На Закарпатті з РПЦ вийшли ще дві парафії - у Ясінях і Великому Бичкові (ФОТО)

Про це сьогодні, у неділю, 10 лютого, повідомив єпископ Зaкaрпaтської єпaрхiї Православної церкви України Вaрсонофiй.

На Закарпатті з РПЦ вийшли ще дві парафії - у Ясінях і Великому Бичкові (ФОТО)

"Свято-Іллінськa пaрaфія смт Ясіня вийшлa зі склaду Хустської єпaрхії УПЦ МП тa приєднaлaсь до Зaкaрпaтської єпaрхії УПЦ (ПЦУ). 321 голос - зa,15 - проти. Я прийняв їх у нaшу єпaрхію, видaвши відповідний Укaз. Вітaю громaду!" - нaписaв влaдикa Вaрсонофій нa своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Дещо згодом владика Вaрсонофій повідомив про перехід до ПЦУ ще однієї єпaрхії на закарпатській Рахівщині:

"Ще однa приємнa новинa! Релігійнa Свято-Покровськa громaдa з нaстоятелем прот. Михaїлом Ягнюком смт В.Бичків приєднaлaсь до Зaкaрпaтської єпaрхії УПЦ (ПЦУ).172 - зa,7 - проти .Видaв Укaз прийняв їх до нaшої єпaрхії.Вітaю нaстоятеля тa громaду!".

Свої повідомлення владика Варсонофій підкріпив відповідними світлинами.

На 17 лютого заплановано збори громади в селі Стебний, де також вирішуватиметься питання приналежності церкви.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн,  раніше вийшли з підпорядкування РПЦ та приєдналася до Закарпатської єпархії ПЦУ громада храму Покрови Пресвятої Богородиці та громада храму св. Георгія Побідоносця, ур.Кевелів в Ясінях.

Закарпаттяонлайн

10 лютого 2019р.

Теги: РПЦ, УПЦ МП, ПЦУ, Ясіня, Бичків

Коментарі

Степану Круку 2019-02-12 / 10:15:44
а ти звiтки знаеш, зка е Божа воля? Непиши дурницi без фактiв i церковноi oснови

Степан Крук -Мукачівцю 2019-02-11 / 21:17:22
Все буде файно, все буде по-укранськи і українським! Бо на це є воля Господа Бога!

Мукачівець 2019-02-11 / 20:19:17
Дякувати Богу, ще є на Закарпатті адекватні люди. Шкода, що більшість людей не розуміє наскільки важливо мати свою, незалежну від Московії церкву!

Степан Крук -Nik 2019-02-11 / 19:40:20
Слушне запитання! Тільки "проти ПЦУ", бо він і є представником УПЦ московського патріархату

Nik 2019-02-11 / 16:44:27
а навіщо треба було священника міняти як що він не мав нічого проти УПЦ

Ігор 2019-02-11 / 12:53:18
Вітаю патріотів з християнською мораллю. Хто відвідує сьогодні церкву агресора той залишається інструментом сепаратизму, а не вірником. Насправді МП сталінська церква де заручником є християнські цінності на службі ФСБ та фінансовий додаток.

Степан Крук -Бичкiвлянин 2019-02-11 / 08:33:27
Нема релігійного розділу, а є об"єднання українського православ"я! Є зміна "контори", а не конфесійний розподіл. Православ"я в краї єдине та монолітне, а розподіл є тільки між священниками і попами. Перші бажають служити Богу та вірникам, другі - Гундяєву, Путіну, мордорським пропогандонам. Згадайте тільки україноненависницькі заяви попа Сидора! Не може більше православний вірник тілом бути в Україні, а душею в мордорі!!!

Бичкiвлянин 2019-02-11 / 07:47:31
дуже сумно, що в Бичковi сiмi та родини релiгiйно роздiляться. Люди в Бичковi якi пiшли в ПЦУ, неможуть анi в храми в свiтi йти на сповiдь та причастя, бо нiхто з православних церквей ПЦУ непризнае. Дуже "велекий виграш". що очiкують вiд ПЦУ незнаю. Буде лiпше без благодатi?

