Обшуки у справі депутата Волошина відбувалися також в офісах ужгородських нотаріусів Малинич і Балаж (ВІДЕО)

Слідчо-оперативні дії у контексті кримінальних справ депутата Ужгородської міської ради Івана Волошина учора також здійснювалися і в офісі приватного нотаріуса Марини Балаж, що на вулиці Мукачівській в обласному центрі Закарпаття, та у приватного нотаріуса Наталії Малинич.

Обшуки у справі депутата Волошина відбувалися також в офісах ужгородських нотаріусів Малинич і Балаж (ВІДЕО)

Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомив, розмістивши відповідні відео з місця подій, громадський активіст Євген Рахімов.

З його слів, "пані Балаж фігурує у кримінальній справі щодо Івана Волошина і його організованого злочинного угруповання, оформляючи незаконні оборудки".

"Також обшук зараз проходить у нотаріуса Малинич - це дружина прокурора Малинича" ( начальника відділу забезпечення представництва в суді прокуратури Закарпатської області Андрія Малинича.- ред.)", - повідомив Є.Рахімов.

Детальніше - у відео:

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, крім уже вказаних обшуків у будинку на Набережній Незалежності, 1 ("Апріорі")велнес-готелі "Унгварський" та будинку начальника відділу забезпечення представництва в суді прокуратури Закарпатської області Андрія Малинича та магазині меблів на площі Кирила і Мефодія, слідчо-оперативні дії одночасно відбуваються також  в Ужгородській РДА та у наближених до І.Волошина осіб - Олександра Броді та Артема Німенка.

Загалом обшуки проходять на двох десятках об'єктів.

У цих слідчо-оперативних діях задіяно 60 співробітників Головного слідчого управління МВС України (Київ).

Протягом останнього місяця Іван Волошин, щодо якого відкрито ряд кримінальних проваджень, переховується від українського правосуддя і обкрадених ним інвесторів в Маямі (Флорида, США).онлайн, 

24 січня 2019р.

Теги: обшук, Іван Волошин, нотаріус, Балаж, Малинич, Рахімов

Коментарі

Василь із Зняцева 2019-01-25 / 08:19:55
Ікаво а Джип Лексус найшли тот чорний шо Робі подарував Ванькови ??? І Ванька вишивав по Зняцеву на Пасху коли приїжжав домів і по Великим Лучкам

Жеглов 2019-01-25 / 06:24:02
Сядут

Анця 2019-01-24 / 18:25:01
Шо би не говорили, не писали , не обіцяли, а я не вірю в то, що злодії сядуть за грати. Скоріше сядуть у вищі владні крісла. Підстава: Справи попередніх злодіїв, яких катали воздухом з усієї України, справи тячівського шоу луцика, справа головного фіскала.Продовження додасть кожний із вас.

Вуйко 2019-01-24 / 16:28:05
РАЗВОДИ,приёмной до своiх!!!!

Ужгородець 2019-01-24 / 15:55:21
Моя думка,що Рахімов за обшукали не стоіть , Бровді з Ратушняком вирішили його обнулити.

Йончі 2019-01-24 / 14:32:59
Так місцеві правоохоронці брали шо од Волошина, шо од Бровдія, а тут кормушку можуть прикрити на пару місяців, вони вичікують, а як київські поїдуть, може і ответка бути, це все ігри якісь. Он в минулому році із вертольотами літали, границю вертали під контроль держави, і шо з того? Главний контрабандіст шо сидить? звичайно що ні, він ще більш завзято працює, бо треба вернути то, шо заплатив, і це всізнають! Зато пафосу було стільки. Так само і тут. Шось нико не рипався, коли за часів Погорелова Корону і інші будівлі забирали в приватну власність, шось нико не розслідував чому згоріла Україна, тоді все було добре, по закону, а зараз виходить, що вже ні?

Степан Крук 2019-01-24 / 14:02:14
Щось прес-служби правоохоронних органів оніміли! Вони отримують бюджетні зарплати, а Рахімов за них віддувається. Непорядок!

Степан Крук 2019-01-24 / 13:59:00
Буде, хлопці, діло з цього, буде!!!

до Леоніда 2019-01-24 / 13:29:33
Леонід, Ти шо в реалії такий наівний? Та слідчі все працюють, деякі відпрацьовують а на вихлопі пузирь, дирка від бублика, на жаль. Нич із цього не буде!

Леонід 2019-01-24 / 13:22:42
Гарні новини. Невже запрацювали слідчі. Дякую Закарпаття онлайн за хороші новини. Хороші тільки для тих хто бореться за справедливість.))

Степан Крук -журналістам 2019-01-24 / 12:50:14
Насправді все просто! Питайте яке видання представляє особа тоді зразу стає зрозумілим чи маєте справу із справжнім журналістом та які позиці він сповідує. Зрозуміло, що якщо цей писака мозолиться під видання про яке ніхто не чув - ціна йому відповідна. Відрізнити псевдожурналіста від журналіста насправді дуже легко.

Журналістам 2019-01-24 / 12:25:19


Хамство і флуд. Коментар видалено. Адмін


пішохід 2019-01-24 / 12:15:20

Розклад на виході буде такий: три роки "пасли" та документували. Малинич, Василенко, Стефанишин робили на Волошина "під прикриттям", що буде відображено у щомісячних звітах з доданими злочинними коштами.
За що Василенко - орден, Стефанишину - медаль, а Малиничу - подяку (орден у нього вже є).
Василенка і Малинича - переводом у Київ до Холодницького (Антикор. прокуратура), а Стефанишина - начальником відділу у НАБУ.
Аплодисменти) Можете не дякувати...)))

Степан Крук 2019-01-24 / 12:13:38
Детектором намірів влади будуть реальні арешти! І це буде рубіконом між звичними вже для нашого суспільства карними клоунадами та дієвою боротьбою з корупцією. Скоро побачимо!

пенсіонер 2019-01-24 / 10:39:47
Із цього всього получиться великий пук. Як із Цапом, Андреевим, Полтавцевою, декількома десятками митників та прикордонників.
Пуста трата державних коштів.

Степан Крук 2019-01-24 / 09:50:44
Ніяких послаблень цим ублюдкам! Даєш пред"яву, арешти та справедливий суд! І ніяких застав!

Haha 2019-01-24 / 07:51:15
Пiдiть в медцентр "AСКЛЕПIЙ", там буде сюрприз!

Патріот 2019-01-24 / 07:43:09
Так все таки цікаво чи обшуки будут і в інвесторів бровді та інших та й у криші стефанишина . Усі причетні до захоплень об`єктів