Ужгородська футзальна ліга: розклад матчів 11-го туру

Протягом чотирьох днів, 7–11 лютого, у спорткомплексі «Зінедін» проходитимуть ігри 11-го туру Ужгородської футзальної ліги.

Ужгородська футзальна ліга: розклад матчів 11-го туру

Зона другої ліги України (Суперліга УФЛ)

У найвищому дивізіоні матимемо як протистояння рівних команд так і матчі за участі явних фаворитів. По три залікові бали повинні здобути одні з лідерів чемпіонату – «Медея» та «Олімпік», які протистоятимуть «Вікінгу» та «Юніпов» відповідно.

Важче буде «Ужнету», який зустрічатиметься із «УТЕІ». Останні показують непоганий рівень гри й спроможні відібрати очки в будь-якого суперника.

У четвертій грі Суперліги «Кам’яниця» прийме «Вопак». Обидва колективи перебувають у нижній частині турнірної таблиці. Подібні матчі – хороша нагода здобути залікові бали й покращити своє становище. Очікуємо на рівний та непередбачуваний двобій.

Вища ліга

Лідер чемпіонату зустрінеться із аутсайдером. Мова йде про «Беркут» та «Коритняни». «Беркутівці» фаворити звітного двобою і повинні здобути чергову вікторію.

«Перечин» невдало розпочав друге коло змагань і втратив реальні шанси поборотися за титул. Ба більше, команда підпустила до себе на відстань трьох очок «Епіцентр». Саме з останніми перечинці зустрінуться найближчої суботи. Від цієї гри багато буде залежати у плані боротьби за «срібло». Обидві команди налаштовуватимуться на максимальний результат, тож на нас чекає цікавий поєдинок.

В інших двох матчах туру («Невицький замок» – «Штурм» та «СМЕ» – «Худльово») зустрічатимуться сусіди у турнірній таблиці. Кожен з колективів матиме шанс поборотися за перемогу. Здобуде її той, хто покаже кращу реалізацію моментів та зіграє надійно в захисті

Перша ліга

Центральний двобій одинадцятого туру – «Трактор» – «Рятівник». Зустрічатимуться третя та перша команди чемпіонату. Обидвом колективам необхідно брати максимум очок. Очікуємо цікавий двобій з великою кількістю голів та інтригою впритул до фінального свистка.

Найближчий переслідувач «Рятівника» – «Тімвір» – протистоятиме одному з аутсайдерів змагань – «Інваспорту». «Тімвірівці» повинні показати хорошу гру й здобути переконливу перемогу.

Також на нас чекає зустріч «міцних середняків» («Сторожниця» – «Будівельнинк») та протистояння аутсайдерів («Шипіт» – «Фенікс»).

Друга ліга

«Лугош» намагатиметься збільшити свою переможну серію в грі з «Імперією». Лідер чемпіонат переважає майбутнього суперника за багатьма показниками й вважається фаворитом звітного протистояння.

«Зіна», котра йде другою, напередодні втратила важливі очки й дозволила наблизитися до себе третій команді на відстань одного очка. Права на помилку в «Зіни» не залишилося, тож у грі з «Верховиною» їм необхідно перемагати. Однак зробити це буде не так просто, адже «верховинці» відзначаються непоступливістю і спроможні скласти конкуренцію.

«КС Ужгород» найближчого вікенду зустрінеться із «Прімалексом». Головний претендент на «бронзу» фаворит цього протистояння. Якщо вдасться показати збалансовану гру, то можна буде розраховувати на позитивний результат.

А беззаперечний аутсайдер змагань («Ядзакі») зустрінеться із «Ужнет+». Для останніх це хороша нагода здобути три очки й покращити різницю забитих-пропущених м’ячів.

Розклад матчів 11-го туру:

7 лютого (четвер)

СК «Зінедін»

20:00. «Невицький замок» – «Штурм» (Вища ліга).

20:50. «Трактор» – «Рятівник» (Перша ліга).

8 лютого (п’ятниця)

СК «Зінедін»

19:00. «Інваспорт» – «Тімвір» (Перша ліга).

