Попри арешт ужгородської "Корони", депутат Волошин переоформив її на своїх родичів

Відкрито кримінальне провадження щодо дій реєстраторів Ужгородського ЦНАПу, які не виконали рішення суду щодо накладення арешту на незавершене будівництво комплексу

Попри арешт ужгородської "Корони", депутат Волошин переоформив її на своїх родичів

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 2 січня 2019 року Ужгородський міськрайонний суд наклав арешт на незавершене будівництво комплексу "Корона" (площа Театральна, буд. 5, 7). Втім, реєстратори Ужгородського ЦНАПу рішення суду не виконали, арешт на незавершене будівництво комплексу не наклали. Цим скористалася місцевий нотаріус, зареєструвавши відчуження двох об'єктів комплексу на користь тещі та матері депутата Ужгородської міської ради Івана Волошина.

Зазначимо, що клопотання про арешт об’єкту незавершеного будівництва за адресою площа Театральна, буд. 5, 7 було подане старшим слідчим ОВС СУ ГУ НП в Закарпатській області у межах розслідування кримінального провадження № 12018070000000317 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України.

Вказаний арешт передбачає заборону використовувати, відчужувати, розпоряджатися будь-яким чином нерухомим майном незавершеного будівництва комплексу "Корона".

Однак, 11 та 14 січня правоохоронцями в рамках здійснення досудового розслідування було встановлено, що місцевий нотаріус Марина Балаж зареєструвала  відчуження двох арештованих об'єктів комплексу на користь тещі та матері Івана Волошина.

Це стало можливим тому, що реєстратори Ужгородського ЦНАПу не виконали рішення суду, а відтак - не наклали арешт на незавершене будівництво комплексу.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо дій реєстраторів Ужгородського ЦНАПу. Уже вручено підозри. Як стало відомо, один із реєстраторів пішов на угоду зі слідством і дав покази на керівника відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Ужгородського ЦНАП Тетяну Магу, за чиєю вказівкою було проігнороване рішення суду.

Як повідомлялось раніше, в ужгородського приватного нотаріуса Марини Балаж вже пройшли обшуки. Їх минулого тижня,  за ухвалою суду, провели слідчі столичного ГСУ МВС.

Також нагадаємо, що правоохоронці розслідують кримінальне провадження за підозрою Івана Волошина у шахрайстві із комплексом «Корона»

Також НАЗК перевіряє статки вказаного депутата, оскільки попередньо зафіксувало його незаконне збагачення.

28 січня 2019р.

Теги: Корона, Іван Волошин, арешт

Коментарі

Пасажир 2019-01-29 / 20:08:40
Прокурора области Гаврилюка и главного мента-стукача Стефанишина - в отставку!

Русинові 2019-01-29 / 20:05:52
Ну сказано ... Що цю справу почали "шолопати" щоб показати безкомпромісність вальцма в боротьбі з корупцією ... І так воно потягнеться ще місяців два ну з половиною.
А якщо педрас виграє вибори то зачистить з них бабло і лишить справу на самотьок ... Щоб з часом все засохло.
Бо не буде він садити в тюрягу свойіх злодійів і бариг які мають йому відстібати бабло.
І які для цього під ним ходять .

Русин 2019-01-29 / 12:59:51
Пак а защо ще не взялися за стефанишина, лунченка та бровдія які усі тутка в темі???

Жора 2019-01-29 / 08:01:51
Іще кіться доберут до депутатської чорної касы кой ся ділили ужгородські зимлі і обєкты ,тогды братська могила іще май уросте. Доста файно узяти єдного за гузицю обы начав давати кладку на них усіх.

