Ще одна громада РПЦ в Ясінях перейшла до ПЦУ (ДОКУМЕНТИ) (ФОТО)

"24 лютого 2019 року громада храму Різдва Пресвятої Богородиці смт Ясіня, не зважаючи на вигуки приїжджих людей з інших промосковських парафій Закарпатської області, а саме- з Чорної Тиси, Лазещини, Лопушанки і.т.д - вийшла зі складу Хустської єпархії Російської Православної Церкви (УПЦ МП) та приєдналась до Закарпатської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)", - повідомляє прес-служба Закарпатської єпархії Православної церкви України

Ще одна громада РПЦ в Ясінях перейшла до ПЦУ (ДОКУМЕНТИ) (ФОТО)

З присутнх на зборах 415 голосів було віддано за перехд в ПЦУ, 125 - проти.

Священник відмовився від переходу.

Відтак єпископ Варсонофій видав Указ про включення даної парафії до складу Закарпатської єпархії Православної церкви України.

Як уже інформувало Закарпаття онлайн, раніше на Закарпатті з РПЦ вийшли ще дві парафії - у Ясінях і Великому Бичкові, а також громади храму св. Георгія Побідоносцяхраму Покрови Пресвятої Богородиці та Свято-Преображенського храму в Ясінях.

Загалом до ПЦУ перейшли вже 340 парафій.

24 лютого 2019р.

Теги: ПЦУ, РПЦ, Ясня

Коментарі

Byby 2019-02-25 / 07:22:33
Церква ... В яку ви ходите молотись повинна належати вам ...
Бо це ваш храм.
Якщо ви украйінці і молитесь украйінською ... то храм повинен підпорядковуватись нашому украйінському митрополиту. це 2.
А всі разом ...
віряни(приходи) і церкви і храми єднається в одну КАНОНІЗОВАНУ ПРАВОСЛАВНУ УКРАЙІНСЬКУ ЦЕРКВУ.
PS.
А про кирила гундяєва і рпц а також і упц мп. ... де моляться староцерковною або російською мовами ... ЗАБУДЬТЕ .
ЙІХ ЦЕРКВА НЕ КАНОНІЧНА І ТОМОСУ (на своє визнання і діяльність) Від ... Священного Синоду Православнойі Церкви
НЕ МАЄ.
КРАПКА.
PS.
Хто не зрозумів ... Розпитайте в тих хто більше обізнаний в церковних справах і вам розтлумачать що і до чого.
Господнього всім благословення !

Бог 2019-02-24 / 23:10:35
Брехати гріх!!!

микола 2019-02-24 / 21:05:10
чому на фото тільки 10 аркушів із підписами? це тільки 330 голосів.

Степан Крук -Вася капелан 2019-02-24 / 21:04:21
Ви можете змінити віру хоч на іслам. Це ваше право. А при чому тут греко-католики Міжгірщини? Обєднання ПЦУ навколо томосу стосу
ється православних вірян і тільки їх. Ваш коментар має провокаційну мету і умисел. Не прокатить!!!

вася капелан 2019-02-24 / 20:47:32


Тролінг і провокація. Коментар видалено. Адмін


бувший хустянин 2019-02-24 / 20:42:54

Мадяре, церква Онуфрия - це не конфесія (релігійна особливість православ'я). Це резидентура з агентами впливу МП ФСБ Гундяєва-Путіна в Україні під час війни з Московією.
Всі попи МП ФСБ пройшли вишкіл у Московії, мають російське громадянство та підписали згоду на співпрацю з ФСБ Росії. Це вже визнаний факт всіма службами безпеки цивілізованого світу.
Це фактично потенційні терористи від Гундяєва-Путіна, яким перестали давати візи у Європу та Північну Америку.

Є маса свідчень в Інеті на цю тему колишніх та діючих агентів спец. служб цивілізованого світу.
Було би лише бажання дійсно поцікавитись цією темою.

сорри 2019-02-24 / 20:26:32
Magyar-Hun, неможливо мати Українську православну церкву "не на шкоду" РПЦ в Україні.
Ну і гріх не нашкодити цій п'ятій колоні Путіна в Україні

Magyar-Hun 2019-02-24 / 20:20:58
Я не православний, но рахую, якщо грекі, серби тд. мають право на незалежну православну церкву, чому б не мати такі права українцам. Але треба щоб цього самі українци хотіли і не навреду іншим конфесіям.

Інформація 2019-02-24 / 19:59:45
Онуфріївська "церква" - це оскол РПЦ МП, котра створена Сталіним на базі так званого Сергіївського оскола - секти, котра відкололася від невизнаної на той час православної общини. Таким чином, гундяївська РПЦ МП - це продукт вікових розколів православ"я, котре творили мокші. Це система невизнаних сектантських утворень. Зараз в Україні розпочався маштабний обєднавчий процес православних, котрому намагаються завадити "старовіри" часто-густо зацікавлені матеріально в цьому, оскільки служать при попах дзвонарями, прибирайлами та підспівайлами.