19:50. «Кам’яниця» – «Вопак» (Зона Другої ліги України. Суперліга УФЛ).

9 лютого (субота)

СК «Зінедін»

13:00. «Сторожниця» – «Будівельник» (Перша ліга).

13:50. «Верховина» – «Зіна» (Друга ліга).

14:40. «Прімалекс» – «КС Ужгород» (Друга ліга).

15:30. «Вікінг» – «Медея» (Зона Другої ліги України. Суперліга УФЛ).

16:20. «Юніпов» – «Олімпік» (Зона Другої ліги України. Суперліга УФЛ).

17:10. «Коритняни» – «Беркут» (Вища ліга).

18:00. «Перечин» – «Епіцентр» (Вища ліга).

10 лютого (неділя)

СК «Зінедін»

14:00. «Шипіт» – «Фенікс» (Перша ліга).

14:50. «Імперія» – «Лугош» (Друга ліга).

15:40. «Ядзакі» – «Ужнет+» (Друга ліга).

16:30. «УТЕІ» – «Ужнет» (Зона Другої ліги України. Суперліга УФЛ).

17:20. «СМЕ» – «Худльово» (Вища ліга).

Прес-служба Ужгородської футзальної ліги

07 лютого 2019р.

Теги: футзал, матчі, розклад

НОВИНИ: Спорт

09:05
На Рахівщині сталася пожежа на підприємстві з виробництва хліба Фото новина
18:06
/ 2
В Ужгороді відбувся чемпіонат з армрестлінгу на підтримку Сил оборони України Фото новина
17:01
У Мукачеві стартував Чемпіонат України з бочі серед людей з ураженням опорно-рухового апарату Фото новина
12:58
/ 4
Чемпіон світу із Закарпаття виграв ультрамарафон у Нідерландах Фото новина
12:35
Спортсмен із Мукачева здобув «срібло» на чемпіонаті України U20 Фото новина
14:52
/ 5
Закарпатські поліцейські здобули «бронзу» на всеукраїнських змаганнях груп оперативного реагування Фото новина
10:50
/ 1
Закарпатець виборов «бронзу» на міжнародному турнірі з дронів у Польщі Фото новина
16:27
Прикордонники з Мукачева здобули перемогу на турнірі з міні-футболу Фото новина
10:03
У Чопі зустріли українських борчинь, які тріумфували на чемпіонаті Європи Фото новина
11:03
Рятувальники вибороли «золото» чемпіонату Закарпаття з легкоатлетичного кросу Фото новина
09:09
/ 2
Прикордонник Мукачівського загону став чемпіоном світу з хортингу Фото новина
15:54
У Хусті відбувся чемпіонат України з ультрамарафону після чотирирічної паузи Фото новина
11:46
Закарпатка Ірина Галай підкорила сьому за висотою вершину світу в Гімалаях Фото новина
11:00
/ 4
Благодійний Uzhhorod Half Marathon 2026 зібрав понад тисячу учасників Фото новина
09:47
В Ужгороді стартував масштабний турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту Фото новина
16:43
Фристайліст із Закарпаття отримав звання найкращого спортсмена України Фото новина
16:18
/ 7
В Ужгороді вдруге відбудеться "Uzhhorod Half Marathon", поєднаний з "Сакура-фестом"
17:30
/ 4
У Хусті відбувся Khust Half Marathon 2026 Фото новина
18:32
Ужгородка здобула «бронзу» на етапі Кубка світу з кікбоксингу Фото новина
10:12
/ 2
Ужгород став відбірковим майданчиком до світових змагань з черліденгу Фото новина
09:08
В Ужгороді провели відкритий обласний турнір «Ігри воїнів Карпат» Фото новина
13:28
Закарпатець виборов «золото» чемпіонату України з гірськолижного спорту Фото новина
09:01
Мукачівські прикордонники вибороли «золото» на чемпіонаті з гирьового спорту Фото новина
18:23
/ 2
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат з кікбоксингу WAKO серед дітей та юніорів Фото новина
17:30
/ 1
Спортсмен з Рахівщини опинився у збірній України на Паралімпіаду–2026
» Всі новини