Ужгородська футзальна ліга: огляд матчів одинадцятого туру

Минулого тижня у спорткомплексі «Зінедін» пройшли ігри одинадцятого туру УФЛ.

Суперліга (Зона другої ліги)

«Кам'яниця» – «Вопак» – 3:9

Голи: Костик 2, Мицька 3, Рябчик 28 – Чульба 17, 19, 23, 29, 36, Рущак В. 18, Гаврилешко 22, Лукачина 32, Коштура 37.

Зустріч команд із нижньої частини турнірної таблиці несподівано завершилася розгромом. «Кам’яниця» на стартових хвилинах зустрічі забила два м’ячі й впевнено вела в рахунку (2:0), однак у завершальній частині першого тайму втратила набуту перевагу (2:3). Після перерви «Вопак» взяв м’яч під свій контроль і домінував на майданчику. Гості добре зіграли в захисті та нападі, що дозволило забити ще шість м’ячів і довести справу до розгрому.

«Юніпов» – «Олімпік» – 3:6

Голи: Назаренко О. 5, 36, Шкирта 32 – Скрипніков 4, 22, 34, Жоффчак 5, Русин 23, Варваринець 24.

Гості ведуть боротьбу за медалі, тож у грі з командою з нижньої частини турнірної таблиці налаштовувалися винятково на перемогу. «Олімпік» протягом усього матчу володів ігровою перевагою і зумів втілити її у шість забитих м’ячів. На такі активні дії суперника в нападі «Юніпов» відповів тільки трьома результативними атаками. Цього виявилося недостатньо, щоб зазіхнути на позитивний результат.

«УТЕІ» – «Ужнет» – 2:7

Голи: Мицак 17, 23 – Бицюк 1, Білан 12, 22, 24, Боїшко 28, 39, 40.

«Ужнет» провів хорошу гру й здобув переконливу перемогу над «міцним середняком». Якщо у першому таймі перевага гостей сягала тільки одного результативного удару (1:2), то після перерви «Ужнет» відчутно додав і провів велику кількість небезпечних атак, значна частина яких завершилася взяттям воріт. У підсумку арбітри зафіксували розгромну звитягу «Ужнета» з рахунком 2:7.

«Вікінг» – «Медея» – 4:7

Голи: Готра 25, 38, Жентичко 27, 37 – Дзьоба 6, Соскида 14, 18, 32, 36, 40, Русин 26.

Лідер чемпіонату без особливих зусиль здобув перемогу над «Вікінгом». «Медея» протягом усього матчу володіла перевагою і зуміла втілити її у сім забитих м’ячів. Героєм зустрічі став Соскида, який записав на свій рахунок п’ять голів. До слова, ця звитяга стала п’ятою поспіль для «Медеї».

Вища ліга

«СМЕ» – «Худльово» – 4:7

Голи: Слободін 8, 10, 38, 40 – Жидик 7, 34, Костик 28, Медведєв 35, Баркасі 36, Волошин В. 40, Лащо 40.

Якщо у першому таймі вболівальники стали свідками трьох голів, то в другому – восьми. Доля переможця вирішувалася на завершальних хвилинах зустрічі. Переміг той, в кого залишилося більше сил на фінальний штурм. «Худльово» потужно зіграло у завершальній 6-хвилинці й вибороло необхідний результат. Цю звитягу можна з упевненістю назвати командною, адже у складі гостей відзначилися майже всі гравці.

«Невицький замок» – «Штурм» – 4:3

Голи: Бакура 8, 31, Волонтир 20, Скрип 39 – Стець 19, Пінджоля 21, Міклош 23.

Поєдинок вийшов результативним і тримав у напрузі з першої і до завершальної хвилини. Обидві команди у цій грі розраховували на перемогу, але фортуна цього дня була на боці господарів. «Невицький замок» на початку другого тайму поступався 2:3, однак зумів переломити хід протистояння і здобув вольову перемогу з рахунком 4:3.

«Коритняни» – «Беркут» – 2:4

Голи: Ільницький 27, Савчин 35 – Карібов 15, Мкртчян 18, 36, Ганкулич 25.

«Беркут» упевнено діяв на майданчику і зміг вибороти важливі три очки. Вже в першому таймі гості заволоділи перевагою у два м’ячі, а на початку другої 20-хвилинки збільшили гандикап до трьох точних пострілів (0:3). Коритнянці спробували відігратися і змогли забити два м’ячі, але встановити паритет гості не дозволили. Ба більше, «Беркут» за чотири хвилини до фінального свистка провів четверте взяття воріт і зняв усі питання щодо переможця цієї гри.

«Перечин» – «Епіцентр» – 3:3

Голи: Щербанич 15, Ляховець 24, Дьондя 32 – Бабяк 2, Турега 11, Нестерак 14.

