Шестеро "нашоукраїнців", серед яких закарпатці Кріль і Петьовка, вийшли з "Нашої України"

Заява про вихід з Народного Союзу «Наша Україна»

Шестеро "нашоукраїнців", серед яких закарпатці Кріль і Петьовка, вийшли з "Нашої України"

Оголошуємо про свій вихід із Народного Союзу «Наша Україна».

Є кілька вагомих причин, які спонукають нас зробити такий крок:

Насамперед, це серйозні, незворотні негативні тенденції в розвитку партії як в центрі так і, що важливіше, на місцях. Дехто з керівництва Партії вже грає за власною партитурою, виходячи з особистих інтересів, а це не має нічого спільного з відповідальністю, плюралізмом і нормами демократії.

По-друге, «Наша Україна» як сформований політичний бренд стала зручним майданчиком, красивою ширмою для втілення нав’язуваних ззовні ідей. Партію почали використовувати як індульгенцію, як засіб задоволення власних амбіцій, як товар на ринку політичних послуг. Це для нас категорично неприйнятно.

По-третє, через неспроможність та небажання використання колективного досвіду активу партії утворилася велика дистанція між партійними лідерами та рядовими партійцями. Верхівка «Нашої України» вже не черпає енергію дії зі своїх місцевих осередків. Відбуваються численні порушення Статуту Партії, засідання Політичної Ради Партії не проводяться більше ніж півроку. На сьогодні немає жодних підстав вважати, що цей процес буде подолано.

І, мабуть, найголовніше. Ми втратили переконаність, що на ключових позиціях у керівництві Партії зараз перебувають люди, віддані Президенту. Нам нічого робити в компанії тих, хто змінив орієнтацію.

Залишаючи лави Народного Союзу «Наша Україна», щиро бажаємо всім членам Партії повернутися до своїх ціннісних та ідейних витоків. Сподіваємося, що Партія здатна очиститися від іржі кон’юнктурщини, подвійних стандартів і неправди.

Роман Безсмертний, член Політичної ради партії, заступник Голови Секретаріату Президента України

Михайло Полянчич, голова Центральної контрольно-ревізійної комісії партії, народний депутат України

Ігор Кріль, заступник голови партії, народний депутат України

Віктор Тополов, член Президії партії, народний депутат України

Оксана Білозір, член Політичної ради партії, народний депутат України

Василь Петьовка, член Політичної ради партії, народний депутат України

Сайт RAZOM
19 лютого 2008р.

Теги:

Коментарі

Вуйко 2008-02-21 / 21:35:00
Щось ти очкарику плутаєш!

Балога якраз і займається партією, в якій об`єднаються представники політичної еліти заходу та сходу України.

Лише так можна позбавитися спекуляцій на темі розвалу України.

Очкарик 2008-02-21 / 13:20:00
По мнению первого Президента Украины Леонида Кравчука, «только мальчики и девочки в детском садике» могут поверить, что выход депутатов из «Нашей Украины» был несогласован с Ющенко.



Отже висновки. При Ющенко розпочався розвал України (на Захід -Схід), він є автором розвалу Нашої України".



Цікаво, що на черзі у пана Презедента для розвалу?

orange 2008-02-21 / 12:21:00
Президент Ющенко вважає, що ряд політиків вийшли з лав НС-НС на знак протесту проти порушення домовленості про створення єдиної партії на базі блоку.


"На жаль, ці питання пробуксовують, кожна сторона, яка бере участь у дискусії, керується своїми аргументами, і певна частина людей, які вбачали в цьому ключовий лейтмотив партійного руху, якраз таким кроком і висловили своє ставлення до цього", - сказав президент.

Очкарик 2008-02-21 / 11:59:00
Балога і отщепенці праюють проти Ющенка ! "Заявляти про вихід з партії, почесним головою якої є президент України, обґрунтовуючи це бажанням підтримати президента, не тільки аморально, але й абсурдно", - вважає президія НСНУ. "Цілком очевидно, що такими діями наші колишні однопартійці свідомо чи несвідомо шкодять як президенту (Віктору) Ющенку, так і найбільшій політичній силі, на яку президент спирається в парламенті та суспільстві", - йдеться в заяві НУНС.

orange 2008-02-21 / 11:22:00
Молодці хлопці! Юлю - вон!

Вуйко 2008-02-20 / 22:55:00
Може дыйсно створиться така партія, що перестане спекулювати на розпалюванні протистояння між заходом та сходом України?

АБЦ 2008-02-20 / 21:34:00
Я за партію, яка об"єднає перспективних, патріотично налаштованих політиків і бізнесменів з обох берегів Дніпра

Трактор 2008-02-20 / 20:42:00
Часть Рйегіонав, каторайа паспакойнйейе(с Богатирйовай і Рйенатом, думаю прімкнйот к партіі Балогі.

pfr 2008-02-20 / 15:48:00
Облиште... Власне, цікаво, серед фінансистів нової партії будуть закарпатські бізнесмени, київські чи, може, навіть донецькі?


