На Закарпатті ОВК складаються із 205 членів, 40 з них – працювали в комісіях

Шість окружних виборчих комісій, які створені у Закарпатській області, складаються із 205 членів.

На Закарпатті ОВК складаються із 205 членів,  40 з них – працювали в комісіях

 Із них принаймні 40 осіб стали членами комісій вже не вперше: 38 із них, ймовірно, брали раніше участь у комісіях на Закарпатті, а двоє – у Запорізькій та Миколаївській областях. Таке припущення можна зробити, оскільки імена членів новостворених ОВК, а у більшості випадків - і рік народження, повністю співпадають з іменами членів комісій різних виборів попередніх років.

Всього цього року у складі шести окружних виборчих комісій на Закарпатті працюють 205 осіб, серед яких є представники від 36 кандидатів на пост Президента України. У всіх 6 ОВК представлені члени від кандидатів Ольги Богомолець, Юрія Бойка, Віктора Бондара, Олександра Вілкула, Миколи Габера, Анатолія Гриценка, Олександра Данилюка, Юрія Дерев’янка, Василя Журавльова, Володимира Зеленського, Сергія Капліна, Руслана Кошулинського, Віктора Кривенка, Віталія Купрія, Юлії Литвиненко, Олега Ляшка, Олександра Мороза, Валентина Наливайченка, Романа Насірова, Андрія Новака, Сергія Носенка, Володимира Петрова, Петра Порошенка, Руслана Ригованова, Андрія Садового, Віталія Скоцика, Ігоря Смешка, Олександра Соловйова, Сергія Тарути, Юрія Тимошенка, Юлії Тимошенко, Ігоря Шевченка, Олександра Шевченка. Кандидат у Президенти Роман Безсмертний представлений своїми членами у 4 ОВК із 6 наявних, Юрій Кармазін – у 4, Сергій Кривонос – у 2.  

Із 205 членів ОВК - 78 жінок. У комісії по округу №68 (центр – місто Ужгороді) 13 жінок і 21 чоловік, по округу №69 (центр – місто Мукачево) – 12 жінок і 23 чоловіка, №70 (центр – місто Свалява) – 16 жінок і 18 чоловіків, №71 (центр - Хуст) – 16 жінок і 16 чоловіків, №72 (центр - Тячів) - 6 жінок і 28 чоловіків, №73 (центр - Виноградів) – 15 жінок і 21 чоловік. Дві комісії із шести очолюють жінки (ОВК  №69 і №73).

ОПОРА проаналізувала, чи працювали теперішні члени окружних виборчих комісій на попередніх виборах починаючи із 2010 року. Якщо працювали, визначити - від яких політичних сил чи кандидатів. Інформацію вдалося зібрати завдяки сервісу ОПОРИ - tvk.oporaua.org . Окремі члени ОВК у різні періоди працювали на різні політичні сили чи на різних кандидатів.

ОВК №68 (центр - м.Ужгород)

Єлізавета Арендаш (від кандидата на пост Президента України Руслана Ригованова) була членкинею ОВК на Закарпатті під час місцевих виборів у 2015 році. Тоді жінка представляла Радикальну партію Олега Ляшка.

Олександр Волосянський наразі представляє кандидата Романа Безсмертного. Раніше він був членом ОВК на Закарпатті від «Блоку «Наша Україна» (на виборах народних депутатів у 2012) та від кандидатки Юлії Тимошенко (на президентських виборах у 2010).

Василь Довбака на місцевих виборах у 2015 році представляв у одній із ОВК на Закарпатті «ВО «Батьківщина». Наразі чоловік є представником кандидата Романа Насірова.

Лариса Дударева є членкинею ОВК від кандидата в Президенти Петра Порошенка, а от на місцевих виборах у 2015 представляла партію «Опозиційний Блок», на виборах народних депутатів у 2012 – політсилу «Русь Єдина», на президентських виборах у 2010 – кандидата Віктора Януковича.

Віктор Жураковський наразі є членом ОВК на Закарпатті від кандидата Олександра Соловйова, а на виборах Президента у 2014 пан Віктор був членом ОВК на Закарпатті від кандидата Михайла Добкіна, на парламентських виборах у 2014 – від «Партії Регіонів», на місцевих виборах у 2015 – від політсили «Опозиційний Блок».

