою перевагу. Однак згодом слово взяли гості. «Імперія» на високому рівні провела завершальну 5-хвилинку першого тайму і переломила хід зустрічі на свою користь (2:3). У другій половині матчу вболівальники голів не побачили, тож гра завершилася мінімальною перемогою гостей.

«Ядзакі» – «Прімалекс» – 3:15

Голи: Герасименко 26, 33, Корокін 39 – Русин 4, 30, 34, Агапітов 6, Кишкот 7, Шуфрич 9, 24, 39, Чорний 10, 13, 22, 23, Дем’ян, 18, 19, 38.

Відвертий аутсайдер ліги зазнав 13-ої поразки в сезоні. Цього разу кривдником «Ядзакі» став «Прімалекс». Останні відзначилися хорошою грою в нападі й зуміли забити 15 м’ячів (8 у першому таймі та 7 у другому). Гості в свою чергу спромоглися на три гольові атаки. Найрезультативнішим гравцем матчу став Чорний, який оформив покер.