Закарпаття – бідна, нещасна область... Найбагатші хлопці там - жебраки, порівняно з київськими олігархами.

Розмовляла Маша Міщенко http://www.unian.net/ukr/news/news-237257.html

Трактор 2008-02-20 / 10:09:00
Ета большйе сімвалічйескій шаг, каторий дайот панйать апанйентам, шта вибари нйезагарамі. Виходйат - дйеманстріруйа паддйержку прйезідйенту, і намйекают, што камута із тйепйерйешніх НУНС-авцйев можйет бить нйе па путі с прйезідйентам.

Адмін 2008-02-20 / 09:45:00
Видалено чотири коментарі, які не відповідають нормам спілкування в рубриці. Дописувачу, який допускає флуд, зловживаючи великою кількістю ніків, виносимо офіційне попередження.

Кусi 2008-02-20 / 08:58:00
Ушла шестерка "шестерек". Ну и что ?

SL_3000 2008-02-20 / 08:09:00
Я бачу, що orange тут нічого розумного сказати не може, лише у чомусь звинувачувати Юлю.




Це називається меле, як порожній млин :)



Розслабся, шановний.

orange 2008-02-20 / 00:45:00
При владі в НУ Кириленко. А це не людина Балоги. Він з тих, хто поспішив впасти під Юлю. Тому він і не став спікером. Так що не мути воду. Будь ласка

Макс 2008-02-20 / 00:19:00
там - у заяві є кілька цікавих моментів. Хочу закцентувати на них:

1. Відбуваються численні порушення Статуту Партії, засідання Політичної Ради Партії не проводяться більше ніж півроку ----- і це пишуть заступники голови партії, керівник Кру партії, заступник голови Секретаріату Президента. Одни словом - казка. Хто конкретно вам заважав щось змінювати? Чи не з ініціативи Балоги вигнали Порошенка і КО? Чи не з цієї ж ініціативи пропхали туди Кириленка? і т.д. прикладів можна наводити скільки завгодно

2.І, мабуть, найголовніше. Ми втратили переконаність, що на ключових позиціях у керівництві Партії зараз перебувають люди, віддані Президенту. ------- А хто зараз оточує Президента? Чи я щось пропустив із цього індійського серіалу? Балога і всі його люди. Там зайвих уже давно нікого немає. Цирк та й годі.

3. Нам нічого робити в компанії тих, хто змінив орієнтацію. ------- це про Балогу? про його вихід з лав НСНУ?

Вуйко 2008-02-19 / 23:09:00
Думаю, що питання виходу партійців з НУНС це дійсно серйозне питання. І стосується воно не лише НУНС-у.

Вибори на носі.

Тому й хвилюється БЮТ.


А Регіони починають лише тепер осягати у якій вони гузиці зі своїми кульками.

orange 2008-02-19 / 23:00:00
З яких це пір бютівські пройдисвіти стали опікуватися чистотою партійних рядів НУ? Може ви краще спочатку від своїх земельних дерибанщиків в Ужгородській міськраді очиститеся? Ха-ха-ха!!!

SL_3000 2008-02-19 / 22:45:00
Ну накінець-то балогівські пройдисвіти пішли звідти!

Тепер можна сподіватися, що НУ дійсно стане тією політичною силою, якою була колись, у яку люди дійсно вірили.

А перебіжчикам - прапор в руки!

І дупутатський мандат на стіл також.

19-й кілометр 2008-02-19 / 21:10:00
Чи треба у такому випадку здати свій мандат и піти з парламенту?

"Державотворці"!!!!!!!!!!!!

НОВИНИ: Політика

00:19
/ 1
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 31
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 15
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 7
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 30
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 19
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 16
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом
16:17
/ 57
На посаду керівника Закарпаття претендує власник "Камелота" Роман Мегела
13:52
/ 15
Впійманий на брехні ексзаступник мера Ужгорода Білак, якого вигнав Андріїв, став радником Рівіса
22:30
/ 7
А потрібно танки замість королівського палацу
14:00
/ 106
Скандал у Гечі: урочисте відкриття фестивалю гентешів довірили угорцям, а не керівнику Закарпаття
14:53
/ 17
Угорщина все-таки просила Росію захистити її меншину на Закарпатті (ФОТО, ДОКУМЕНТ)
13:38
/ 42
Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст
03:00
/ 11
Новий освітній закон, яким невдоволені угорці та росіяни, наразі заблоковано у парламенті
22:09
/ 15
Очільник КМКС Брензович "підписував" звернення до Зеленського щодо освіти угорців із курорту Балі – джерело