Спікери зі Львова, Києва, Запоріжжя, Мукачева, Олександрії, Самбора, Ужгорода, Хуста у 17 локаціях через проведення майстер-класів, міні-тренінгів, брейн-стромінгу презентували та обговорювали теми, що наразі найбільше хвилюють освітян. Йшлося про інноваційні методи навчання, професійний розвиток педагога, роль та участь батьків в освітньому процесі, шляхи досягнення успіху вчителем та учнем.
Учасниками міні-EdCamp Janoshi стали також заступник міністра освіти і науки України Вадим Карандій, директор департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації Ганна Сопкова та голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка,.
Жваві дискусії, запитання-відповіді у форматі неофіційного спілкування, вільна ініціатива, коли кожен може стати спікером, – такі засади проведення EdCamp. Саме під час таких зустрічей можна ознайомитися з передовими освітніми трендами, поспілкуватися з відомим вітчизняними і зарубіжними експертами, поділитися продуктивним українським досвідом.
Яношівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, де навчання проводиться українською та угорською мовами, цього дня дійсно стала тим осередком, де бути «білою вороною» (символ таких зустрічей) було корисно і цікаво. Психологічна комфортність, нові контакти і знайомства, нові ідеї, які хочеться втілити в життя, – такі результати регіональної (не)конференції для шкільних педагогів міні-EdCamp Janoshi відзначили всі учасники заходу, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.
Мовна поліція 2019-02-25 / 18:10:27
Йо-йой, біда побила! Вже украінських слів немає! Як раніше російською, так зараз англійською засмітили! І то не програмісти якісь, а самі педагоги!!! І то - передові!
"Брейн-стромінги"?! Це такий покруч з brain-storming. Тобто у них ніби "розумовий струмочок" виходить замість атаки. Ну, со ділом своім!