Зустріч прямих конкурентів за медалі пройшла у цікавій безкомпромісній боротьбі. «Епіцентр» потужно розпочав гру і вже на 14-й хв. заволодів гандикапом у три м’ячі (0:3), але втримати набуту перевагу не вдалося. Перечинці тиснули на ворота суперника і в середині другої 20-хвилинки зуміли встановити паритет (3:3). У завершальній частині матчу обидва колективи мали нагоди вирвати перемогу, але нічийний рахунок на табло не змінився.

Перша ліга

«Сторожниця» – «Будівельник» – 4:6

Голи: Шелепець 8, Кононенко 27, Маріаш 35, 38 – Росул 3, 12, Павлик 5, Юричко 17, 28, Іванич 29.

«Будівельник» у грі з найближчим переслідувачем налаштовувався на перемогу. Гості припустилися кількох помилок у захисті, однак змогли це нівелювати хорошою грою в нападі. «Будівельник» провів шість результативних атак, на що суперник відповів тільки чотирма. Завдяки цій звитязі «Будівельник» зумів не тільки відірватися від «Сторожниці»,а й наблизитися до «Трактора», який іде третім.

«Трактор» – «Рятівник» – 2:3

Голи: Шкорка 19, 36 – Кузьма 2, 22, Пустовіт 28.

Вже в дебюті зустрічі гості повели в рахунку й утримували лідерство до 19 хв. За кілька миттєвостей до перерви господарям удалося встановили паритет, але довго нічийний результат не протримався. На старті другої половини зустрічі «Рятівник» забив удруге, а ще через кілька хвилин – утретє. На 36-й хв «Трактор» скоротив відставання до мінімуму й повернув інтригу, однак на більше господарів не вистачило. «Рятівник» довів справу до мінімальної перемоги 2:3 і продовжив втримувати лідерство.

«Шипіт» – «Фенікс» – 11:4

Голи: Мишанич 5, 26, 38, Трусяк 10, 13, Манжос 15, 40, Перегуда 17, 27, Кривка 31, Гимба 40 – Чанцев 11 Проданюк 23, Фаркаш 26, 28.

У матчі аутсайдерів Першої ліги переконливу перемогу здобули номінальні господарі. «Шипіт» добре діяв у нападі й зумів провести одинадцять результативних атак. «Фенікс» відповів тільки чотирма точними ударами. Завдяки цій перемозі «Шипіт» піднявся на шосте місце, а от «Фенікс» продовжує перебувати на дні турнірної таблиці.

«Інваспорт» – «Тімвір» – 1:4

Голи: Полянський 38 – Пайдич 2, 40, Дьордяй 11, 30.

Як і очікувалося, одинадцятий тур для «Тімвіра» вийшов легкою прогулянкою. Гості переважали суперника за багатьма показниками й здобули переконливу перемогу – 1:4.

Друга ліга

«Прімалекс» – «КС Ужгород» – 6:5

Голи: Агапітов 6, 20, 22, Король 25, 28, Чорний 31 – Моляка 5, Матолчі 18, 39, Ковач 29, Черевка 35.

«Прімалекс» сенсаційно обіграв головного претендента на «бронзу». «КС Ужгород» переконливо виглядав у першому таймі й довгий час втримував позицію лідера. Але в другій 20-хвилинці у грі гостей спостерігався спад, чим уміло скористалися господарі. «Прімалекс» забив у ворота «КС Ужгород» шість м’ячів, чого виявилося достатньо, щоб здобути мінімальну перемогу.

«Верховина» – «Зіна» – 4:7

Голи: Ільків 24, Тотар 28, 35, Софілканич 32 –Качаєв Вас. 2, 16, 40, Купар 18, 22, Зуб 25, 27.

«Зіна» в цій грі виглядала потужніше й змогла вибороти три очки. Поєдинок проходив у напруженій боротьбі, про що свідчать два вилучення. Завдяки перемозі «Зіна» змогла відірватися від свого найближчого переслідувача, а от «Верховина» втратила нагоду піднятися у турнірній таблиці.

«Імперія» – «Лугош» – 1:4

Голи: Антал 1 – Яхімець 13, 16, 32, 36.

Беззаперечний лідер чемпіонату вже на першій хвилині зустрічі пропустив м’яч, але зумів не тільки відігратися, а й оформити розгром. Завдяки покеру, який зробив Яхімець, «Лугош» здобув одинадцяту перемогу в одинадцятому матчі.

«Ядзакі» – «Ужнет+» – 7:11

Голи: Керюкін 3, 12, 30, Авраменко 17, 25, Порошин 24, 29 – Левченко 8, 9, 32, Письменний 10, Струк 11, 35, Балуєв 15, 16, 18, 29, Пахомов 18.

«Ужнет+» погано відіграв у захисті й пропустив сім м’ячів від аутсайдера змагань. Однак невдалі дії в обороні гості нівелювали потужною грою в атаці. «Ужнет+» провів одинадцять результативних атак і здобув важливу перемогу. Завдяки звитязі тріумфатор цього матчу наблизився до третього місця на відстань двох очок.