Вуву 2019-01-29 / 07:15:33
Тут є ще "моментік".
Знаєте що вибори.
Так от ... педрас хоче показати як він "бореться" з корупцією ... І волошин з короною про яку вже всі вуха прожужжали і кримінальна справа яка "забродила і закисла" вже давно ... ДПочалась рухатись.
А до того часу ... шо було ?
Лисий болван маскаль бився головою об одвірок об стіл ... стіни головою пробивав ... Так хотів покарати злодійів і бандитів .
А справа в папці лежала на столі як єгипетський сфінкс непорушно до часу "Х".
І оооо чудо .
Настав . настав той довгожданий момент коли весь народ впав на коліна (А маскаль заховався в шафу) ... і почав хреститись.
Бо ось він ... Наш педрас вальцман наш захисник ...наш поборник криміналу ... І наше все.
Чесно кажу ... Хочеться випити.
Але маскалька морда все рівно мене перепє.
Поки не хильнув ...
Педрас а чого ти сука свою обіцянку не виконав.?
Чого з нашого аеропорту самольотіки не літають.? Шо забув !?
Вже і водохреща пройшло . І маскаля (нажаль) в ополонці не втопили.
І це є поганий знак.
Не бути тобі більшпрезидентом. НІКОЛИ.

Андрій до сорри 2019-01-28 / 21:37:37
Твої б слова та б Богу в вуха).

сорри 2019-01-28 / 21:34:38
Писав Андрієві на комент, що нижче

сорри 2019-01-28 / 21:33:25
Та ладно ставити жирні крапки. США в 30-х роках минулого століття були гангстерською державою - банди стріляли з автоматів серед білого дня прямо на вулицях. Корупція зашкалювала. І нічо, зараз - найсильніша держава світу

Наталка Майстренко 2019-01-28 / 21:31:08
Цікавим є момент, що нотаріус здійснював нотаріальні дії в нічний (неробочий) час, а ще й у переддень Святків. І в час, коли всі готувалися до Святої вечері, покидьченята не спали, бо ж через різницю у часі маямський бігбосс, очевидно, акселерував, то вони плели свої темні протиправні справи, поки народ молився і святкував. Ось вам і варіянт "The Silent Night" від покидька і його шобли. Моліться і далі, християни

Андрій 2019-01-28 / 21:13:31
У нас в Україні на 99% всі правоохоронні та судові органи є деградовані та пов'язані в корупції, тому змін в державі можна і не очікувати, тут кладу жирну КРАПКУ.

Івано 2019-01-28 / 21:07:58
Читателю, Все правильно кажете, а наші месні правоохрронці просто шукають крайніх, щоб себе вигородити, бо так треба з них запитати, як допустили до таких афер. Тупо замилюють очі. От представте що б найшли в Стефанишина, Гаврилюка, Василенка, інших?

Читатель 2019-01-28 / 20:55:38
А у меня вопрос - как это может быть в наш век компьютерных технологий? Учитывая это, казалось бы, рядовому регистратору просто невозможно, в этом случае, внести изменения (в связи с блокировкой, и не только). А во-вторых, самовольные такие изменения юридической силы не должны иметь. Хотя бы теоретически.

гин ди ни адека лучки 2019-01-28 / 20:15:23
В лучках багато чув є ворів,і таких аферів

ІМРЕ 2019-01-28 / 19:12:16
А прокуратура міста і прокурор "в законі" кириленко як завжди обісрались?

Фрас 2019-01-28 / 18:35:57
цікаво чого лиш про Волошина писанина,провірте всі приватизовані обьекти, Волошин дітвак, начинайте із промзони, і по вулицях, всьо Закарпаття буде на ухах, за які копіки то все пушло,..

Малинич 2019-01-28 / 17:36:58
От і прийшов час-за наглість і хамство рано чи пізно треба платити.Тепер втратить і те що нажив непосильним трудом, і "Унгварський" і "Апріорі". Та ше й мене надурив-обіцяв перший поверх у Короні

до Івано 2019-01-28 / 17:23:06
Бо цей сайт завжди писав по Короні, Волошину і ін. Навіть коли інші боялися або продалися

Чубірко 2019-01-28 / 17:21:25
Як бачимо в Ваньки Волошина мого другана Довгі руки із Америки доставкть в Ужгород

юрист 2019-01-28 / 17:16:52
Коли зроблять обшук у колишнього прокурора Петруні, з чийого благословіння та за шалені бабки "Корона" була прихватизована ушастиком.

Івано 2019-01-28 / 17:11:35
Так 24 січня Печерський суд і так арештував все майно, тому до сраки шо там Балажка переоформляла. Шось один лиш цей сайт так завзято висвітлює дільожку бабла двома колись друзякими:)

НОВИНИ: Кримінал

01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового