Ужгородська футзальна ліга: огляд матчів десятого туру

У суботу та неділю, 2–3 лютого, у спорткомплексах «Зінедін» та «Юність» проходили ігри десятого туру УФЛ.

Зона другої ліги (Суперліга УФЛ)

«УТЕІ» – «Медея» – 4:5

Голи: Павліш І. 4, 8, Лучин, 17, 39 – Куцик 2 ,12, Русин 23, 38, 39.

Центральний двобій десятого туру проходив у напруженій та безкомпромісній боротьбі. Обидві команди викладалися на повну, адже перемога була необхідна як одним так і іншим. «УТЕІ» двічі протягом першого тайму вів у рахунку, однак втримати набуту перевагу не зміг. «Медея» потужно провела завершальну частину зустрічі й переломила хід протистояння на свою користь. Завдяки цій перемозі гості наблизилися ще на один крок до омріяного чемпіонства, а от господарі після поразки втратили реальні шанси поборотися за титул.

«Кам’яниця» – «Олімпік» – 5:6

Голи: Сегедій 10, 30, 33, Мицька 19, Жолтанич 21 – В. Варваринець, 2, 3, 27, 39, Русин 16, Бобаль 38.

Якщо у першому колі змагань зустріч цих команд завершилася розгромною перемогою «Олімпіка» (11:4), то цього разу «Кам’яниця» змогла скласти серйозну конкуренцію своєму супернику. Господарі гідно протистояли іменитому опоненту і були близькими до сенсації, однак у заключній 3-хвилинці гості провели два взяття воріт і здобули вольову перемогу.

«Юніпов» – «Ужнет» – 0:8

Голи: Мирончук 4, Білан 15, 34, 40, 40, Бицюк 22, 37, Назаренко О. 24 (а.г.).

Гості, яких вважали фаворитами звітного протистояння, досить легко здобули чергові три залікові бали. Якщо у першій 20-хвилинці «Ужнет» зумів провести тільки дві результативні атаки, то у другій – шість. Героєм матчу став Білан, який записав на свій рахунок покер.

«Вікінг – Вопак» – 0:5 (технічна перемога)

Вища ліга

«Перечин» – «Беркут» – 4:5

Голи: Головей, 2, 11, 19, 38 – Мкртчян 16 (пен.), 32, Карібов 24, Делеган 25, 28.

Швидше за все, ця гра стала вирішальною у боротьбі за чемпіонство. Перечинцям необхідно було брати максимум очок, аби мати реальні шанси позмагатися за золоті медалі. Господарі це усвідомлювали і потужно провели перший тайм, здобувши в ньому перемогу з рахунком 3:1. Однак після перерви картина на майданчику змінилася: «Беркут» взяв ініціативу у свої руки й зумів не тільки вирівняти становище, а й вийти вперед. Фінальна сирена зафіксувала вольову звитягу гостей з рахунком 4:5.

«Невицький замок» – «Епіцентр» – 5:0

Голи: Волонтир 4, 40, Бакура 6, 24, 40.

Із несподіваним результатом завершилася гра між командою з нижньої частини турнірної таблиці та головним претендентом на «бронзу». «Невицький замок» надійно зіграв у обороні й не дозволив своєму супернику провести бодай одну результативну атаку. А дубль Волонтира та хет-трик Бакури приніс господарям розгромну перемогу.

«СМЕ» – «Штурм» – 5:4

Голи: Слободін 11, 20, 25, Микульця Ю. 23, 30 – Міклош 6, Стець 9, 32, Пінджоля 15.

Команди подарували вболівальникам інтригуючу та результативну гру. Якщо у першій 20-хвилинці ініцітивою володіли гості, то після перерви потужніше виглядали господарі. Вирішальною стала завершльна частина зустрічі, під час якої краще діяла «СМЕ». Саме господарі в підсумку змогли вибороти мінімальну перемогу.