Світлана Когут зараз є членкинею ОВК від кандидата Андрія Новака, раніше, у 2015, вона була представницею у ОВК на Закарпатті від «ВО «Батьківщина».

Наталія Надиршина – членкиня ОВК від Юрія Бойка. Людина з таким іменем на виборах у 2012 році представляла у ОВК на Закарпатті політсилу «Народна Партія».

Ірина Шпак у 2012 році була у ОВК на Закарпатті від «Християнської демократичної партії», у 2014 – від «Радикальної партії Олега Ляшка». Наразі вона представляє кандидата в Президенти Василя Журавльова.

ОВК №69 (центр - Мукачево)

Олеся Габовда цього року перебуває у складі ОВК від кандидата у Президенти Олександра Шевченка, а у 2015 входила до складу ОВК на Закарпатті від партії «Об’єднання «Самопоміч».

Олег Новіков наразі є членом ОВК на Закарпатті від кандидата Юрія Тимошенка. Цікаво, що людина з таким іменем вже була членом ОВК у 2010 році, однак тоді – у Запорізькій області та від кандидата Віктора Януковича.

Сергій Носалюк був членом ОВК у 2012, двічі у 2014, у 2015 роках. Тоді він представляв двічі «Партію Регіонів», Михайла Добкіна та політсилу «Опозиційний Блок». Цього року Носалюк є членом ОВК від кандидата Юрія Бойка.

ОВК №70 (центр - Свалява)

Світлана Жерліцина на цьогорічних виборах президента є членкинею ОВК від кандидата Василя Журавльова. У 2012 році жінка була у складі ОВК на Закарпатті від «Всеукраїнської політичної партії «Братство», у 2015 – від партії «БПП «Солідарність».

Ганна Колядко у 2010 році була членкинею ОВК на Закарпатті від кандидатки Юлії Тимошенко, на парламентських виборах у 2014 – від «ВО «Батьківщина», на виборах Президента у 2014 – від кандидата Зоряна Шкіряка, на місцевих виборах у 2015 – від «ВО «Батьківщина». Цього року Ганна Колядко є у складі ОВК від кандидата в Президенти Андрія Новака.

Єва Коржос цього року представляє у комісії кандидата у Президенти Сергія Таруту. Людина з таким іменем була у складі ОВК у 2010 році від кандидатки Юлії Тимошенко.

Анатолій Левандовський цього року є членом ОВК від кандидата Олександра Соловйова, а на виборах до парламенту  у 2012 році людина з таким іменем була членом ОВК від партії «Руський блок».

Мирослава Левко на цьогорічних виборах Президента України є у складі ОВК від кандидатки Юлії Тимошенко. На президентських виборах у 2010 та 2014 вона також була членкинею окружної виборчої комісії на Закарпатті від Юлії Тимошенко. На парламентських виборах у 2015 – від партії «ВО «Батьківщина».

Георгій Островка є членом ОВК від кандидата Олександра Вілкула. На виборах минулих років він представляв Віктора Януковича, «Партію регіонів» та «Опозиційний Блок».

Сергій Скіба цього року представляє у ОВК кандидатку Юлію Литвиненко. У 2015 році, на місцевих виборах, чоловік був членом ОВК від політсили «Нова політика».

Також на місцевих виборах у 2015 році цьогорічна членкиня ОВК від кандидата Олександра Мороза Ельвіра Хмара, була представницею у ОВК від політичної сили «Народний Фронт».

ОВК №71 (центр - Хуст)

На виборах у 2012 році Мирослав Калинич (цьогорічний голова ОВК від кандидата Олександра Шевченка) був у складі окружної виборчої комісії від політсили «Молодь до влади», у 2014 – від партії «УДАР», 2015 – від «БПП «Солідарність».

Ростислав Єгоров наразі входить до складу ОВК від кандидата Ігоря Смешка. У 2012 році особа з аналогічним іменем була членом ОВК на Закарпатті від політпартії «Русь Єдина», а на президентських виборах у 2014 – від кандидата Петра Порошенка.

На виборах Президента у 2014 році Василь Росоха був членом ОВК від кандидата Олега Ляшка, наразі чоловік з таким іменем є у складі окружної виборчої комісії від кандидата Романа Безсмертного.