Степан Крук -А. Маркел 2019-02-24 / 19:46:57
Не поширюйте брехню! Нема ніякої української православної церкви та ще й на чолі (а хто це такий???) з Онуфрієм! Виконуйте рішення української влади та перейменуйте свою "церкву" згідно із її внутрішнім вмістом...

А. Маркел 2019-02-24 / 19:33:07
Не поширюйте наглу брехню! Парафія в честь Різдва Божої Матері в смт.Ясіня залишилася з Українською Православною Церквою на чолі з Митрополитом Онуфрієм. За таке рішення всі одноголосно проголосували тої неділі.

Адмін 2019-02-24 / 19:19:13


Степану Круку

Все розуміло, але стримуватися від хамства, хоча б для того, щоби не провокувати хамство у відповідь, треба.


Степан Крук -Адміну 2019-02-24 / 19:03:45
Вибачто,коли щось не так!

бувший хустянин 2019-02-24 / 18:46:23

Православний, з повагою поставлюся до тебе, якщо ти напишеш, що Гундяєв з Путіним - це зло для України, а ти просто хрестився вінчався та ховав родичів у якогось попа МП ФСБ у цій церкві, бо іншого не було.

Але, якщо ти промовчиш про Кирила "у тряпочку", і далі будеш агітувати за МП ФСБ під час війни з Московією, то я першим скажу, що ти запроданець мацкальський і буду затикати тобі писок на цьому сайті.

Молишься за Гундяєва, сектанте, твоє право, але для цього у тебе є свої сайти.

земляк 2019-02-24 / 18:32:36
Ніяка віра не повинна вести до протистояння, як й до брехні!

Натомість, церква Різдва Пресвятої Богородиці - споруда якої постала у сивому Ясині в 1900-х роках й належала греко-католицькій громаді вірників (ГКЦ).

З ліквідацією ГКЦ сталінськими соколами після "визволення" краю, совєцька влада, руками місцевих манкуртів - знесла дзвінницю храму й перетворила церкву наших прабатьків... на спортзал, а пізніше - на колгоспний склад!

Відродження церкви відбудось уже в роки Незалежної України, але церква стала приходом саме Російської Православної Церкви, Патріарх якої сидить у Москві. До жалю, ні тодішня влада села, ні активні гуцули не домоглись реєстрації приходу ГКЦ, щоб все ж - повернути прабатьківський храм (як це мало місце наприклад, в Ужгороді, де віруючи ГКЦ повернули з РПЦ Хресто-Воздвиженський Собор).

Підтвердженням того, що Церква Різдва Пресвятої Богородиці - ніяка не російська, є архітектурно-будівельний типовий для краю вигляд храму, з ознаками готики та романського стилю. Й тільки пізніше, з "ремонтами" й добудовами з'являються споруди з характерним для російських церков - цибульковим завершенням...

Станом на сьогодні, РПЦ та її Київска Метрополія, яка ще називає себе УПЦ й має, відповідно до діючого законодавства - перейменуватись... ПОВНІСТЮ ПРИПИНИЛА євхаристичне спілкування з матір'ю православних церков - Константинопольским Патріархатом. Цей крок, фактично призвів до втрати канонічності РПЦ!

Висновок, сумний: якщо гуцули хочуть й далі ходити до неканонічної церкви й молитись російською та славити Московського Патріархи - то допомогти їм важко...

Адмін 2019-02-24 / 18:26:43


Православному

Вибіркове. Ті, хто любить Україну, має більше прав. Прихильники Гундяєва-Путіна не толеруються.

Так зрозуміло?


Степан Крук 2019-02-24 / 18:20:20
Щодо цієї конкретної церковної громади, то рішення проголосоване і прийняте. Громада перейшла в ПЦУ. Якщо якийсь "старовір" перешкоджає прихожанам відвідувати храм, то його дії неправомірні. Викликайте поліцію і в каталажку одурманеного гундяївським опіумом.

Православний 2019-02-24 / 18:17:56
Шановний адмін. А в коментарі Степана Крука ви не бачите хамства? Чи у вас вибіркове редагування.

Степан Крук -І я хочу 2019-02-24 / 18:11:35
Захоплювати не будемо, а будемо переходити. Сидоро відправимо на громадські роботи...

Степан Крук 2019-02-24 / 18:09:19
В Україні стартував довгоочікуваний процес повернення українських православних вірників у лоно материнської церкви хрещеної київським князем Володимиром. Цей процес вже не зупинять продажні гапони, сидори, гундяї та інша наволоч. Попи роблять супротив,бо втрачають достаток. За курицю, селянське сало, шовдар ці паразити української духовності вже за рушниці хватаються. Червяки навозні!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%