про Указ 2019-02-11 / 02:23:04
Укр Православна Церква = Православна Церква в У краіні... Щось нагадує як було на семінарах з наукового комунізму: класова боротьба - це боротьба класів.

Глог 2019-02-10 / 22:39:00
Із Ясіня. Не кажіть про такі великі гроші, що хочете щоб і Словацькі, Мадярські та Румунські церкви також почали переходити.
Брихати то гріх!

Із Ясіня 2019-02-10 / 22:18:24


Коментар видалено. Адмін


Микола К 2019-02-10 / 21:20:52
Слава Ісуса Христа. Дякую всім парафіянам за ваш вибір!

Степан Крук -Православному 2019-02-10 / 18:26:55
Ага! А на нижньому фото жодного вірянина нема. І жодного священника...

сорри 2019-02-10 / 18:23:27
Гундяєвці вже не знають, до якого стовпа доколупатися :)))

Православний 2019-02-10 / 17:55:09
Згідно протоколу і наданих фотографій явна фальсифікація. Де там більше 300 чоловік.

Степан Крук 2019-02-10 / 17:07:53
Пишаюся нашими гуцуликами! Молодці! Вони вміють не тільки дримбу дримбати, але й гундяївських попів. Удачі Вам, дорогі! Провідіння Господнє спускається до нас із Карпатських рахівських гір!

вірник 2019-02-10 / 15:48:46
Гарно пішла закарпатська Гуцульщина!
Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

Глог 2019-02-10 / 15:46:05
Слава богу;може і всі парафії стануть під крило України.
Дай Боже!

НОВИНИ: Соціо

21:48
Вирок у справі вбивства мукачівця Михайла Глеби суд оголосить 18 жовтня
17:34
/ 1
У четвер, 17 жовтня суд в Ужгороді перевірить законність "екологічного" висновку по ВЕС на Боржаві
17:09
В Ужгороді святкуватимуть "Бабине літо"
17:03
Берегово готується до фестивалю молодого вина та гусячих страв
14:56
В Ужгороді наступного року планують розпочати будівництво дитсадка
13:47
/ 1
На Закарпатті "розширено" обговорили питання стану й утримання доріг
13:35
/ 1
На Закарпатті учасники бойових дій отримали у власність 3 350 земельних ділянок
12:49
Суд в Ужгороді сьогодні перегляне законність відхилення мером Андріївим результатів першого конкурсу по пологовому будинку
12:23
В Ужгороді врочисто зустріли вояків Військової служби правопорядку, що повернулися із зони проведення ООС
12:12
У 6 лісгоспах Закарпаття стартував збір жолудя
11:32
Кількість звернень до лікарів з приводу ГРІ на Закарпатті за останній тиждень збільшилася на 12%
11:07
За 9 місяців поточного року на Закарпатті виявлено 149 незаконних мігрантів
09:40
/ 2
В Ужгороді змінили схему руху вул. Минайською
09:28
Найчастіше аварії на Закарпатті стаються у вівторок та п'ятницю, у проміжку між 12:00 та 16:00
00:38
Закарпатців закликали голосувати за проект очищення нацпарку "Синевир" від пластику
23:16
/ 3
Заступник мера Ужгорода Білак каже, що не втікав з прокуратури на конкурс по пологовому
17:52
/ 16
Заступник мера Ужгорода втік із допиту в прокуратурі, щоби провести конкурс на посаду голови міського пологового
16:08
У Мукачеві споживачі заборгували за послуги водопопостачання та водовідведення понад 16 млн грн
14:22
/ 1
Продюсерка культових українських фільмів бачить на Закарпатті потенціал для кіновиробництва
12:15
/ 2
Майже 3 тисячі закарпатців відключили від газопостачання через борги за спожитий газ
12:13
У Мукачеві триває будівництво відпочинкової зони "Комфорт"
10:50
В Ужгороді від сьогодні проводитимуть дератизацію
10:30
В Ужгороді презентують персональну виставку картин Ольги Янович
10:00
/ 8
Сьогодні в Ужгороді – скандальний повторний конкурс на керівника пологового будинку з єдиним претендентом
00:00
В Ужгороді міська лікарня відновила роботу після пожежі в приймальному відділенні
» Всі новини