«Худльово» – «Коритняни» – 3:3

Голи: Баркасі 10, 35, Медведєв 36 – Чобаль 25, 29, Савчин 38.

Гра вийшла цікавою і тримала в напрузі до фінального свистка. Обидві команди прагнули здобути максимум очок і покращити своє турнірне становище. Лідер у рахунку змінювався тричі, а на момент фінальної сирени на табло був паритет. Нічия 3:3 – закономірний підсумок гри.

Перша ліга

«Інваспорт» – «Фенікс» – 3:1

Голи: Лешко 2, Полянський, 27, 30 – Кирлик 35.

Зустріч аутсайдерів ліги завершилася перемогою «Інваспорта». Господарі за 30 хвилин провели три результативні атаки й зробили вагому заявку на перемогу. «Фенікс» наприкінці матчу один м’яч відіграв, однак на більше сил у гостей не залишилося. Завдяки цій вікторії «Інваспорт» зумів покинути крайню сходинку турнірної таблиці, на якій перебував тривалий час.

«Трактор» – «Будівельник» – 2:0

Голи: Федчук 38, Кінах 40.

Гра між претендентами на «бронзу» проходила у напруженій боротьбі. Команди приділяли значну увагу захисту, тож більшість ігрового часу на табло були нулі. Тільки у завершальній 3-хвилинці «Трактору» вдалося провести дві гольові атаки й вирвати важливу перемогу.

«Сторожниця» – «Тімвір» – 2:4

Голи: Маріаш 12, 37 – Бакша 5, Гопко 19, 23, Антошин Д. 24.

«Тімвір» переважав «Сторожницю» за багатьма показниками і зумів провести чотири результативні атаки. Господарі на такі активні дії гостей у нападі відповіли тільки двома точними пострілами. Цього виявилося замало, аби скласти серйозну боротьбу претенденту на чемпіонство.

«Шипіт» – «Рятівник» – 3:4

Голи: Мишанич 15, 34, Трусяк 33 – Мартинич 5, 24, 28, Дем’ян 23.

«Шипіт» достойно протидіяв одній з найсильніших команд ліги і навіть претендував на залікові бали. Але «Рятівник» на завершальних хвилинах зустрічі зміг втримати позитивний результат і довести справу до необхідної звитяги.

Друга ліга

«Прімалекс» – «Зіна» – 1:1

Голи: Русин 25 – Качаєв Вас. 36.

У першому таймі було кілька гольових моментів, однак витиснути з них максимум жоден із колективів не зміг. А от на початку другої 20-хвилинки «Прімалекс» повів у рахунку. Господарі були близькими до перемоги, однак за п’ять хвилин до фінального свистка пропустили гол і матч завершився внічию – 1:1.

«Верховина» – «Ужнет+» – 2:4

Голи: Сеніна 14, Лютянський 26 – Попович 11, 16, Задорожний 28, 31.

«Ужнет+» володів невеликою перевагою і втілив її у чотири забиті м’ячі. «Верховинці» зуміли відповісти тільки двома точними пострілами. Цього виявилося замало, аби скласти супернику серйозну конкуренцію і зачепитися за позитивний результат.

«Імперія» – «КС Ужгород» – 2:4

Голи: Гіді, 36, Антал, 39 – Ковач 5, 10, 23, Матолчі 31.

Гості відчайдушно борються за медалі, тож у цій грі налаштовувалися взяти максимум очок. «КС Ужгород» провів по дві результативні атаки у кожному з таймів, чого виявилося достатньо, аби здобути необхідний результат.

«Ядзакі» – «Лугош» – 0:10

Голи: Скунзяк 2, 17, 40, Товт 6, 18, Туряниця 7, 37, Яхимець 10, 31, 33.

Як і очікувалося, беззаперечний лідер чемпіонату здобув розгромну перемогу над аутсайдером. «Ядзакі» не вдалося забити жодного м’яча, натомість «Лугош» провів десять результативних атак.