Магдалина Скомаровська була членкинею ОВК у 2010 році (від кандидатки Юлії Тимошенко), у 2012 році (від фракції «Блок Юлії Тимошенко»), у 2014 (від кандидатки Юлії Тимошенко), на парламентських виборах у 2014 (від партії «ВО «Батьківщина»), у 2015 (від політсили «ВО «Батьківщина»). На цьогорічних виборах Президента Україна Магдалина Скоморовська також є членкинею ОВК від кандидатки Юлії Тимошенко.

ОВК №72 (центр - Тячів)

Михайло Маджара на виборах Президента у 2014 році був у складі ОВК від кандидата Василя Куйбіди, на місцевих виборах 2015 року – від партії «Народний Фронт». Наразі Маджара є членом ОВК від кандидата Руслана Ригованова.

Людмила Бекназарова на виборах Президента у 2014 році була членкинею ОВК від кандидата Олексія Клименка, людина з таким іменем цього року перебуває у складі ОВК від кандидата Володимира Петрова.

Марина Голубка наразі є у складі ОВК від кандидата у Президенти Ігоря Шевченка. У 2015 році, на місцевих виборах, жінка була членкинею ОВК від «ВО «Батьківщина».

Юрій Дан є членом ОВК від кандидатки Юлії Литвиненко. На президентських виборах 2014 був у складі комісії від кандидата Василя Цушко, на місцевих виборах 2015 – від «БПП «Солідарність».

Іван Деяк працював у ОВК у 2010 році (від кандидатки Юлії Тимошенко), 2012 (від «Всеукраїнської політичної партії «Братство»), у 2014 (від кандидата Михайла Добкіна), на парламентських у 2014 (від «Партії Регіонів») та у 2015 (від «БПП «Солідарність»). Цього року Іван Деяк входить до складу окружної виборчої комісії від кандидата на пост Президента Петра Порошенка.

Іван Дочинець наразі входить до складу ОВК від кандидата Миколи Грабера. На місцевих виборах у 2015 був членом окружної виборчої комісії від партії «ВО «Батьківщина».

Віктор Клименко раніше був у складі ОВК у Миколаївській області. Тоді, на виборах ще у 2007 році чоловік був членом ОВК від «Блоку Юлії Тимошенко». Наразі людина з таким іменем є членом ОВК на Закарпатті від кандидата у Президенти Юрія Тимошенко.

Володимир Міщенко наразі у ОВК представляє кандитатку Ольгу Богомолець. Раніше, на виборах народних депутатів у 2014 був у складі ОВК від «Комуністичної партії України», а на місцевих виборах у 2015 – від політичної сили «Народний Фронт».

Цьогорічний член ОВК від кандидата у Президенти Руслана Кошулинського Дмитро Молнар раніше був у складі ОВК від «ВО «Батьківщина» на виборах народних депутатів у 2014 році.

Сергій Рабаджи наразі входить до складу ОВК від кандидатки Юлії Тимошенко. Особа з ттаким іменем на виборах у 2010 році входила до ОВК на Закарпатті від кандидатки Юлії Тимошенко, у 2014 – від кандидата Зоряна Шкіряка.

ОВК №73 (центр - Виноградів)

Любов Василинець входить до складу ОВК від кандидата Сергія Носенка. У 2012 році особа з таким іменем була членкинею окружної виборчої комісії від партії Наталії Королевської «Україна – вперед», у 2015 – від партії «Народний Фронт».

Марія Весельська перебуває у складі ОВК від кандидатки Ольги Богомолець. Раніше особа з аналогічним іменем була членкинею ОВК на Закарпатті від «Блоку «Наша Україна» (2012) та від Олександра Клименка (2014).

Вікторія Егреші входить до складу ОВК від кандидатки на пост Президента Юлії Тимошенко. Раніше була членкинею окружної виборчої комісії у 2014 році від партії «Удар» та у 2015 від партії «БПП «Солідарність».

Михайло Лісіцкі у 2014 році входив до складу ОВК від кандидата Василя Куйбіди. Тепер людина з таким іменем є членом окружної виборчої комісії від кандидата Олександра Шевченка.

Людмила Немира представляє у складі ОВК кандидата Анатолія Гиценка. У 2012 році жінка була членкинею ОВК від патії «Руський блок», а у 2014  - від «Партії Регіонів».

Михайло Палюх був членом ОВК на виборах народних депутатів у 2014 році від «ВО «Свобода», однак тоді ж із комісії вибув.  Зараз він є членом ОВК від кандидата Руслана Кошулинського.

Мілан-Микола Чейпеш у 2014 році входив до складу ОВК від кандидата Олега Ляшка, наразі особа з таким іменем   є членом ОВК від кандидата Юрія Бойка.

Відповідно до частин 2 та 3 статті 23 Закону України «Про вибори Президента України» окружна виборча комісія утворюється Центральною виборчою комісією не пізніш як за сорок днів до дня виборів у складі голови, заступника голови, секретаря та інших членів комісії у кількості не менше дванадцяти осіб. Подання стосовно кандидатур до складу окружних виборчих комісій (по одній особі до однієї виборчої комісії від одного кандидата) вносяться кандидатами на пост Президента України, які зареєстровані у Центральній виборчій комісії.

Згідно з частиною 2 статті 26 Закону України «Про вибори Президента України», повноваження окружної виборчої комісії починаються з моменту складення присяги не менш як двома третинами її складу, визначеного при її утворенні, на її першому засіданні, яке проводиться не пізніше як на другий день після дня прийняття рішення про її утворення і скликається її головою.

25 лютого 2019р.

Теги: комісії

НОВИНИ: Політика

06:22
Понaд 1300 виборців тимчacово змінили місце голосувaння, щоб проголосувати в Ужгороді
05:44
Проголосувати на виборах 31 березня можна і з ID-карткою, і з паспортом-книжечкою
09:17
/ 4
У центрі Ужгорода зафіксували друковану агітацію Ляшка без вихідних даних та повідомили поліцію
02:11
/ 19
Сьогодні з ужгородцями зустрічатиметься Анатолій Гриценко
13:11
/ 1
На Закарпатті голосувати на президентських виборах збираються вже 315 переселенців
14:36
/ 120
В Ужгороді генконсульство Угорщини самовільно встановило провокативний імперський пам'ятник
07:43
/ 9
Москаль у Берегові провів нараду без преси і світла – ЗМІ
09:45
/ 5
Уроки Карпатської України
09:14
/ 44
Інтереси Зеленського в ужгородській ОВК представляє звільнений за пиятику екс-очільник ДАІ, що носив "георгіївську" стрічку (ДОКУМЕНТИ)
10:12
/ 11
Ужгородські листи Порошенка можуть бути прихованою агітацією - ОПОРА
01:49
/ 1
На Закарпатті 21 кандидат у президенти делегував членів ДВК
18:02
/ 12
В Ужгороді у поштових скриньках містяни знаходять "листи від Президента"
08:35
/ 7
Угорці Ужгорода вперше відзначили річницю своєї революції не біля Петефі
10:12
/ 9
ФОТОФАКТ. На площі Петефі в Ужгороді монтують сцену для Порошенка
10:18
"Земан у квадраті": чому словацькі вибори можуть принести неприємний сюрприз Україні
17:33
/ 38
Очільницю фракції КМКС Берегова за незаконний перетин кордону суд оштрафував на 3,4 тис грн
08:37
/ 5
Професор-славіст з Австрії Міхаель Мозер в Ужгороді: "Мова, яка може об'єднати всіх русинів, – українська"
07:59
/ 35
Порошенко на Закарпатті "відкриє" аеропорт, візьме участь в економічному форумі і побуває на Красному полі
10:53
/ 1
До поліції Закарпаття надійшло 87 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства
09:49
/ 17
За спробу перетину кордону за угорським паспортом керівниця фракції КМКС у Берегівській міськраді відповість у суді
10:18
/ 2
Політв’язня Івана Мирона нагородили "Золотим ведмедиком"
21:00
/ 5
Професор-мовознавець з Відня прочитає лекцію "Чи існує "русинська мова"?"
10:48
В Івано-Франківську затримали двох студентів із Закарпаття, які, ймовірно, розмальовували стіни будинків
07:31
/ 19
Член фракції Порошенка в парламенті Брензович: "Закарпатські угорці в першому турі не підтримають жодного з кандидатів"
07:09
/ 7
В Ужгороді на зустріч кандидата Бойка з активом закарпатських угорців не пустили журналістку "UA:Закарпаття" – ОПОРА
» Всі новини